Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olek

laptop głownie do gier cena max 3500zł

Polecane posty

woKas, na 3 lata na ultra za 3500 zł? chyba Ci się 0 pomyliły :D, co do samego kupna tak jak panowie wyżej , PC to dużo lepsza opcja, za tą sumę która masz pograsz sobie na ultra w bf4 na spokojnie :)

Casiarz

Ja za 3k kupiłem i grałem przez 2,5 roku na ultra. Twój argument jest inwalidą.

Nie o tym toczy się tu dyskusja, więc nie wychodźmy poza temat.

@Autor: jeśli często jesteś poza domem to tak, laptop jest dobrym rozwiązaniem. Pomyśl jednak, czy wszędzie, gdzie chciałbyś grać będziesz mieć na tyle dobry internet, aby utrzymać ping na normalnym poziomie (powiedzmy 50 ms). Laptop a PC - coś za coś: laptopa sobie weźmiesz wszędzie dosłownie, ale jeśli chcesz mieć ustawienia typu "ultra", to w tej cenie zapomnij. PC fakt, nie jest mobilnym urządzeniem, ale za to daje ci wygodę grania i to na najwyższych ustawieniach przez całkiem długi czas. Jak coś ci zacznie spowalniać przy kolejnych produkcjach, wymieniasz. Przy 3500 zł wepchniesz całkiem ciekawy sprzęt w puszkę :)

Porównuję tu wady i zalety obu opcji. Dobrze się zastanów, czy na pewno potrzebny jest ci laptop, czy może jednak wolisz mieć "gejmerską stację".

mobilq.pl/laptopy/1304-lenovo-ideapad-y510p-59-395030.html a może ten z dwiema kartami graficznymi ?

Troszkę odstaje od dysponowanej kwoty. Musisz wliczyć w to jeszcze zakup systemu operacyjnego, którego podany przez Ciebie laptop nie posiada. To około 300 zł więcej.

mobilq.pl/laptopy/1304-lenovo-ideapad-y510p-59-395030.html a może ten z dwiema kartami graficznymi ?

Napewno wydajny sprzęt ale konfiguracja dwóch kart graficznych w tym wypadku SLI w laptopach to trzeba się liczyć w wysokimi temperaturami a to może wpłynąć na resztę podzespołów proponował bym jedną grafikę zdecydowanie chłodniej będzie i nie będziesz musiał biegać po serwisach bo się laptop przegrzewa. 

Ten laptop to musi być w tym sklepie mobilq.pl jeśli tak to ten wygląda ok Lenovo IdeaPad Y510p

z 8GB pamięci wychodzi 3348zł do tego system w tym samych sklepie Windows 8.1 PL OEM 64bit

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik