Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GoferxPL

Zakup komputera

Polecane posty

Witam ,

Dzisiaj  będę zamawiał częsci do składanego przezemnie komputera . Chciałbym abyście ocenili to co stworzyłem i ewentualnie doradzili co zmienić . Części będę zamawiał w Morele.net .  Do tych części posiadam GTX 550ti od Asusa oraz 500 GB HDD + Windows 7 Home Premium 64 Bit

1 Obudowa - SilentiumPC Gladius M40

2 Zasilacz - SilentiumPC Deus G1 500W

3 Wentylator Procesora - SilentiumPC Spartan PRO HE924

4 Płyta Główna - MSI B75A-G43

5 Procesor - Intel Core i5 3350p 3,10 GHz

6 RAM - Kingston HyperX 2 x 4GB

Z góry dzięki za pomoc

A masz jakieś stare podzespoły, obudowę, zasilacz, coś?

Zasilacz nie markowy więc odpada a obudowa z praktycznie zerowym chłodzeniem więc też odpada

3350p nie jest procesorem pod OC, nie wprowadzaj w błąd. Przy tym budżecie ten CPU jest w porządku. Dobre mobo, PSU także. Reszta również. Możesz śmiało kupić, ale w najbliższym czasie zaopatrz się w wydajniejszą grafę, bo ta dupy nie urywa :D

@Down, a to spoko :) Pamiętaj jednak, że warto dołożyć te 300 zł do GTX 760.

3350p nie jest procesorem pod OC, nie wprowadzaj w błąd. Przy tym budżecie ten CPU jest w porządku. Dobre mobo, PSU także. Reszta również. Możesz śmiało kupić, ale w najbliższym czasie zaopatrz się w wydajniejszą grafę, bo ta dupy nie urywa :D

Zdaję sobie sprawę , w styczniu lutym chcę wymienić NA GTX 660 od MSI w wersji Gaming

Soldierpl

Licznik turbo podnosi o 400mhz procesor. Można go ulepszyć bądź to wyobraźnia "użytkownika". Sam go nie widziałem i nie posiadałem ale można wyczytać iż jednak da się go podkręcać.

Twoja niepewność sama wprowadza ludzi w błąd.

Nie chcę tu robić off topu zbytnio, ale ty nazywasz 400 MHz podkręcaniem? Nie załamuj mnie. 3570k wykręcisz o ponad 1,5 GHz (jak nie więcej, świat jest pełen mistrzów), więc nie mów mi tu o 400 MHz. Każdy CPU da się podkręcać, ale 3350p nie jest dedykowany do OC. Równie dobrze mogę swoje 2 Duo podbić o 500 MHz i powiedzieć, że to proc do OC.

Twoja niepewność sama wprowadza ludzi w błąd.

Ja jestem pewny tego, co mówię i nie wprowadzam w błąd w przeciwieństwie do ciebie. Robisz to cały czas w wielu tematach, nie jestem pierwszym, który zwraca ci uwagę. Leci zgłoszenie.

@Down: y ok... Procesor przeznaczony do OC a OC to dwie trochę różne rzeczy. Te zdanie, o którym wspomniałeś może padać często zwłaszcza pod twoim adresem. Domyśl się dlaczego :) Nie mam pojęcia co sobie wyobrażałeś czytając mój post, ale nie jestem 15 latkiem drącym się do monitora. Nawiasem mówiąc nie mam się za co obrażać, ale jeśli czegoś nie wiesz, to nie wymyślaj wiadomości nie wiadomo skąd. Jakie moje zachowanie? Nie rozumiem twojej uwagi, opisz mi to na PW, chętnie porozmawiam z tobą.

Jeśli nadal uważasz, że 3350p jest do OC, to dlaczego Xeon nie? Podkręcisz o ~50 MHz - sprawdzone by Pyra.

Edytowano przez SoldierPL

Obraziłeś się ? Czy może dostrzegam lekki problem z hormonami. Bo po twoich wypowiedziach w innych tematach zdanie "nie wprowadzaj w błąd" pada podejrzliwie często. Zgłoszenie mnie bo mam racje? 0,4 mhz to też podkręcanie a wyjeżdżanie mi z 3570k nie ma sensu bo nie o tym mowa.

Twoje zachowanie ma się nijak do tematu. Nie rozumiem

// Ostrzeżenie słowne za błędne porady oraz nieodpowiednie słownictwo w stosunku do innych użytkowników

Edytowano przez Broda ty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik