Skocz do zawartości
Glock

Aparat/kamera do nagrywania amatorskich filmów/nauki

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Groid
      Witam
      Zapraszam do odwiedzenia mojego, dość świeżego kanału, na którym staram się codziennie o 20.00 umieszczać film z let's playem. W planach również we wtorki i czwartki materiały o 22.00 z gier które lubią straszyć lub są po prostu bardzo krwawe. W tematyce są również gry stare, na które mam zamiar poświęcać jeden odcinek w soboty o 16.00. Ponad to mam nadzieję na niedzielę przygotowywać materiały niezwiązane z grami, bardziej z tematyką filmową/serialową, w planach są również podcasty współtworzone z innymi osobami. Serdecznie zapraszam.
      GROID - YOUTUBE
      GROID - FACEBOOK

• Przez Direj
      Witam! Skromnie chciałbym zareklamować na stronie Ja'Rock moją grupę De'Part Pictures. Choć jesteśmy zupełnie nowi na platformie YT i dopiero wkraczamy na rejony YT, to nieskromnie śmiem stwierdzić, że nasz początek jest całkiem dobry. Strasznie zależy nam na jakości wypuszczanych filmów i przykładamy się do każdego projektu w 100%. Jeszcze brakuje nam szlifu ale na przełomie miesiąca zrobiliśmy ogromny postęp. Przy naszych filmach będzie można odczuć swobodną atmosferę, unikamy klimatu "Trudnych Spraw" (Raczej nam to wychodzi!). 
      Zapraszam do oglądania i komentowania naszych poczynań! https://www.youtube.com/channel/UC7s74bbc0PiB-t3mSgDjrnw/videos
      Byłbym wdzięczny za wszystkie podpowiedzi czy pomoc w sprawie usprawnienia całego procesu działania na YT. Jako że jesteśmy grupą "Znikąd" i nie mamy za plecami nikogo kto mógł by nas za rączkę wprowadzić w ten świat, proszę o konstruktywną krytykę.. 

• Przez K2Death
      Cześć, mam na imię Szymon i prowadzę kanał na youtube o tematyce gier na PC.

https://www.youtube.com/user/MrK2Death

Mam wielki sentyment do starszych produkcji (Heroes of Might and Magic III, Stronghold)

Na moim kanale obecnie znajdziesz serie filmów (Heroes of Might and Magic III, Need for Speed 2015 i Prison architect)

Moją pierwszą serią jest Heroes of Might and Magic III z modyfikacja Horn of the Abyss

A to moje ostatnio opublikowane filmy: Heroes of Might and Magic III [Nekropolia] (PL) #3, Prison Architect (PL) #27

Zapraszam!

• Przez Wilkokłak
      Halo!
      Czy jest tutaj na tym forum ktoś, kto podobnie jak ja, uważa, że w tym ogromnym, tajemniczym Wszechświecie musi istnieć jakaś inna inteligentna forma życia prócz agresywnych, ogłupionych, "inteligentnych" ludzi?
    • Przez splawik2309
      Hej forumowicze.
      Boże Narodzenie to czas emisji wielu fantastycznych filmów z klimatem grudniowego święta.
      Wiadomym dla wszystkich przykładem jest sławny "Kevin sam w domu" poniekąd symbol świąt, ale czy aby dalej tak jest? Czy nie znudził się już publiczności?
      A więc jaki jest Wasz ulubiony film utrzymany w świątecznym klimacie?

Moim osobistym faworytem jest film "W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju" z Chevy'm Chase'm w roli Clarka Griswolda.
      Polecam jeśli ktoś jeszcze nie widział

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik