Skocz do zawartości
CrazyDex

zażalenie z Twicha

Polecane posty

Witam!

Rock, zgłaszam drobne zażalenie w stronę twoich modów z twicha. Nie wiem konkretnie który dał mi timeouta (5 min), ale według mnie była to głupota. Sprawa przedstawia się tak, że jak grasz w LoL-a i ktoś z widzów napisze, że lamisz lub, że komuś LoL się nie podobam to od razu dostawały takie osoby timeouta, natomiast gdy grałeś w BF-a 3 w niedziele (27 stycznia)m ludzie dosłownie spamowali czy będzie LoL, kiedy LoL itp. i mimo wielu odpowiedzi na chacie, spam się dalej szerzył. Pomimo, że było 10 modów żaden nie reagował na ten spam. Zwróciłem uwagę (2 razy), czemu nic nie robią z tymi osobami moderatorzy, nie dostałem żadnej odpowiedzi i nie widziałem żadnej reakcji z ich strony. Więc w pewnym momencie napisałem "po ch*j tyle modów tutaj skoro żaden nic nie robi z osobami które spamują lolem ?!" i od razu timeout a spam wciąż był. Chciałbym byś odpowiedział coś na ten temat i zwrócił uwagę swoim modom żeby reagowali na spam czy coś w tym stylu.

P.S. Przepraszam za wulgaryzm, ale chciałem przytoczyć konkret żeby nie pogrążać też modów że dali timeouta choć nie mieli za co.

Pozdrawiam

CrazyDex.

Błędy ortograficzne, stylistyczne poprawione. /// Webber

Według mnie, z moderatorami na Twitchu jest tak jak z owieczkami. Gdy Rocka nie ma, piszą sobie z użytkownikami luźnie. Gdy przychodzi Rock, przywitają się i nagle cisza przez całe streamowanie. Wielu wchodzi na Twitcha, żeby być bo być (odchodzą od czatu). Od kilku dni zauważyłem, że efektywność ich pracy zmalała. Nie ma już slowmodów, "ukryć" nieprawidłowych treści czy też spamu. Każdy piszę co chcę i kiedy chcę, przy tym obrażając i przeklinając. Wyjątkiem jest moobot, tylko on prawidłowo podejmuje decyzje wraz z wyjaśnieniem - ale to bot. Chciałbym kiedyś ujrzeć niesamowitą integrację moderatorów i samych widzów streama, gdzie poruszane są tematy ważne jak i te z życia codziennego, chciałbym. Od dawien dawna nie widziałem, żeby moderator rozmawiał normalnie z jakimś użytkownikiem podczas streama - czekajcie, ktoś może napisać, że nie przystaję? Proszę was, w dzisiejszych czasach nie trzeba chodzić sztywno w garniaku mając moderatora lub osobę mającą na celu pilnowania czegoś, naprawdę, człowiek się nie zmienia, zmieniają się tylko i wyłącznie podejścia do pewnych spraw i rzeczy. Dlatego proszę moderatorów o dystans tylko w niektórych sprawach związanych z Twitchem, naprawdę - by żyło się lepiej.

Według mnie, z moderatorami na Twitchu jest tak jak z owieczkami. Gdy Rocka nie ma, piszą sobie z użytkownikami luźnie. Gdy przychodzi Rock, przywitają się i nagle cisza przez całe streamowanie. Wielu wchodzi na Twitcha, żeby być bo być (odchodzą od czatu). Od kilku dni zauważyłem, że efektywność ich pracy zmalała. Nie ma już slowmodów, "ukryć" nieprawidłowych treści czy też spamu. Każdy piszę co chcę i kiedy chcę, przy tym obrażając i przeklinając. Wyjątkiem jest moobot, tylko on prawidłowo podejmuje decyzje wraz z wyjaśnieniem - ale to bot. Chciałbym kiedyś ujrzeć niesamowitą integrację moderatorów i samych widzów streama, gdzie poruszane są tematy ważne jak i te z życia codziennego, chciałbym. Od dawien dawna nie widziałem, żeby moderator rozmawiał normalnie z jakimś użytkownikiem podczas streama - czekajcie, ktoś może napisać, że nie przystaję? Proszę was, w dzisiejszych czasach nie trzeba chodzić sztywno w garniaku mając moderatora lub osobę mającą na celu pilnowania czegoś, naprawdę, człowiek się nie zmienia, zmieniają się tylko i wyłącznie podejścia do pewnych spraw i rzeczy. Dlatego proszę moderatorów o dystans tylko w niektórych sprawach związanych z Twitchem, naprawdę - by żyło się lepiej.

Jestem dokładnie tego samego zdania co Ty.

Codziennie ogladam Live i też niestety musze to stwierdzic ze wydajnosc ich pracy zmalała albo zero reakcji na spam lub inne przekleństwa albo wyzywanie sie. Po prostu kiedys czat chciało sie czytać bo byli ludzie ktorzy ogarniali temat modów i potrafili opanowac sytuacje a teraz mam po prostu ochote wyłączać czat bo oczy mi krwawią jak sie czyta cuda jakie sie wyprawiają, a modowie spią.
Ale za to Moobotowi nie mozna zarzucić nie wykonywania obowiązków :D
Wracając do modów to mysle ze obsada ich stanowisk powinna sie troche zmienić bo czasami ich zachowanie jest wręcz dziecinne, ostatnio nawet doszło do głupkowatej kłótni " modów " na chacie zamiast załatwic to miedzy sobą na PW, czy w jakikolwiek inny sposób, no cóz niektórzy nie dokońca chyba doceniaja i szanują swoje stanowisko, a raczej przywilej jaki otrzymali od Rocka.

@crazydex 

Wydaje mi się, jeśli nie użyłbyś słowa na "ch" to byś timeouta nie dostał. Co do niby tych 10 modów, to odlicz co najmniej połowę z nich, bo niektórzy grali z rockiem a druga połowa oglądała live. Więc zostaje 2-4 osób, które pilnują chat a wiadomo, że nikt nie siedzi przez 5 godzin z oczyma przyklejonymi do chatu. Co do pytań o lol`a, sam dawałem timeout`y do póki byłem, więc nie pisz, że nikt tego nie pilnował.

Fakt ze zawsze jest 1-2 kompetentnych Modów, ale sa tez modowie ktorzy wdaja sie w te kłótnie niepotrzebnie i staja się w takiej chwili bezużyteczni, bo zamiasta zajać sie pracą to konwersują całą robote zrzucjąc na pozostałych jednego czy dwóch brońców Prawa  ktorzy jeszcze dumnie trwaja na swoim stanowisku ,a jak na czacie jest 3 tysiące osób i zacznie sie spam , kłotnie i inne armagedony, to przydały by sie czasem posiłki, mam nadzieje ze ci Modowie to przeczytaja i zastanowią sie troche nad swoim stanowiskiem jakie obejmuja i postarają sie znowu  ile fabryka dała, zeby to wyglądało jak kiedyś.

@crazydex 

Wydaje mi się, jeśli nie użyłbyś słowa na "ch" to byś timeouta nie dostał. Co do niby tych 10 modów, to odlicz co najmniej połowę z nich, bo niektórzy grali z rockiem a druga połowa oglądała live. Więc zostaje 2-4 osób, które pilnują chat a wiadomo, że nikt nie siedzi przez 5 godzin z oczyma przyklejonymi do chatu. Co do pytań o lol`a, sam dawałem timeout`y do póki byłem, więc nie pisz, że nikt tego nie pilnował.

Owszem pewnie za to słowo na "ch" dostałem Timeouta ale nie wierze że moderator który dawał Time-a nie widział tych wszystkich spamów o LoL-u... Nie mówię też o wszystkim modach oczywiście bo rozumiem że czasem ktoś gra, czasem coś robi innego ale to nie zmienia faktu że raz na jakiś czas powinni spojrzeć na czata i ogarnąć go. A z tego co widzę nie tylko ja zauważyłem że praca modów na Twichu leci na łeb na szyje. 

Aktywnych modów z całości jest ok. 10-12. Zgadzam się, że wielu "gdy jest na czacie jest AFK".

Co do samego spamu:

Jak moża "opanować" 2000 ludzi ? Nawet gdyby było 100 modów, nie dałoby się tego ogarnąć.

Dobra przejdźmy najpierw do  CrazyDex:

Więc tak jak pisałem, trudno jest "opanować" tyle ludzi. A nawet jakbyśmy próbowali dawać co 3 osobie timeout, byśmy dostali bany globalna (sam kiedyś próbowałem "opanować" ludzi spamujących słowem "warZ".... i co z tego wyszło ? Ok. 10 timeoutów w bliskim odstępie czasowym - wiązało się to z "rodzajem bana globalnego" (na całego twitcha) na 24h).

Co do twojego timeouta - był on słuszny. Przytoczmy cytat  Lodowatego: "...albo zero reakcji na spam lub inne przekleństwa..." to jednak jakaś reakcja jest ?

Teraz czas na Webbera:

Tak zgadzam się z toba, że wielu modów tylko jest przed live. Wychodzą na live, bo oni tylko "przyszli pogadać"... Ale pamiętajmy też, że niektórzy modzi wolą nie pisać, tylko "przeglądać czat".

Co do spraw związanych z timeoutami i banami. Czemu jest mniej timeoutów za rzeczy, za które kiedyś "leciał" timeout ? Niestety, muszę to "zwalić" (nie chce aby zabrzmiało to "negatywnie") na "nowych" modów (chodzi tutaj o kilku nowych, NIE WSZYSTKICH!), którzy zaczęli się "rzucać" na tych starszych, że nie mają podstawy dawać banów za np: przeklinanie. Swoje zdanie opierają na tym, że "niby" nie ma u Rocka żadnego regulaminu... Więc po co moderatorzy u Rocka, skoro nie ma regulaminu ?

Sytuacja w "moderacji" stała się zła. Może, aż tak skutków nie widać. Ale wiele osób "ze starej ekipy" (chodzi o moderatorów którzy zaczynali, prawie na samym początku live) nie wchodzi już na twitcha Rocka. Ma do niego żal, za jego "niedawne" wybory nowych modów.

To co pisałem przed chwilą, przez wielu będzie uznanie za "egoizm" lub jakąś "zadzrość (nowymi moderatorami ?!?), ale to co pisałem jest prawdą. Niedawno jeszcze próbowaliśmy (tak piszę w mnogiej, bo był jeszcze ktoś) jakoś wyjaśnić dzisiejsza sytuację Rockowi przez maila, ale jak widać nic nie pomogło...

Sytuacja według niektórych wygląda "nie za fajnie", ale winy szukajmy nie w "aktywności modów",  spójrzmy na "kiedyś" i na "dziś". Dawniej wszystko wyglądało inaczej, ale jest to też sprawa mniejszej ilości widzów (na twitchu).

Wiem, że wszystko co tu napisałem jest trochę niejasne, ale niestety jestem teraz chory i nie mam jakiejś "weny" twórczej do dokładnego opisania tego.

Ależ oczywiscie Himiodzio ze bany i time outy lecą, i dobrze ze jest to dostrzegalne tylko coraz czesciej jest zjawisko mało spotykane i to mnie martwi.
Ale cóż zycie toczy sie dalje i miejmy nadzieje ze w najblizszym czasie wszystko wróci do normy , a i tobie zycze szybkiegoi powrotu do zdrowia ;D

Ludzie wam się od tych kompów już mózgi lasują....

Mod to normalny człowiek i często nie ma czasu siedzieć na live. Wybaczcie, ale dla mnie sesja jest teraz ważniejsza niż nawet live i moderowanie u Rocka (z całym szacunkiem)... Jak już jestem, to wejdę na 5 min walne slowa, rzucę kilka TO na spamerów i wychodzę. Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale uspokojenie i trzymanie w ryzach 3k+ ludzi jest niemożliwe do wykonania! Na streamach anglojęzycznych też jest burdel, ale tam coraz częściej czat jest włączony tylko dla moderacji lub ludzi, którzy śledzą kanał... ba nawet doszło do tego, że najwięksi streamerzy mają dostępny czat dla widzów, dopiero gdy ci ich zasubskrybują na Twitchu. 

Z modami jest też taki problem, że regulamin stworzony przez Rocka jest za przeproszeniem dziurawy jak sito.. ani tam jakiś spójny zasad ani wytycznych dla moderatorów. Gdyby ktoś porządnie napisał ten regulamin, a nie na odpierdziel się, to łatwiej byłoby odpisywać na takie właśnie tematy lub inne zażalenia, których dostaje masę na skrzynkę  Dodatkowo wielu modów jest ze sobą skłóconych, co owocuje tym że panuje napięta atmosfera na live. Nie wiem w sumie jak jest tam teraz, ale zakładam że nic się nie zmieniło.

A co do sedna tematu, bo już powoli jest nie na temat. Co do spamu z lol`em, Rock często gra w lol`a o godzinie 23, więc dużo ludzi przychodzi specjalnie na ową grę o tej godzinie, więc pytają. A na twitch`u nie ma funkcji przeglądania chatu wstecz, jeśli ktoś dopiero wszedł, więc pytania są zrozumiałe. Lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienia w tytule stream`a, że dana gra będzie lub nie będzie.

Himiodzio owszem jest reakcja modów ale czemu tylko głównie gdy ktoś źle wypowiada się na temat moderatorów? Inni przeklinają na chacie nie ma TO, spamują nie ma TO, a za zwrócenie uwagi modom od razu TO... o to mi chodzi bo nie twierdze że niesłusznie dostałem TO, jak najbardziej to było zasłużone, ale skoro dostałem tego TO to moderatorzy muszą być na chacie więc czemu też innym nie dać TO? To mnie głównie boli.

Co do Ciebie Tam1ek, to rozumiem ale nie wierze nagle że 10-15 modów ma sensje i musi się uczyć. Niektórzy wolą sobie zrobić Fullscreen i olać chat. 

Liptonex nie da się przeglądać poprzednich wiadomości na chacie owszem racja, ale często są to ludzie którzy jak już dostali odpowiedź to potrafią napisać 2-3 razy jeszcze raz to głupie pytanie aby głupio trollować niektórych którzy denerwują się na chacie i zaczynają "wydzierać się" na chacie, co czasem kończ się TO przez napisanie jakiegoś przekleństwa.

Przyznaje macie sporo racji, z tym że nie da się ogarnąć wszystkich 3k osób ale też nie mówcie że nie mam chodź trochę racji z tym że praca moderatorów jest coraz mnie zauważalna.

Pozdrawiam 

CrazyDex.

Zgadzam się.

Oni maja moda, choć nie znają się kompletnie na tej pracy.

Na początku pracowali. Teraz jak jest kilka tysięcy ludzi i każdy coś pisze, nie chce się im wszystkiego robić.

Maja zły dzień to dają bany. Maja humor, to nie robią nic. Dla mnie to bez sensu. Oglądam bo oglądam, ale jakoś nie chce mi się pisać.

Trzeba by wybrać nowych, albo przemówić tym do rozumu.

Kubox ty czytasz to co piszesz ?

Wiadomo, ma moda, to daje sobie bana od tak sobie ?

"O 3 tyś osób na live... a to nic nie robię...." (tak wynika z twojej wypowiedzi)

Nie ośmieszaj się kolego.... No chyba, że masz jakieś dowody, to proszę bardzo - pokaż nam je.

Bo jeśli oskarżasz "modów" o takie rzeczy, to chyba nie tak sobie ?

Z mojej perspektywy. Często siedzie na live rocka, czasami obserwuje chat czasami nie, ale jeśli już to przy 2, 3k widzów bardzo trudno go opanować(co nie znaczy że jest to niemożliwe).Piszecię że praca Modów jest niezauważalna. Mod działa choć niestety nie każdy, a jest to nie dostrzegane ponieważ natłok spamu jest ogromny i trudno jest wyłapać wszystkich tych którzy łamią regulamin. Co do samego tematu, CrazyDex w zasadach jest (a przynajmniej kiedyś był) zapis o kulturze słowa użytkownika chatu, więc TimeOut był jak najbardziej słuszny i to nie ulega wątpliwości. Zdaje mi się że temat należy zamknąć, został on wyczerpany, i wywołuje jedynie negatywne emocje. Poza tym nie jest to  miejsce na skargi.

Najlepiej by było gdyby czat, był wyłączony... pretensje by były przez pierwszy tydzień, potem zapanowałby błogi spokój. Jak ktoś nie ma mózgu lub nie potrafi wykazać się chociaż minimalnym użyciem tego, do czego został on stworzony, to nie mam pytań. 

Rock powinien postawić kawe na ławę - spam dajecie bana, coś innego ban. To wszystko, w ogóle nie jest przez niego unormowane... Dam bana, potem będzie płacz "ale za co, przecież w FAQ piszę, że za lekki spam nie możesz mi dać bana tylko time out'a". Nie mówię, że nie banuje ludzi, bo czasem leci tego sporo przez live, ale gdybym miał karać wszystkich to na czacie pisać by mogło 500 osób z 3-4 tysięcy tam "siedzących". 

Nie możecie mieć też do mnie pretensji (czy też innych modów), że widząc 20 wiadomości obok siebie "kiedy LoL/WarZ" rzucam TO/Banami na lewo i prawo.. albo mod będzie mieć silną rękę albo na czacie będzie bajzel i balanga przez cały czas. Nie wiem co robią inni modzi, ale ja widząc delikwenta który nie potrafi się wykazać szczyptą inteligencji, po prostu pozbawiam go prawa pisania na czacie. 

Jak ja to uwielbiam... Ludzie najpierw wulgami rzucają, a potem wielki foch, wielkie halo, bo dostali Timeout... Ja sam na chata nie patrze i mało kiedy coś piszę bo to nie ma sensu, jak 50 osób ze spamem wyleci, a jak mod zacznie coś robić to zaraz są jakieś pretensje... Założę się, że sam mod nie siedzi 5h z nosem w monitorze i nie czyta chata, tylko ogląda Live. Następna sprawa, co się czyta post, to nagle sami prof. w sprawie moderowania, jak ja to kurde uwielbiam! Ludzie udają wielkich znawców, a "g" wiedzą tak na prawdę... Łatwo napisać skargę nie wiedząc jaka jest 2 strona medalu... Postawcie się na miejscu takiego moda, czego taki mod nie zrobi zawsze były, są i będą do niego pretensje! Z jednej strony chcecie mieć wolność słowa itp. a z drugiej chcecie mieć porządek na chacie... Szczerze powiem, że nie da się tego w 100% zgrać i koniec.

Pozdrawiam...

Jak ja to uwielbiam... Ludzie najpierw wulgami rzucają, a potem wielki foch, wielkie halo, bo dostali Timeout... Ja sam na chata nie patrze i mało kiedy coś piszę bo to nie ma sensu, jak 50 osób ze spamem wyleci, a jak mod zacznie coś robić to zaraz są jakieś pretensje... Założę się, że sam mod nie siedzi 5h z nosem w monitorze i nie czyta chata, tylko ogląda Live. Następna sprawa, co się czyta post, to nagle sami prof. w sprawie moderowania, jak ja to kurde uwielbiam! Ludzie udają wielkich znawców, a "g" wiedzą tak na prawdę... Łatwo napisać skargę nie wiedząc jaka jest 2 strona medalu... Postawcie się na miejscu takiego moda, czego taki mod nie zrobi zawsze były, są i będą do niego pretensje! Z jednej strony chcecie mieć wolność słowa itp. a z drugiej chcecie mieć porządek na chacie... Szczerze powiem, że nie da się tego w 100% zgrać i koniec.

Pozdrawiam...

Senkuro chyba nie czytałeś reszty wpisów, dobrze przeczytaj potem najeżdzaj na innych. Zgodziłem się że słusznie dostałem TO ale nie podoba mi się to że nie było żadnej reakcji ze strony modów, chociażby napisać że za spamowanie LoLem będzie ban czy coś w tym stylu, dla pokazania rzucić 5-10 TO... Poza tym nie rzucam wulgami tylko po 2 wcześniejszych (NORMALNYCH BEZ BLUZGÓW) wypowiedziach nie było ŻADNEGO odzewu. Poza tym skoro dostałem TO to jakiś mod musiał być.

IkarosPL jest to forum a propo Twicha i YT więc sądzę że to dobre miejsce aby poruszyć ten temat bo z tego co widzę inni też dostrzegają ten sam problem na chacie :)

Pozdrawiam.

Z tego co się orientuję to sam mobot może dawać TO, powny nie jestem. Na nikogo nie najeżdżam i pisałem o ogólne nie tylko o Tobie, jakbyś zauważył, użyłem liczby mnogiej :) Moim zdaniem tutaj nie chodziło o sam "lol" a bardziej "spam". Spam na każdym forum jest karany więc nie ma się co dziwić, co do "Poza tym nie rzucam wulgami tylko po 2 wcześniejszych (NORMALNYCH BEZ BLUZGÓW) wypowiedziach nie było ŻADNEGO odzewu." trochę cierpliwości, zobacz ile osób pisze na chacie, nie ma osoby, któraby za tym wszystkim nadążyła.

Moi drodzy. Sam jestem zdania, że zarówno forami jak i czatem twitha powinno rzadzić się twardą ręką . Nie twierdzę, że tutejsi moderatorzy są jacyć gorsi. Robią co mogą.

Jednak jakby zebrać tak z 2 - 3 osoby, które nie bawiłyby się  i od razu waliły banami na 24h może z tych 3000 widzów zostałoby z 500 osób, ale byłby spokój.

Dlaczego od razu ban?

Dasz delikwentowi Time Out na 10 minut? Za 10 minut na nowo czacznie się spam "dlaczego dostałem TO?" Znowu 10 minut TO za głupie pytanie i tak w kółko. Raz dać bana i delikwent skasowany spam o 5% mniejszy. Tak z 20 osób i już byłoby widać różnice.

Tak zaraz byłoby milion pretensji i skarg na moda, że sypie banami. Dlatego trzeba 2 - 3 osoby, które będą zaufane i z góry będzie wiadomo, że nie dają bana za nic. Musiałby to być osoby mający kontakt z Rockiem, które wyjasniłyby dlaczego z 2000 widzów, nagle zrobiło się 1000.

Inna sprawa regulamin.

Trolle zawsze znajdą lukę, tak jak zawsze znajdzie się luka w prawie.

Regulamin powienin jasno określać za co leca TO i Bany i że mod ma zawsze rację, nawet jeśli nie ma racji.

Myśle, że gdyby tak postąpić spam zmieniejszyłby się. Pozostali dobrze bawiliby się z Rockiem na live w miłej atmosferze i spokoju.

Myślę, że to całkiem dobry sposób.
O wiele łatwiej byłoby, gdyby istniał jakiś program, który zapisuje gdzieś w bazie, ile dany nick dostał już TO czy banów i kiedy, jeżeli taki mod ma dylemat czy dać TO czy Bana bo taki delikwent coś robi, to po prostu klika na jego nick, wyświetla się, że ta osoba często dostaje TO bo spamuje, to od razu taki mod czułby się pewniej gdyby dał mu powiedzmy tego bana.

Twitch cały czas się rozwija... Może kiedyś pomyślą, nad rzeczami ułatwiającymi "pracę" modom np: wiadomości użytkowników pojawiają się po 7 sec (chodzi o to, że każda wiadomość pojawia się po 7 sekundach :))...

Sypać banami aby Rock tracił widzów? Niezbyt mi się to podoba. Zawsze trzeba dać komuś szanse. Jak za drugim razem się powtórzy sytuacja to ban na 12/24 godziny może polecieć. A regulamin gdzie zaznaczone jest, że moderator ma zawsze racje jest dla mnie głupotą. Nie raz stawałem w obronie jakiegoś użytkownika gdzie moderator przesadzał ze swoją władzą a bronił się podpunktem w regulaminie, że ma zawsze racje. A zachowywał się jak najgorszy troll. Może miał gorszy dzień ale...  <_<

Sypać banami aby Rock tracił widzów? Niezbyt mi się to podoba. Zawsze trzeba dać komuś szanse. Jak za drugim razem się powtórzy sytuacja to ban na 12/24 godziny może polecieć. A regulamin gdzie zaznaczone jest, że moderator ma zawsze racje jest dla mnie głupotą. Nie raz stawałem w obronie jakiegoś użytkownika gdzie moderator przesadzał ze swoją władzą a bronił się podpunktem w regulaminie, że ma zawsze racje. A zachowywał się jak najgorszy troll. Może miał gorszy dzień ale...  <_<

Dlatego starałem się podkreślić, że mod musiłby być zaufaną osobą  :)

Chodziło równiez o to, że żeby taka osoba miała stały kontakt z Rockiem, aby ten nie poczuł, że traci widzów bo mod sypie banami.

Co do wizerunku.

Wolicie żeby Rock miał 3000 widzów z czego połowa to jakies noobki obrzucające się wyzwiskami i spamujace " Kiedy lol kiedy lol , kiedy WarZ kiedy ..." a gdy przyjdzie LoL robią za samych pr0 elo niewiadomo, co chwia pouczając Rocka.

Kłucąc się przy okazji między soba. Takie sytuacje  zwłaszcze podczas LoLa są częste, zdecydowanie za częste. Mam wrażenie, że nawet Rock chwilami ma tego dość.

Może jednak lepiej, żeby na live było 1500 osób, z którymi możnaby sensowanie pogadać, które umieją czytać opis, bo większość sądząc po tym co się dzieje na czacie,  nie widzi, wielkiego tytułu albo jaja sobie robi.

Dawanie drugiej szansy jest normalne, ale nie do konca mądre.

Takie dawanie ostatniej szansy będzie się przeciągać i robić dodatkowy spam jak pisałem wcześniej.

Mod daje Time Out na 10 minut za spam.

Po 10 minutach gościu wraca i robi jeszcze większy spam "dlaczego dostałem TO?"

Mod tłumaczy "za spam"

Widz -"ale ja nie robiłem spamu napisałem tylko 2x kiedy LoL, bo nie zauważyłem tytułu"

Mod "OK masz drugą sznase"

Teraz zobacznie jak długi dialog (w sumie spam) wywiązuje się przez jeden TO. Teraz policznie to razy 100 i macie mega spam. Admini bardziej będą zajęci tłumaczeniem dlaczego ktoś dostał TO niż moderowaniem"

Ban na 12/24 h to nie tragedia i ktoś kto chce oglądać live'y wróci kolejnego dnia i bedzie oglądał.

Jednak jak ktos chce pokazać swoją zaawansowana wiedzę w danej grze i zamiast oglądać i kibicować woli pouczać, a jesli ktoś zwróci mu uwagę kłucić to będzie dostawał bany codziennie aż:

A - zmądrzeje

B - znudzi mu się i pójdzie spamić gdzie indziej

Na koniec tego przydługiego postu chciałby podreślić, że nie chodzi mi o dawanie bana za jedno pytanie "Kiedy BF3?" czy napisanie czegoś w stylu "ten skill służy do tego" tylko za notoryczne umyślne sianie spamu.

Ktoś z doświadczeniem moderatorskim potrafi to odróżnić.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez Arcyk_Gaming
      Witajcie
      Jestem ArcyK i mam 30 lat. Regularnie nagrywam na YT od listopada zeszłego roku choć kanał mam tam od bardzo dawna! Nagrywam gameplaye z gier, poradniki do nich, sporadycznie uboxingi sprzętu i gier, a także bije rekordy w grach bądź wykonuje wyzwania zaproponowane przez widzów. Staram się by mój kanał był różnorodny i by każdy znalazł coś dla siebie. Staram się robić live'y, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, więc po prostu nagrywam i wrzucam filmy gdy wiem, że nie dam rady streamować. Czasem rzucam troszkę mięsem w filmach, aczkolwiek staram się by pozostało to w granicach zdrowego rozsądku i nie korzystania z nich jako przecinki. Po prostu gdy gram to jestem sobą i od razu pokazuje swoje emocje. Zaskoczenie, śmiech związany z daną sceną czy też po prostu frustracje i wkur.... Nie robię nic pod publiczkę (pewnie dlatego mam tyle widzów ile mam ^^), po prostu jestem sobą. Najlepiej zobacz i oceń sam . Dzięki za możliwość zareklamowania kanału!
      Pozdrawiam, Artur
      AKTUALNIE NAGRYWANE SERIE GIER: FAR CRY 5 i ASSASSIN'S CREED ROGUE i KONIEC GTA V + pojedyncze filmy z innych gier np. BATTLEFIELD 4 MP
      LINKI:
      Subskrybcja kanału - https://tinyurl.com/y8c6rccq
      Strona na Facebooku - https://tinyurl.com/ydh8p7t4
      Strone na Twitterze - https://tinyurl.com/y84y5y2z
      LINK DO KANAŁU: https://www.youtube.com/user/ARCYK
      ZWIASTUN KANAŁU: 

• Przez kocykgg
      Jestem Kocyk i chciałbym zaprosić was na swój kanał na youtube !
      Co możesz zobaczyć u mnie , i jaki jestem?
      -CS:GO aktualnie gra w którą najwięcej gram
      -Szukam sposobów na zarobki na skiny
      -Uwielbiam też piłkę nożną, gram w klubie i jeżdżę na mecze <3
      -Moją pierwszą grą była Fifa 11 aktualnie na kanale jest Fifa 17
      -Jestem osobą pozytywną ,lubię się wygłupiać ale czasem mam też chwile słabości i niekiedy coś rozwalę
      -Jestem otwarty na pytania , mam dystans do siebie .
      -Jeśli robię live to nie z przymusu tylko jak mam ochotę, ponieważ wiem ze jak coś robię na siłę to to niema sensu
      :D Jeśli doczytałeś dotąd to zapraszam ciebie do siebie na kanał https://www.youtube.com/channel/UCGTRPNqGIh8dq6w9w_jRZSA
      Z góry dziękuję za każde przeczytanie i zainteresowanie i polecam się na przyszłość B)
    • Przez Tenebrael
      Cześć!
      Jako że jestem tu nowym narybkiem i nie widzę sensu zamęczać Was swoją historią życia, będzie krótko i na temat. Do niedawna działałem jako redaktor w "tradycyjnych" mediach gamingowych (m.in. Gamer.mag, gram.pl, WhatNext, Gramy!). Gdzieś na początku 2016 postanowiłem zmienić medium i razem z grupką znajomych założyliśmy EkipaGra - początkowo skupiającą się na wideo i streamach, obecnie skoncentrowaną wyłącznie na tych ostatnich.

Kto zacz?
      Streamuję bardzo luźno i dla przyjemności, traktując to jak dobrą zabawę i możliwość kontaktu z odbiorcami. Dlatego też wybrałem HitBoxa, ze względu na mniejsze opóźnienie chatu i wydajniejszą technologię. W co gram? Staram się, by tematyka była zróżnicowana: Hearthstone, Dark Souls 3, The Witness, Unreal (tak, ten pierwszy), Unreal Tournament (tym razem ten najnowszy). Obecnie przymierzam się do Resident Evil HD Remaster i Rise of the Tomb Raider. Słowem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy?
      Streamuję w środy, piątki i niedziele mniej więcej od 19:00-19:30. Jednak EkipaGra jest na żywo w zasadzie codziennie - szczegóły znajdziecie na kanałach poszczególnych członków.

Gdzie mnie znaleźć?
      Mój kanał na HitBox: http://www.hitbox.tv/Tenebrael
      Zapisy wcześniejszych streamów: http://www.hitbox.tv/Tenebrael/videos

Strona grupy EkipaGra (tam znajdziecie wszystkich członków naszego skromnego zespołu): http://www.hitbox.tv/team/ekipagra

Zapraszam serdecznie!
      Tym bardziej, że jesteśmy relatywnie młodą ekipą, więc zarówno chętni do sprawdzenia, co u nas piszczy, jak i konstruktywny (niekoniecznie pozytywny - krytyka jest równie ważna) feedback są dla nas na wagę złota.
    • Przez Rudellandy
      Witam wszystkich.
      Chciałbym się z Wami podzielić moim kanałem na YT oraz na Twitch'u.
      Streamuję prawie codziennie różne typy gier. Mam za sobą już kilka tytułów, ale jeszcze jest masa przede mną.
      Na kanał YT dopiero się przymierzam, także mam tam dopiero test nagrywania z CoD: Black Ops 3 oraz unboxing Far Cry: Primal Edycja Kolekcjonerska.

Na razie zapraszam na kanał Twitch, a w niedalekiej przyszłości można się spodziewać materiałów również na YouTube 

Streamy prawie codziennie w godzinach wieczornych (start około 20:00), także zapraszam do oglądania 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik