Skocz do zawartości
DawQ

The Walking Dead (2010)

Polecane posty

Chyba oglądaliśmy inne seriale. Końcówka świetna, ale tylko patrząc na to jak wyglądał początek tego sezonu. Nie ma porównania z zakończeniem pierwszego, drugiego lub nawet słabszego trzeciego. No ale cóż, kwestia gustu.

Chyba oglądaliśmy inne seriale. Końcówka świetna, ale tylko patrząc na to jak wyglądał początek tego sezonu. Nie ma porównania z zakończeniem pierwszego, drugiego lub nawet słabszego trzeciego. No ale cóż, kwestia gustu.

Fakt początek był denny, niektóre odcinki nie chciało się nawet oglądać ;) 

Tak serial w sezonach miał swoje wzloty i upadki... Niektóre odcinki nudne i denna jak nic ,a z kolei odcinki na których w miejscu wysiedzieć nie mogłem(W pozytywnym tego zdania znaczeniu)... Oglądam od początku i nienawidzę kiedy zaczynają się przerwy, przykład:

-teraz czekam do Października...-,-

Biorąc pod uwagę zasadę S1 > S2 > S3 > S4 to może być rzeczywiście grubo, ale to będzie przesyt nudy. Może coś wykombinują, ale w czwartym sezonie były imo 3-4 fajne odcinki, reszta średniaki. Będzie pewnie 1-2 ciekawe, potem jakaś nuda, następnie znowu 1-2 ciekawe, potem nudny finał. Ot, TWD. Czy czekam na piąty sezon? Nie. Czy obejrzę? Tak. Czy mam oczekiwania? Byle był lepszy od czwartego, to mi wystarczy.

Biorąc pod uwagę zasadę S1 > S2 > S3 > S4 to może być rzeczywiście grubo, ale to będzie przesyt nudy. Może coś wykombinują, ale w czwartym sezonie były imo 3-4 fajne odcinki, reszta średniaki. Będzie pewnie 1-2 ciekawe, potem jakaś nuda, następnie znowu 1-2 ciekawe, potem nudny finał. Ot, TWD. Czy czekam na piąty sezon? Nie. Czy obejrzę? Tak. Czy mam oczekiwania? Byle był lepszy od czwartego, to mi wystarczy.

Obejrzyj sobie Z Nation to od razu pokochasz TWD :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik