Skocz do zawartości
GameMaster

Testy mapy California 18.12.2013

Polecane posty

W środę 18 grudnia rozpoczynają się testy nowej mapy California ! Z informacji jakie napisał Artemis jednej z developerów ma być na niej masa broni, a leki zostaną dodane na tyle ile będą w stanie ich dodać. Zapraszamy więc na śmiertelną walkę na początkach Nowej mapy !

California.jpg

A samochody dodadzą wtedy na wszystkie serwery?

Nie ma żadnej informacji na ten temat ale jest to możliwe.. mape California widziałem na streamie Artemisa - jak dla mnie jest zdecydowanie za duża, te przeogromne miasta.. najbardziej co mnie zdziwiło to to, że budynki wyglądają idealnie tak samo, po za tym, że są większe.. zero kreatywności. Doszły jakieś nowe, np. boisko lub jakieś wielkie mury było widać na pustyni, a co za nimi to nie chciał na streamie pokazać, albo ja nie widziałem LUB mapa nie jest / nie była dokończona i dlatego tego nie pokazał.

Z miłą chęcią zobaczyłbym na tej mapie działające helikoptery, ciekawe czy kiedykolwiek dodają je do gry :>

Nie wiem w jakim kierunku idzie ta gra... ale jak nazywała się War Z to się jakoś względnie grało. Kto miał broń ten rządził a teraz? Każdy ma.... nie trzeba się już starać ani ukrywać .... tylko PVP

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Maksymylian
      Szukam testów słuchawek ASTRO A20 https://www.x-kom.pl/p/445375-sluchawki-przewodowe-astro-a40-tr-dla-pc-czarny.html pasują mi idealnie są bezprzewodowe + można je używać z PC i PS4
      Szukam testów z Polski nasi sąsiedzi z Niemiec zachwalają https://www.xboxmedia.de/review-astro-a20-die-mittelklasse-im-test/
    • Przez WrzobitaMaciej
      Witam wszystkich forumowiczów!
      Mam pytanie odnośnie pamięci ram. Z tego co wyczytałem na forach do grania na serwerach PTE (chodzi tu o Californie) Potrzebne jest 8 gb ramu. Czy istnieje możliwość grania (Na Cali) majac 4gb ramu?
      Gorąco pozdrawiam!
      WrzobitaMaciej : )
    • Przez GameMaster
      - California:
         - Spawny ludzi są bliżej miasta, oraz jest ich więcej oraz spawn pojazdów został powiększony.
         - Dodano więcej spawnów w Mooreville
         - Dodano spawny broni do Artville.
         - Dodano jeszcze kilka pojazdów do kolejnych miast wyjazdowych.

- General:
         - Poprawiono prowadzenie pojazdów.
         - Naprawiono nadmierną jasność świątecznej choinki podczas używania noktowizora.

-Strongholdy:
          - Naprawiono błąd z grupy "żółtej" włączania się i wyłączania opcji strongholdu.
    • Przez GameMaster
      Od dziś możemy testować Californię oraz Strongholds !

Californication

Długo oczekiwana mapa California dostępna będzie już dziś na serwerach Public Test Environment.
      Rozmiar mapy wymusza używanie niedawno wprowadzonych pojazdów - spacerek może być trochę męczący, jeśli nawet nie zabójczy.
      Miejmy też nadzieje, że loty w kosmos i inne bugi aut zostaną szybko wyeliminowane.
      W międzyczasie zabierzcie ze sobą troche wody i batoników zanim wybierzecie się na przechadzkę po Cali.   

Developerzy zachęcają nas do odwiedzin hali sportowej lub inaczej Areny Gladiatorów, którą mogliśmy zobaczyć podczas pierwszej odsłony Cali. Stymże uważajcie, jeśli macie ochotę ją sprawdzić lepiej zaopatrzcie się w broń. 

Strongholds

Tuż przed świętami Hammerpoint udostępnia nam dodatkowo pare serwerów testowych Stronghold. Sprawdźcie sami co dla Was przygotowali !
      Uważni znajdą materiały do budowy własnych twierdz. Opcja ta jest obecnie niedostępna, jednakże warto zaopatrzyć się na przyszłość.
      W końcu przezorny zawsze ubezpieczony. 

Ostatnio jesteśmy zaskakiwani coraz ciekawszymi update'ami. Może już niedługo nazwa bug z przestanie pasować do naszej gry.. To byłby dopiero prezent pod choinke.
      Dobrym podsumowaniem jest komentarz jednego z użytkowników oficjalnego forum. Poniżej znajdziecie luźne tłumaczenie:

Hammerpoint ostatnio oszalał! W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zrobiliście więcej niż od samego początku gry !

1. Naprawiony punkbuster timeout / lepszy przepływ pakietów (zdaniem użytkownika to był najlepszy patch, a Waszym?)
      2. Dodano serwery South America
      3. Dodano bicie (pięści)
      4. Dodano pływanie
      5. Dodano opcję trade
      6. Wyłączono Friendly Fire w grupie
      7. Dodano kroki na wszystkich powierzchniach
      8. Colorado v2!
      9. Zmniejszono zegar spawnu lootu z 60 do 20 minut (Wow, sam szukałem tej informacji!)
      10. Wszystkie itemy dostępne dotychczas za GC można kupić za GD (oprócz Artemis Hat;))
      11. Dodano pojazdy
      12. Dodano Crafting
      13. Zwiększona wytrzymałość postaci o 60%
      14. Dodano bezpłatną wersja próbna

- Ze swojej strony dodałbym jeszcze cylinder i marchewke Frosta. Urocze.

I na koniec pytanie od nas. 
      Co chcielibyście znaleźć na Strongholdach ?
      Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach !

Udanego zwiedzania !

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik