Skocz do zawartości
Silver0Angel

Projekt gamingowej społeczności

Polecane posty

Czy można się jeszcze jakoś dostać do ekipy. Ostatnio często na Ts3 jestem i chętnie podam chęć bycia Adminem na Waszym Ts'ie. Wiem jak to działa. Jeżeli chcesz więcej info możemy się skontaktować.

Polski - ojczysty

Angielski - na średnim poziomie

Niemiecki - zaawansowany ( mieszkam w Niemczech)

Mam też wiedzę związaną z forami internetowymi oraz nieco mniejszą związana ze stronami i ich tworzeniem. Więcej info? Skype i GG w sygnaturze ;)

Serwis będzie dostarczał najpotrzebniejsze informacje ze świata gier i nowinek elektronicznych.

Wątpię aby to miało jakąś siłę przebicia spośród wielu innych stron o takowej tematyce. Powodzenia.

Z naszym forum też nikt nie był pewien czy się uda. Jest o tematyce komputerowej. Mimo tego, że jest masa innych - udało się. To co mamy to wielki sukces. Zawdzięczamy go wszystkim tutaj obecnym.

Jeżeli strona będzie ciekawa, a materiał na niej rzetelny i zgodny z prawdą to też powinno się udać. Miejmy nadzieję, że się uda i strona stanie się popularna.

Baggins Odnośnie zacytowanego przez Ciebie fragmentu jest to dość ogólnikowy opis naszego portalu, wraz z rozwojem projektu powstawały kolejne pomysły, które teraz są wdrażane do systemu. Jak to nazywam ,,ludzie wyższego wtajemniczenia'' wciąż myślą co można by fajnego dodać do strony, żeby inni mogli fajnie spędzić czas a zarazem trzymało się to wszystko kupy :)

Dziękujemy też za wasze wszystkie opinie,komentarze i pomysły nadsyłane poprzez prywatną wiadomość i skrzynkę mailową. 

Pozdrawiam Silver0Angel

Już wyjaśniam wszystko :) 

Do osób zainteresowanych wysłałem odpowiedzi. 

Jeśli chodzi o datę startu zostaje niestety przełożona, ponieważ koder z którym współpracuje ma teraz przerwę z przyczyn prywatnych i zobowiązał się dokończyć pracę  dopiero w czerwcu. 

Aktualnie jeśli chodzi o moderatorów, administratorów ts'a i mniejszych youtuberów mamy już komplet. Pozostałe miejsca są jeszcze wolne.

Wymogi co do youtuberów wzrastają do posiadania min. 8k widzów. Co do streamerów się nie zmieniają. 

Pozdrawiam Silver0Angel 

Jakby jednak był potrzebny jakiś moderator, to mam kilkuletnie doświadczenie na phpbb, vbulletin oraz trochę siedziałem na IP.Board. No i siedzę trochę w WoTcie, ale mam za mało czasu aby być pełnoetatowym redaktorem.

Tak tak pamiętam Cię i wszystko czytałem jak dostałem od Ciebie wiadomość tylko nie wiem czemu do Ciebie nie doszła wiadomość ;). Tak czy inaczej teraz już powinna dojść.

Aktualnie jeśli chodzi o moderatorów, administratorów ts'a i mniejszych youtuberów mamy już komplet.

@Silver

A ja sie załapałem jeśli chodzi o admina ts'a? bo nic mi nie pisałeś.

Owszem napisałeś do mnie ale napisałeś tylko, że chcesz być administratorem i jakieś jeszcze tam pierdoły. Nie napisałeś mi czy masz jakieś doświadczenia związane z twoim stanowiskiem itp. Tak na odwal się do mnie napisałeś... Wybacz na takie posty nie zamierzam odpisywać :)

Jasne. Bede w domu od 14:10 prawdopodobnie caly dzień, mosesz napisac do mnie na steamie, predzej odczytam :)

P.S. Za wszelkie błedy sry ale uzywam apki jarock.pl na telefonie :D

Koniec maja ts. Pod koniec czerwca strona. Jeśli macie pytania i jakieś nowe pomysły śmiało priv tutaj lub na tymczasowy ts: 178.19.104.98:9991

EDIT: Jak bd wbijać na ts'a mówcie że jesteście od Silvera/Srebra. 

Możesz napisać kto co robi? Kilka osób z forum chyba będzie miało jakieś stanowisko, więc fajnie byłoby zrobić małą listę z wypisanymi rolami. ;)

Wszystko będzie rozpisane już na ts3 gdy  serwer ruszy. Obecnie nie warto nic wypisywać bo nikt nie jest pewny, że tak powiem. (Napisać zgłoszenie każdy może lecz później gdy przyjdzie co do czego to już jest ciężko).

Pozdrawiam :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik