Skocz do zawartości
Silver0Angel

Projekt gamingowej społeczności

Polecane posty

Jak byś odblokował nam możliwość oglądania i poruszania się na całej stronie, to byłoby fajnie.

Całkiem całkiem to wygląda. Wymaga lekkich poprawek, ale to już Wy musicie dopracować.

Haha, ok. Nie obczaiłem tego. To tak jest jak się nie czytało dokładnie. Podałeś linka i napisałeś, że tak już chyba zostawicie, to myślałem, że to oficial xd :) Jest wszystko gut. Mimo tego jest wszystko fajnie zrobione :)

Widze, ze kolega chcialby postreamować parę razy po godzince i robić konkurencję Rockowi :)

ale mi nie chodziło o streamowanie tylko o edycję filmów na YT i o samo nagrywanie.

Gdyby każdy streamował tylko po to, by być lepszym niż Rock i tylko po to, by zrobić konkurencję, to większość odpadłaby po miesiącu. Ludziom odechciałoby się kręcić. Do tego trzeba mieć odpowiednie podejście. Trzeba chcieć. Jak ktoś kręci tylko po to, by kręcić, to raczej nie pociągnie zbyt długo.

Koleś chce kręcić to niech kręci, obrabia filmy. Gdyby sam Rock przejmował się innymi, to też by padł i nie chciałoby się mu robić tego co robi teraz. Dlaczego? Ponieważ jest masa ludzi grających lepiej niż on, obrabiających filmy lepiej niż on, mających więcej widzów niż on. Gdyby patrzył na to, to pewnie by stwierdził, że skoro są lepsi, to nie ma sensu nic robić.

Moim zdaniem zarzut, że ktoś robi mu konkurencję- jest bez sensu ;)

Gdyby każdy streamował tylko po to, by być lepszym niż Rock i tylko po to, by zrobić konkurencję, to większość odpadłaby po miesiącu. Ludziom odechciałoby się kręcić. Do tego trzeba mieć odpowiednie podejście. Trzeba chcieć. Jak ktoś kręci tylko po to, by kręcić, to raczej nie pociągnie zbyt długo.

Koleś chce kręcić to niech kręci, obrabia filmy. Gdyby sam Rock przejmował się innymi, to też by padł i nie chciałoby się mu robić tego co robi teraz. Dlaczego? Ponieważ jest masa ludzi grających lepiej niż on, obrabiających filmy lepiej niż on, mających więcej widzów niż on. Gdyby patrzył na to, to pewnie by stwierdził, że skoro są lepsi, to nie ma sensu nic robić.

Moim zdaniem zarzut, że ktoś robi mu konkurencję- jest bez sensu ;)

Hmmm.. Bezsensowny ten offtop się robi, ale już odpiszę, skoro taki wywód poszedł.

Niestety, ale kompletnie nie zrozumiałeś mojego posta. Nie chodziło mi o robienie konkurencji Rockowi. To była przenośnia. Użyłem Rocka jako przykład streamera popularnego. Pisząc, że kolega chciałby robić mu konkurencję, miałem na myśli, że pisze w stylu "mogę streamować. Nie wiem czemu ludzie nie wchodzą. W sumie to streamowałem z 10 razy i stream jest rzadko". To moim zdaniem NIE jest mindset streamera i w taki sposób myśląc NA PEWNO niczego nie osiągnie - ale mimo tego zgłasza się do jakichś projektów jako streamer. 

Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony moim postem. 

A teraz dla odmiany post na temat: całkiem podoba mi się ten design, ale moim zdaniem puste miejsca trzeba jakoś zapełnić :) Ogólnie wygląda tak ... staromodnie :P Piszemy na forum podpiętym do naprawdę świetnie zrobionej stronki - zainspirowałbym się tym, zamiast iść w kolejny styl typu wordpress (po lewej newsy, po prawej dodatki). Możnaby moim zdaniem pokombinować z samą formą. Inicjatywa jest fajna, szkoda, żeby to zginęło kończąc jako kolejna strona taka sama jak inne. Ostatnio jest wysyp stron które mi się mega podobają - w ciekawy sposób prezentują jakiś produkt (np. strona warface'a). Wiem, że taka formuła nie nadaje się na styl dla portalu, ale przyciągnęła moją uwagę właśnie swoją unikalnością. Byłoby świetnie, gdyby i ta strona była taka "inna". Zdaję sobie sprawę, że mój post nie wnosi wiele konkretów, ale z designu raczej zasługuję na dwóję+ :P

MI pasuje layout taki jaki jest. Jedyne co powinno zostać zmienione to te szare kreski. Pamiętaj, że co za dużo to nie zdrowo. Nie przesadzajmy, prosty layout powinien wystarczyć. Zostaw jak jest, ew. jakieś małe gadżety.

PS: Zastanawiałem się nad prowadzeniem bloga, ale może perspektywa pisania dla Was byłaby ciekawsza? Hmm, pomyślę.

Hight doskonale Cię rozumiem lecz ograniczają mnie względy finansowe co do kodowania :) Wordpress musi zostać :/ Co do designu moim konikiem jest minimalizm, wiem może troszkę przesadzam :) Aha Co do stwierdzenia ,,wygląda staromodnie'' są wady i zalety tej formy ( po lewej newsy po prawej dodatki) wady już wymieniłeś <oklepane,staromodne> ale czytelnicy są już przyzwyczajeni do takich form i cała stronka jest wtedy  bardziej intuicyjna :P

PS: Nie  martw się stronki poświęcone wyróżnionym grom powinny już mieć coś bardziej twórczego :)

EDIT: Jeśli chodzi o szare kreski  są już mniej widoczne   :)

Jezus, ludzie, już tak nad tym moim postem nie rozważajcie. Chciałem po prostu wesprzeć ten projekt oczekując wzamian wsparcia. To, że podczas dyskusji doszło do zbędnych spin to co innego. W każdym razie - jakby Wam brakowało ludzi to ja wciąż będę chętny do pomocy. Poza tym - jak dzięki tej stronie będę miał chociaż jednego widza, to pewnie będę częściej robił te streamy, bo będzie dla kogo. Rozumiem, że na początku nie można mieć wszystkiego, ale też z kolei ciągłe mówienie sobie "o, fajnie, dzisiaj znowu będę mówił sam do siebie, bo mnie nikt nie będzie oglądał" chyba najlepsze nie jest. Teraz żeby mieć oglądalność to trzeba streamować LoL'a albo Dote, a mnie te gry ani nie pociągają, ani nie mam w nich skilla. Tych LoLi jest już tyle na Twitchu, że nawet jak ktoś nowy zacznie to i tak go nikt nie zauważy, bo już jest spam o tych wszystkich zagranicznych i bardziej popularnych osób. Ale już koniec offtopu, powodzenia w tworzeniu strony :)

Niech to pod tłem nie będzie białe i powinno być ok. 

IMO nazwa powinna zostać angielska, ale taka jak jest jakoś nie wpada w ucho.

Co do tego ,,białego'' tego nie będzie bo tło będzie statyczne a sam obszar roboczy strony będzie ruchomy. To jest tak tylko na projekcie :) 

A co do nazwy strony są gusta i guściki :) Jedni wolą to inni tamto :P 

Taka sytuacja. Trafia sobie młody Polak, który słabo zna angielski (ponieważ nadzwyczajnie nie zdążył się go jeszcze nauczyc) na dwa portale: ecommunity.pl i np. gram.pl, które oczywiście mu się podobają. Po jakimś miesiącu ma ochotę poczytać jakieś newsy. I co, wejdzie na stronę gram.pl, która nazwa bardzo dobrze wpadła mu w ucho, czy może na ecommunity.pl, która jest dla niego trudna i prawdopodobnie nie zna jej znaczenia?

Dajcie spokój żyjemy w EUROPIE angielski to podstawa :) Angielskiego uczymy się od przedszkola . Osoby które zaczynają grać w gry czytać artykuły mają minimum po 9-10 lat! Oni znają już trochę tego angielskiego :) nazwa to GameCommunity a nie ECOmmunity :P 

Angielski podstawą, bo jesteśmy w europie - w moim gimbazjum była organizowana wymiana z innymi krajami. Ja byłem tylko we Włoszech - angielski Ci tam nic nie da w kontaktach z młodzieżą, bo tam nikt nic nie umie. Kiedy przyjechały też inne gimbusy z Francji, Portugalii itd. do Polski, też wiele po angielsku nie mówili. W Polsce jest lepiej z angielskimale nie na tyle aby zapamiętać taką nazwę, która ma w sobie community. Przecież dla niektórych dwa "m" to już czarna magia. Trochę za długa ta nazwa jak na adres (no chyba, że adres będzie krótszy). Oby poziom skilla w angolu się w Polsce poprawił w najbliższym czasie. Kultura także... I język polski też.

Dla chcącego nic trudnego ale w to że Francuscy uczniowie z gimnazjum Ci nigdy nie uwierzę bo w mojej szkole kiedyś też była wymiana to szprechali po angielsku  aż miło :) 

Co do nazwy jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć tak prostej frazy to może i dobrze że nie zapamięta mojej strony. Osobiście uważam, że jeśli stronka będzie dobrze napisana (chodzi o treść) i prowadzona to obroni się sama :)

Hej,

Myślę, że akurat trafienie do takich "baranów" leży w Twoim szeroko pojętym interesie :) Skoro angielski to podstawa - to nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby wchodzić na polski serwis o grach, skoro ma dostęp do stu tysięcy anglojęzycznych odpowiedników, zapełnianych treścią codziennie od lat.

Moim zdaniem trzeba mieć jakiś plan na rozwój i jakąś grupę odbiorców do których chce się trafić. Stronka jest po polsku, więc chcesz trafić do Polaków. OK, tylko w takim razie jaki jest sens wciskania angielskiej nazwy?

Wydaje mi się, że nazwa powinna być: łatwa, na temat, zapadająca w pamięć (jak ktoś zechce na stronkę wrócić po miesiącu nie odwiedzania jej, to takiego gamecommunity.pl sobie na pewno nie przypomni), zrozumiała dla Polaków.

Poza tym, ja sam jeszcze 5 lat temu w technikum miałem multum osób, które były uczone w podstawówce/gimnazjum niemieckiego i z angielskim nie mieli wiele do czynienia. I nie byli jakimiś tępakami, wręcz przeciwnie :)

HS

Nie chodzi mi tutaj żeby trafiać do jakiś geniuszy którzy znają angielski ale to jest poziom podstawowy. Są serwisy typu Facebook, Youtube, battlelog i wiele wiele innych. Nazwa angielska, ba w niektórych przypadkach są nawet podwójne literki 0,o, i każdy je zna każdy je rozumie. Lecz bardzo doceniam wasze zdania i przeprowadzę jeszcze jedną burzę mózgu naszej ekipy i wyniki wam przedstawię :) 

Pozdrawiam 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik