Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kristofer32

Układamy historyjkę

Polecane posty

Macie tworzyć historię, sensowną historię.

Od teraz, każdy musi wkleić poprzednią wersję postu, oraz dodać swoją końcówkę. Dawajcie kropki lub wielokropki na końcu...

Dodawajcie maksymalnie 3, 4 słowa.

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka...

Historia trwa do tego momentu, dodawajcie własne wersje kolejnych przygód Panoramixa i laski - tylko z sensem!

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka...

... od babci w prezencie (:D).....

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że ...

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce. 

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce, które zamiast rogów miały na czole...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce, które zamiast rogów miały na czole... dwa wielkie, okrągłe...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce, które zamiast rogów miały na czoledwa wielkie, okrągłe bolce....

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce, które zamiast rogów miały na czoledwa wielkie, okrągłe bolce. Nagle z mgły wyłonił się...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce, które zamiast rogów miały na czoledwa wielkie, okrągłe bolce. Nagle z mgły wyłonił się czarne wielkie włochate orangutany które na ryju miały...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce, które zamiast rogów miały na czole dwa wielkie, okrągłe bolce. Nagle z mgły wyłonił się czarne wielkie włochate orangutany które na ryju miały maski Georga Busha pomalowane na...

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że patrzą mu w oczy zielone jednorożce, które zamiast rogów miały na czole dwa wielkie, okrągłe bolce. Nagle z mgły wyłonił się czarne wielkie włochate orangutany które na ryju miały maski Georga Busha pomalowane na różowo oświetlały...

Kiedy to zobaczył szybko pobiegł do Obelixa i krzyczał głośno, żeby pożyczył mu jakieś rękawice bo bez nich nawet nie tknie tego orangutana. Panoramix nawet nie drgnął, odwrócił wzrok i zają się swoimi czynnościami...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować