Skocz do zawartości
DawQ

The Walking Dead (2010)

Polecane posty

(spojler? alert start) będą się wszyscy szukać i tak do końca sezonu.(koniec)

really.gif

Co do końcowej ceny to mam mieszane uczucia. Przypuszczam, że dziewczyna jakoś się uwolni, znajdzie kogoś spośród ekipy i będą odbijać Glenna.

really.gif

Co do końcowej ceny to mam mieszane uczucia. Przypuszczam, że dziewczyna jakoś się uwolni, znajdzie kogoś spośród ekipy i będą odbijać Glenna.

Oni nie są chyba źli ;) Mi się wydaję że są dobrymi ludźmi :P

Mnie tam ten Carl tak wkurza, że normalnie jakbym tam z nim był to bym go dał na pożarcie zombiakom !!! :angry: .

Beka z Tyresse. On jeszcze nie wie, że Carol zabiła jego ukrytą miłość, a jak ją zobaczył to by się rzucił w ramiona. A ta młoda to jakaś sadystka. Prawie by udusiła Judith :D.

Co myślicie o najnowszym odcinku?

Mi osobiście cały ten azyl śmierdzi kolejnymi problemami....zbyt pięknie żeby było prawdziwie:D I ta grillująca babka... wyczuwam kanibalizm :)

Co myślicie o najnowszym odcinku?

Mi osobiście cały ten azyl śmierdzi kolejnymi problemami....zbyt pięknie żeby było prawdziwie:D I ta grillująca babka... wyczuwam kanibalizm :)

Mi też śmierdzi tu kanibalizmem :D Ale zobaczymy trzeba poczekać do poniedziałku. W finale też myśle że zginie ktoś ważny myśle że bedzie to Glen ;) I ciekawe co sie dzieje z Beth :(

I finał za nami...

Od początku sezonu jakoś moje zaciekawienie tym serialem opadało, jednak od odcinka dziewiątego zaczęło to rosnąć. Otrzymaliśmy taki odcinek, który sam w sobie nie jest czymś świetnym, ale bardzo dobrze zwiastuje na następny sezon. Bardzo podobała mi się scena gdzie grupa do której należał Daryl zaatakowała Ricka, Michonne i Carla, a także potem Daryla. Przedstawiono tam jaką metamorfozę przeszły te postacie, szczególnie Rick. Zakończenie, cóż. Wyszło ciekawie, nie spodziewałem się, że ich gdzieś zamkną. Brawa dla Ricka za spostrzegawczość co do zegarka. I też ciekawie wyszło gdy Gareth powiedział do Ricka "nie zabiję go jeszcze teraz" gdy wsiadali do tego wagonu. Tylko kurde, jak to jest, że są na dachach i na ziemi, a nie potrafią trafić w nogi z broni automatycznej? Ahh, te amerykańskie seriale...

I finał za nami...

Od początku sezonu jakoś moje zaciekawienie tym serialem opadało, jednak od odcinka dziewiątego zaczęło to rosnąć. Otrzymaliśmy taki odcinek, który sam w sobie nie jest czymś świetnym, ale bardzo dobrze zwiastuje na następny sezon. Bardzo podobała mi się scena gdzie grupa do której należał Daryl zaatakowała Ricka, Michonne i Carla, a także potem Daryla. Przedstawiono tam jaką metamorfozę przeszły te postacie, szczególnie Rick. Zakończenie, cóż. Wyszło ciekawie, nie spodziewałem się, że ich gdzieś zamkną. Brawa dla Ricka za spostrzegawczość co do zegarka. I też ciekawie wyszło gdy Gareth powiedział do Ricka "nie zabiję go jeszcze teraz" gdy wsiadali do tego wagonu. Tylko kurde, jak to jest, że są na dachach i na ziemi, a nie potrafią trafić w nogi z broni automatycznej? Ahh, te amerykańskie seriale...

Więc ja myśle że chodzi tu o kanibalizm ( był już taki epizod w grze który mocno trzymał za jaja :D ). Ten sezon średnio mi się podobał,akcja Daryla z czołgiem była fajna,jeszcze kilka mógłbym wymienić.Nowy sezon bedzie fajny,ale twórcy moim zdaniem źle zakończyli ten sezon, Mogli chociaż dojść do Terminusu i tyle a nie taka akcja :D.A wiadomo kiedy sezon 5 ?

*spojler*

Rick za ostro zareagował o ten zegarek, przecież to mógł byc zbieg okoliczności. Co do Terminuse to na 100 kanibale bo po co by ich żywymi wszystkich trzymali? Skąd mają mięso które dawali Carlowi?

Co do przyszłego sezonu to Carol i ten afroamerykanin (nie pamietam jak sie nazywa) mogą ich uratowac.

Tag [spoiler.] jest tak trudny do użycia? Wszyscy piszą spoiler w tagach, a Ty jako jedyny nawet nie zakryte i nie podpisujesz nawet do którego odcinka to jest...

Właśnie że bardzo dobrze zareagował. To nie jest żaden nowy zegarek tylko taki sprzed kilkudziesięciu lat, a w dodatku apokalipsa zombie. Naprawdę duże szanse, że zegarek przekazywany z pokolenia na pokolenie będzie nie do rozpoznania. Tyreese?

Zjedli/Carol i Tyreese ją uratują/Ucieknie/Dołączy do nich - wybieraj. Myślę, że prędzej czy później spotka się z Tyreese i Carol.

Odcinek oderwał mi ...pośladki :) Serio sezon się dość powoli rozkręcał, ale końcówka wywarła na mnie takie wrażenie jak pierwsze rewelacyjne sezony :)

Tylko kurde, jak to jest, że są na dachach i na ziemi, a nie potrafią trafić w nogi z broni automatycznej? Ahh, te amerykańskie seriale...

Rick stwierdza w pewnym momencie (kiedy wbiegli do sali ze świeczkami), że nie chcą ich zabić, strzelają im pod nogi.A w ogóle moje przypuszczenie o kanibaliźmie się na 99.9% sprawdziło:

1. Trzymają żywych ludzi, nie zabijają ich (świeże mięsko) :o

2. Kiedy ekipa Ricka uciekała pod ostrzałem, jest pokazana scena gdzie na pierwszym planie pokazana jest klatka z ludzkimi szczątkami

3. Miła pani od grilla z poprzedniego odcinka...typowy zwiastun kanibalizmu:D

Cholernie czekam na kolejne odcinki!
PS Ma ktoś jakieś informacje kiedy następny odcinek?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik