Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mat3usz95

Premiery 2013

Polecane posty

Witam, porozmawiajmy może o premierach filmów, które w tym roku ukażą się w kinach. Jest to temat godzien uwagi, gdyż każdy może w ten sposób zaproponować seans na który warto się wybrać. W ten sposób każdy może być na czasie z premierą w danym miesiącu.

Zatem ja będę przyglądać się takim produkcją jak:

Szklana Pułapka 5 - 14 lutego 

Władza – 15 marca

Niepamięć – 19 kwietnia

i rzecz jasna

Word War Z – 5 lipca

Na co wy wyczekujecie? ; )

Pozdrawiam.

Z tego co wiem to również wyszedł film: "Poradnik pozytywnego myślenia"

TRAILER

Czy osoba która widziała film może podzielić się wrażeniami i swoją oceną/opinią?

Poradnik pozytywnego myslenia - nie ogarnalem tego filmu w calosci bo nie moje klimaty choc wytrwalem do konca co swiadczy o tym ze jest naprawde dobry, skoro utrzymal mnie na stolku. Gra aktorska naprawde fajna, laska fajna, bradley wiadomo, ze dobrze zagra, fabula jest nawet spoko, choc czasami potrafilem sie zgubic w tym co mowia aktorzy albo poprostu nie rozumialem tego. Moze jestem jakis glupi czy cos xd w kazdym razie wart polecenia i jak masz dziewczyne to wybierz sie z nia na to do kina ;)

Hummingbird (2013)

Statham wciela się w bezdomnego, który kiedyś był żołnierzem służb specjalnych. Bohater zyskuje szansę na odmianę losu, przejmując tożsamość zbira z londyńskiego półświatka.

Mówiąc o 2013 roku nie mogę powiedzieć o jednym filmie, ponieważ będzie ich kilka. Same fajne filmy się zapowiadają :).Mówię o takich tytułach jak:

• After Earth
  • Iron Man 3
  • Hobbit: Samotna Góra
  • Wolverine
  • Man of Steel
  • Star Trek into Darkness 

Wszystkie filmy wymienione powyżej, będą według mnie dość ciekawe i warte wybrania się do kina, więc oprócz odkładania pieniążków na gry, trzeba także odłożyć coś nie coś, na kino :).

Czekam na Riddicka - rewelacyjna obsada aktorska, efekty specjalne na poziomie master  ^_^ fabuła też dobra no i Vin Diesel w roli głównej :D - wyczuwam przysłowiowy "rozpierdol" :ph34r: ,  póki co zapowiada się bardzo dobrze. 

We wrześniu ma trafić do kin. 

Ja czekam na kolejna część jednej z moich ulubionych części, czyli Szybcy i Wściekli 6. Czekam też na nową kinówkę Naruto, no ale niestety dołożyć muszę do tego jeszcze czas oczekiwania na polskie napisy.

A ja czekam na The Hangover Part III, premiera 7 czerwca oczywiście w naszym kraju.(ciekawostka jeden z ostatnich państw na swiecie po nas ma Chile,Korea Poludniowa, Japonia, Meksyk i kilka mniejszych ktorych nie pamietam.)

Gravity 3D

Bohaterami opowieści będą błyskotliwa lekarka Dr Ryan Stone (Sandra Bullock), która po raz pierwszy wyrusza wahadłowcem w przestrzeń kosmiczną. Jedynym jej towarzyszem w wyprawie jest weteran lotów Matt Kowalsky (George Clooney). Podczas rutynowego kosmicznego wyjścia astronautów z pojazdu, wahadłowiec ulega zniszczeniu a bohaterowie zostają zupełnie sami w przestrzeni kosmicznej. Dokoła panuje przerażająca ciemność i cisza a tlenu w skafandrach jest coraz mniej.

Alfonso Cuaron, którego znamy także z filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu" wyreżyseruje na podstawie swojego scenariusza. Obraz kręcony jest w 3D i będzie także wyświetlany w kinach IMAX. Premiera thrillera science fiction zaplanowana jest na 4 października.

http://youtu.be/ufsrgE0BYf0

Ja już dwóch filmów się doczekałem - mowa o Iron Man 3 i Star Trek Into Darkness. Na tym pierwszym się trochę zawiodłem, za to drugi przebija część pierwszą pod każdym względem. Teraz czekam na Man of Steel, Wolverine, Pacific Rim oraz RED 2 :). I oczywiście największa premiera wyczekiwana przeze mnie: Hobbit: Pustkowie Smauga :)

Ja już dwóch filmów się doczekałem - mowa o Iron Man 3 i Star Trek Into Darkness. Na tym pierwszym się trochę zawiodłem, za to drugi przebija część pierwszą pod każdym względem. Teraz czekam na Man of Steel, Wolverine, Pacific Rim oraz RED 2 :). I oczywiście największa premiera wyczekiwana przeze mnie: Hobbit: Pustkowie Smauga :)

Mi tam IM3 się bardzo podobał, nie mam do niego zarzutów.

To znaczy nie był to zły film, ale skopali dwie rzeczy: postać Mandaryna (największego wroga w komiksie) i właściwie samego Iron Mana, bo Tony'ego Starka było dużo, a Iron Mana jakieś 10-15 minut. Niepotrzebnie wdrożyli motyw kierowania zbrojami. Przez to może się wydawać, że Iron Man może usiąść w domku i sącząc herbatkę zajmować się łotrami, a on sam w swojej zbroi nie jest potrzebny.

Elysium,: 

,

oraz a może przede wszystkim,

Eneder's game

, 

świetna książka i mam nadzieje że film będzie równie udany, polecam ( i książkę i film )  

Cześć wszystkim ;) Jeśli chcecie poczytać trochę recenzji nowych filmów i sprawdzić na co warto wybrać się do kina, to zapraszam do lektury mojego bloga. Staram się nie opuścić największych premier danego miesiąca. W sierpniu szykuję się przede wszystkim na "Elysium", "Kick-Ass 2", "Pain & Gain", "R.I.P.D". Więc recenzji tych filmów możecie się spodziewać. Gorąco zapraszam! ;)

http://paniebartoszewski.blogspot.com/

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik