Skocz do zawartości
Silver0Angel

Projekt gamingowej społeczności

Polecane posty

Witam społeczność Ja,Rock!

Pragnę przedstawić projekt ,,GameCommunity'', przyszłą społeczność maniaków gier komputerowych i wszelkich nowinek z dziedziny elektroniki. Projekt jest jeszcze na deskach kreślarskich naszych grafików i techników, jednak 
już teraz możemy przybliżyć Wam naszą wizję. Serwis będzie dostarczał najpotrzebniejsze informacje ze świata gier i nowinek elektronicznych. Jednak Newsy to nie wszystko warto też posiadać jakąś fajną zgraną ekipę do przemierzania 
wirtualnych krain lub luźnych rozmów na ts przy piwku happy3.gif. A więc do rzeczy:

Czego potrzebujemy?

Najbardziej potrzebni jesteście Wy! Użytkownicy,gracze,maniacy internetu.
Jednak potrzebujemy też:

Redaktorów-Osoba, która pisze newsy, artykuły, recenzje i udziela też rad na forum. 

Wymagamy:
-minimum 17lat 
-Doświadczenia 
-Umiejętności pisania newsów itp.
-Władania podstawowym językiem Angielskim. 
-Systematyczności 
-Odpowiedzialności za treści zamieszczane na portalu
-Kreatywności
-Kultury

Oferujemy:
-W miarę gdy serwis się rozwinie redaktor będzie dostawał pieniądze z reklam znajdujących się w jego newsie 
(40%)
-Możliwe ,,prezenty'' w postaci sprzętu komputerowego. (zależne od firmy, z którą będziemy współpracować).

Moderatorów

Wymagamy: 
-minimum 17lat
-Umiejętności obsługi forum i narzędzie do moderacji
-Kultury

Oferujemy:
-Możliwe ,,prezenty'' w postaci gadżetów w postaci podkładek pod myszki, koszulki itp.

Streamerów

Wymagamy:
-Minimum 7000 wyświetleń kanału twitch/GameCreds.
-Rozdzielczości streamu to minimum 720p a jakośc 2000 bitrate.
-Nie nadużywania wulgaryzmów!

Oferujemy:
-Wyświetlanie Live'a na stronie głównej w specjalnej zakładce.
-Udostępnienie kanału na naszym serwerze teamspeak 3.

Youtuberów-Miejsca ograniczone!

Wymagamy: 

-150 widzów.
-Filmików o tematyce gamingowej lub komputerowej. 
-Kultury w filmach 

Oferujemy:
-Kanał na naszym teamspeak'u 
-Zamieszczanie filmików na stronie głównej naszego portalu. 

Administratorów TS3

Wymagamy:

-minimum 16lat
-Umiejętności obsługi programu TS3.
-Kultury
-Aktywności

Oferujemy:
-Darmowy VIP slot na przyszłych serwerach do gier. 

Sponsorów

Jeśli będziesz zainteresowany napisz do nas porozmawiamy o szczegółach.

Klanów-Jeśli macie klan, w którym znajduje się co najmniej 50 osób i chcecie się przyłączyć do naszej społeczności zapraszamy.

Oferujemy;
-Własny dział na forum i TS3 
-Zwiększenie popularności. 
-Dostęp VIP do serwerów.

Wymagamy:
-Nie musicie zmieniać nazwy klanu ale ważne jest to, żeby promować społeczność jak tylko się da! (Nie mylić ze spamowaniem na czatach i na innych forach)
-Wasi klanowicze muszą być zarejestrowani na naszym portalu. 

Nazwa gamecommunity nie jest jeszcze oficjalnie zatwierdzona, jeśli się zmieni poinformujemy Was. 
Projekt zamierzamy zakończyć końcem marca 2014r. 

KONTAKT:
-PW na forum
-GG: 9312339
-Email:[email protected]

Zapraszam Do komentowania i oceny projektu. 

Dziękuję za poświęcony czas! 

Pozdrawiam Silver0Angel

1. Streamerów i redaktorów  możesz poszukać dosłownie na każdy forum gdzie jest jakieś zainteresowanie grami...  Nawet tutaj :)

2. Skąd mamy wiedzieć co zmienić co dodać, jeśli nie widzieliśmy nawet strony, ew. Twojego planu jak by to miało wyglądać ? ^^

Pozdrawiam.

P.S

To może daj link do strony... Ew. jak by miała wyglądać, a jeśli szukasz redaktora, to ja nawet mogę się tym zająć :)

2. Skąd mamy wiedzieć co zmienić co dodać, jeśli nie widzieliśmy nawet strony, ew. Twojego planu jak by to miało wyglądać ? ^^

Pozdrawiam.

No fakt trochę się pośpieszyłem :) Na dniach powinien powstać pierwszy zarys strony głównej serwisu. 

Jednak mam kolejne pytania ;) 

Zastanawia mnie ile trzeba mieć wyświetleń na swojej stronie lub jak twoja strona musi być popularna,żeby twoja strona zaczęła współpracować z firmami które produkują sprzęt dla graczy? Jak oni spoglądają na takie wnioski? (Jak wiadomo, żeby recenzować sprzęt trzeba najpierw go mieć ;) Początkowo ma pewną sumkę ale na dłuższą metę nie wystarczy  ) 

Zastanawia mnie ile trzeba mieć wyświetleń na swojej stronie lub jak twoja strona musi być popularna,żeby twoja strona zaczęła współpracować z firmami które produkują sprzęt dla graczy? Jak oni spoglądają na takie wnioski? (Jak wiadomo, żeby recenzować sprzęt trzeba najpierw go mieć ;) Początkowo ma pewną sumkę ale na dłuższą metę nie wystarczy  ) 

Jeśli chodzi o sam sprzęt, to raczej mniej wyświetleń, bo dostajesz sprzęt i po recenzji od razu zwracasz... Ich nic to nie kosztuje.  Ale jeśli już chodzi o jakiś sponsoring, to już trochę więcej... Myślę, że gdybyś miał stałe 3k ( Tyle zakładam, nie znam się na tym, popytam kolegów, którzy prowadzą strony i Ci dam znać ) wyświetleń to dostałbyś sprzęt do recenzowania...  

No fakt trochę się pośpieszyłem :) Na dniach powinien powstać pierwszy zarys strony głównej serwisu. 

Jednak mam kolejne pytania ;)

Raczej nie zaczynałbym pracy nad portalem myśleniem o zarabianiu i wyciąganiu sprzętu od producentów. Moim zdaniem zaczynasz od końca. Najpierw trzeba stworzyć stronę, potem trzeba nad nią pracować w każdej wolnej chwili :) I kiedyś tam, w dalekiej przyszłości, może uda się coś od kogoś dostać.

Jednak bylbym naprawdę mocno zdziwiony, gdybyś uzyskał popularność/sponsorów etc. wcześniej niż po roku naprawdę aktywnej działalności :)

Słuchaj ja jednak wolę mieć wszystko rozplanowane. Oczywiście nie nastawiam się że po tygodniu działania serwisu będę miał miliony wyświetleń itp. Chcę po prostu dowiedzieć się na czym to polega żeby mieć dobry start. 

''Raczej nie zaczynałbym pracy nad portalem myśleniem o zarabianiu i wyciąganiu sprzętu od producentów. '' 

Nie nastawiam się na wyciąganiu sprzętu! Napisałem przecież w przytoczonym przez ciebie fragmencie że mam pewną sumkę na start serwisu i pewien czas. Lecz jak wiadomo nie wystarczy ona na długi czas (max 1,5 roku).

Słuchaj ja jednak wolę mieć wszystko rozplanowane. Oczywiście nie nastawiam się że po tygodniu działania serwisu będę miał miliony wyświetleń itp. Chcę po prostu dowiedzieć się na czym to polega żeby mieć dobry start. 

''Raczej nie zaczynałbym pracy nad portalem myśleniem o zarabianiu i wyciąganiu sprzętu od producentów. '' 

Nie nastawiam się na wyciąganiu sprzętu! Napisałem przecież w przytoczonym przez ciebie fragmencie że mam pewną sumkę na start serwisu i pewien czas. Lecz jak wiadomo nie wystarczy ona na długi czas (max 1,5 roku).

No to okej, skoro takie masz podejście, to wiele zmienia.

Na pieniądze się raczej nie ma co nastawiać, może po tym faktycznie 1,5 roku coś się zacznie dziać :)

Jeżeli dobrze to zorganizujesz, to może wypali - mi np. brakuje takiej społeczności graczy, nie konkretnie np. LoLa czy czegoś innego, tylko związanej z każdą grą, a jednocześnie nienależącej do jakiegoś sklepu internetowego/czasopisma :P

''Jeżeli dobrze to zorganizujesz, to może wypali - mi np. brakuje takiej społeczności graczy, nie konkretnie np. LoLa czy czegoś innego, tylko związanej z każdą grą, a jednocześnie nienależącej do jakiegoś sklepu internetowego/czasopisma  :P''

Na naszej stronie będziesz miał sekcje początkowo będzie to LOL,Star Craft,Battlefield,COD, War Thunder, World of Tanks.  Obecnie do tych gier szukamy redaktorów/Specjalistów. Początkowo do tych gier będą naprawdę obszerne poradniki artykuły lecz gdy nasza społeczność będzie coraz bardziej popularna będą powstawać klany w tych grach, serwery. Więc jeśli czujesz, że znasz się na mechanice danej gry i umiesz podzielić się wiedzą serdecznie zapraszamy :). Nabór trwa na moderatorów forum, adminów ts'a, redaktorów. Podsyłam wam pierwszy szkic strony: (proszę nie brać go jako finalną wersję strony bo sam projekt będzie się jeszcze zmieniał)  http://www.webprojector.org/szgzfm   Jeśli macie monitory 1920x1080 to dajcie powiększenie (ctrl + ''-'') na 75%

Jeśli mniejsze to jeszcze mniej. 

EDIT: Byłbym zapomniał jeśli macie jakieś fajne osoby bądź firmy które nie mają zbytnio wygórowanych cen odnośnie kodowania to piszcie :)

Własciwie, to po pewnym czasie możesz zawsze się dogadać z Google i zarabiać na reklamach :)

Co do strony, to mógłbym dodać coś od siebie, ale jak na razie nie ma to dopiero żadnego sensu :)

Ja bym z chęcią został streamerem w tej społeczności, ale takim okazyjnym bardziej, chociaż wszystko zależy od tego czy ludzie będą mnie chcieli oglądać czy nie za bardzo. Na swoich streamach nie mam praktycznie widzów, czasem się ktoś przyszwęda, ale na moje nieszczęście kiedy akurat mnie niema przy kompie i zaraz odchodzi (wiem z relacji kumpa, który mi kontroluje wtedy czat itp.). Być może jeśli by ta strona dała przynajmniej 10 widzów to by mi się chciało częściej streamować. Czy ja bym chciał zostać redaktorem - tak, ale nie wiem czy mam odpowiednie umiejętności, bo w szkole tego za bardzo nie uczą, tak szczerze... Z ortografią nie jest źle, w interpunkcji nie popełniam jakiś rażących błędów więc może jakbym miał nad sobą potem osobę sprawdzającą moje artykuły to może i bym mógł zostać redaktorem. Wiem, że może moje zdania czasem są dziwnie ułożone i czasem nielogiczne, ale musiałbym więcej pisać, żeby to naprawić.  Jakby trzeba było to mam trochę skilla (choć niedużo) w HTML więc gdyby trzeba było coś prostego zrobić, a webmaster z jakiegoś powodu by nie mógł to mogę pomóc. Na YT z chęcią bym mógł nagrywać recenzje tych najnowszych gier, może nie wszystkich i nie w dniu premiery, bo jednak pieniądze na drzewach nie rosną, ale niektóre by dało rady. Sprzęt mam w miarę dobry i raczej z większości nowych gier mogę nagrywać w 720p na wysokich/ultra, a w 1080p na średnich/wysokich więc to już zależy od zarządców jaka jakość ma być. Kulturę to mam na pewno, przynajmniej w porównaniu do mojego otoczenia w szkole i do niektórych dorosłych. 

TheReaperV11 nie możemy brać ludzi w ciemno.... Musisz się jakoś zaprezentować :) Jeśli chodzi o twoje stream'y jeśli nie masz widzów i robisz to jakiś czas to nasza strona i tak Ci nie pomoże bo jeśli ludzie nie chcą Ciebie oglądać to my nic na to nie poradzimy. Do nagrywania recenzji i filmików potrzebny też jest dobry głos jednak ty piszesz że jeszcze jesteś w szkole mniemam etapy gimnazjum. Wyślij mi na mail'a swój próbny artykuł i potem zobaczymy ok? 

Artykułu nie mam, ale może napiszę. Streamów nie oglądają, może nie dlatego, że nie chcą, ale może dlatego, że o mnie nie wiedzą. Poza tym może nie wiedzą dlatego, że miałem tych streamów może z 10 więc nie mieli za bardzo okazji się dowiedzieć.

Mój kanał na YT znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCcq8F8ciC-ol69VBdXxWf8Q

Na tych dwóch najnowszych filmach mam komentarz nagrany nowym mikrofonem, który jest do wokalu takiego bardziej na żywo, ale do nagrywania też jest dobry.

45 widzów to trochę mało spróbuj do czasu powstania serwisu samodzielnie się reklamować (Są takie portale gdzie możesz też pytać o opinie) Napisz też ten artykuł i zobaczymy co z niego wyjdzie :). Jako iż będziemy młodym serwisem nie będziemy mieli zbyt dużych wymagań ale nie popadajmy w skrajności :).

No stary, nie wiem czemu mnie nie subują, ja prawie w ogóle wyświetleń nie mam. Mam kumpli, którzy nagrywają, mają dwa razy tyle wyświetleń średnio pod filmami a mają jeszcze mniej widzów. Nie zdziwiłbym się, że po prostu YT nie wyświetla moim widzom moich filmów i przez to mi nie rośnie oglądalność co za sobą ciągnie brak subów, bo moje filmy nie znajdują się w polecanych przy filmach od tych bardziej popularnych YT-berów. Słyszałem właśnie od tych kumpli, którzy mnie subują, że im się rzadko kiedy wyświetlają te moje filmy więc nawet o nich nie wiedzą. 

Hmm...ja chętnie pomógłbym, ale ciut za młody chyba jestem :P

Nie to żebym się chwalił, ale ja zrobiłem ponad 600 subów i 52 tyś. wyswietleń na 13 filmach, wiec nie wiem, jak ten YT działa :P

Tak się składa, ze zrobić taki jeden filmik jak ja zajmuje kilka godzin, a czasami kilka dni nad nim pracuje ;) i nie mówię tu o grach. jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszam na PW

No widzisz, niektórzy prawie nic nie robią, a mają lepiej niż Ci co się napracują...

Widze, ze kolega chcialby postreamować parę razy po godzince i robić konkurencję Rockowi :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik