Skocz do zawartości
ciśiu

Ktoś ci polepsza staty za ciebie

Polecane posty

Ostanio mój przyjaciel powiedział mi, że zapłacił komuś aby ten (w grze League of Legends) z najgorszej ligi( 5 dywizja brązu) przeniósł go  do lepszej ligi (pierwsza dywizja złota).

Według mnie jest to troche leniwe rozwiąznie lub dla kogoś słabego. O wiele przyjemniej samemu się zdobywa osiągnięcia ciężką pracą. Potem człowiek jest z siebie bardzo dumny. Wiem bo sam bardzo ciężką pracą wyszedłem z brązu 4 do diamentu ;).

Jestem ciekawy co wy sądzicie o takim sposobie "polepszenia sobie statysktyk" ??

Ostanio mój przyjaciel powiedział mi, że zapłacił komuś aby ten (w grze League of Legends) z najgorszej ligi( 5 dywizja brązu) do lepszej ligi (pierwsza dywizja złota).

Strasznie nie logicznie napisałeś to zdanie. Zapłacił temu aby ten z najgorszej ligi do lepszej ligi. No ale co? Przeniósł? Przegrywał?

PS: Nie lubię takiego zdobywania statystyk. Wolę samemu.

Ogólnie nie tylko w lolu tak jest, że dużo osób chce zaoszczędzić czasu dając pieniądze, wiesz, nie dla każdego liczy się dobra zabawa z  gry, a jej wyniki, nie ważne jakim sposobem, byle być po prostu "wysoko w rankingu" :). Myślisz, że dlaczego na allegro z większości gier są powystawiane przedmioty za ogromne sumy, jak np. z Metina2, zbroje po 2-3 tysiące, skoro samemu też by można ciężką pracą to zrobić :)

W LoLu jest ten problem, że masa ludzi sobie nie zdaje sprawy z tego, że są słabi. Tylko zwalają winę na team. Stąd się pojawiają osoby, które płacą za wybicie się - twierdzą, że niektórym lepiej po prostu wychodzi granie ze słabiakami, a oni już sobie w tym diamencie poradzą. Prawda jest inna - i dlatego potem mamy np. junglera 1/15 :) 

Zasada w rywalizacji jest taka, że uczyć możemy się tylko od lepszych. Gra ze słabszymi od siebie (częste wygrywanie) powoduje, że ciężko będzie osiągnąć coś więcej. Jeśli ktoś chce nauczyć się grać w cokolwiek to zawsze powinien rywalizować z "wyższą" ligą i czasem warto żeby ktoś nam zboostował konto. Oczywiście można jechać od dołu do góry ale proces uczenia się jest wtedy spowolniony ;)

No ale twój kolega pewnie ani nie potrafi grać, ani nie ma zamiaru grać lepiej ;) Tak więc dla niego to strata kasy :D

Boost w LoLu to najgorsza rzecz na jaką mogli wpaść ludzie. Wiadomo, jest spora grupa ludzi, która na prawde nie ma proporcjonalnego skilla do dywizji ale jest ogromna ilość ludzi, która tak twierdzi a jest na odwrót. Nie dość, że jest to nieuczciwe to jeszcze psuje to rozgrywkę innym ludziom. 

Według mnie takie oferty - które są np. na allegro - powinny być automatycznie usuwane bo jest to całkowicie ( powtórzę się ) nieuczciwe.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik