Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy pójdzie mi Assassin's Creed IV: Black Flag. Mój sprzęt:

Procesor: Intel Core i5-3210m CPU 2.50GHz

Karta Graficzna: ADM Radeon HD 7650m

Directx: 11.1

RAM: 6 GB

Dysk: 750 GB

To jest laptop Sony Vaio 17'.

niestety moim zdaniem głupotą jest kupować laptopa a potem pytać się czy pójdzie skoro kupuje się laptopa to trzeba mieć na uwadze ze gry mogą nie iść

nie rozumiem Twojego dowalania się systematycznie do każdej osoby które ma laptopa.

Na lapkach, tak samo jak na PC jakaś gra może iść albo nie więc nie rozumiem Twojego postu i hejtu w kierunku posiadaczy laptopów chcących sobie pograć.

@Radek Fajnie, ze masz dwa laptopy. W dalszym ciagu nie ma to jednak zwiazku z tematem - laptopy to taki sam sprzet do grania, jak PCty. Deal with it mate, mobilne sprzety do grania staja sie coraz popularniejsze, a czasy, gdy laptoki sluzyly tylko do internetuf to przeszlosc.

Takze polecam sie nie wypowiadac w takich tematach, jesli jedyne co probujesz do rozmowy wniesc, to proba zepsucia komus dobrego humoru swoim hejtem i herezjami.

pewien jesteś że taki sam bo ja wiem że nie taki sam po pierwsze laptop o takich samych parametrach będzie droższy to raz i wolniejszy np mobilna I5 650 przegrywa z moim Core 2 Duo

Radek988 rzygam już Twoim porównaniem tej i5 z Twoim core 2 duo.
Jesteś jakiś niedorozwinięty, żeby nie zrozumieć że laptopa weźmiesz pod pachę i pójdziesz sobie do parku na ławkę a z PC tak nie zrobisz, to też niezbędna jest miniaturyzacja i są większe problemy z oddawaniem ciepła?
Tłumaczyło Ci już miliard ludzi, żebyś przestał gadać od rzeczy.
Pytanie było o to czy gra pójdzie czy nie, nikogo nie interesuje Twoje zdanie o laptopach.
Zachowaj sobie je dla siebie i skończ z tym "reja".

Bardzo proszę moderatora o zamknięcie tematu, autor uzyskał już odpowiedzi na pytania, które zadał.
Dalsza dyskusja lub samo czytanie postów pseudo fachowa może doprowadzić do rozstroju nerwowego, albo wrzodów na żołądku np. mnie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Achik_2137
      Witam,
      Możecie mi polecić jakiegoś niedrogiego lapka, który idealnie nada się na uczelnie a do tego pójdą stare gry typu heroes III czy AOE II tak mniej więcej do 1000/1200zł
    • Przez xkubvix
      Witam wszystkich, otóż mam taki problem że posiadam od około 2 tygodni laptopa asus rog gl553 vd (i 5, gtx 1050). Wczoraj normalnie użytkowałem laptopa i klawiatura była podświetlona. Dzisiaj włączyłem laptopa i podświetlenie nie działa, oprócz przycisku on/off który świeci się na czerwono. Jakieś porady co mogę zrobić?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez Andrzej Dobryczłowiek
      WITAM
      o grach opowiadam
      ciekawostki przedstawiam
      odkrywam tajniki, tworze poradniki
      nowe serię będą się pojawiać, oczy szokować
      dopiero ci się rozwijam, lecz już z rynsztoku się wybijam
      jeśli lubisz opowieści, zdjęcia, modelowanie, nowości odkrywanie
      jeśli cię nudzi, monotonia ze snu budzi, chcesz odkryć coś nowego, niezwykłego
      NA MÓJ KANAŁ ZAPRASZAM, WYJĄTKOWE TREŚCI MAM, LINK DO FILMU PODAM, CZEKAM
      VVV
      VV
      V
      https://www.youtube.com/watch?v=xp1DyZrVP5o

będę zachwycony, jeśli mój trud zostanie zauważony.
      Drogi administratorze, moderatorze, bana nie dawajcie
      W regulaminie o tym nie napisaliście, można więc to robić
      Znaki zielone wstawiać, forum kolorować, uwagę przyciągać

W tym dziale obowiązują dwa regulaminy, forum i tego działu. Nie jest zakazane "kolorować swój wpis", dawać znaki specjalne... Do wszystkiego jednak trzeba stosować jakiś umiar : ). Usunąłem z nazwy tematu: "-moderatorze, administratorze (nie dawaj bana, bo w regulaminie nie zaistniała o tym zmiana)" bo chyba już nie ma sensu tego trzymać w nim? Dodatkowo zamieniłem "gówna" na "rzeczy" - chodzi ogólnie o sam styl, trzymajmy się tego, że takie słowa dajemy we wpisach, a nazwy tematu niech  trzymają stronę bardziej oficjalną. Jeśli chcesz jednak zamienić to dane słowo na coś innego, napisz PW, edytuję ; ) - Himiodzio

Dziękuję
    • Przez Ignacy36
      Witam
      Niedawno kupiłem telefon : Sony Xperia Z. I dzisiaj po paru dniach użytkowania zauważyłem, że tył obudowy jest popękany w miejscu gdzie telefon się mocno grzeje, warto jeszcze dodać, że ani razu telefon mi nie spadł na ziemię, ani w nic nie uderzył. 
      Poczytałem trochę o tym i generalnie dużo ludzi spotyka się z takim problemem w modelach z.
      I teraz pytanie co robić ? Oddać na gwarancję? 

Z góry dzięki za pomoc

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik