Skocz do zawartości
DawQ

The Walking Dead (2010)

Polecane posty

Ok, trzeba przyznać - zakończyli sezon z pierdolnięciem. Ostry był ten odcinek. Rekompesuje miałkość całego sezonu. Szczególnie ostatnia scena... Mrozi krew w żyłąch. Ciekawe jak się w lutym potoczą wątki.

To wcale nie było zakończenie sezonu 4 - tylko jest przerwa z tego co się orientuje.

Ale wreszcie ta gnida gubernatorska zmarła, chyba, że wymyślą, że ta panienka go odratowała jakimś cudem, szkoda tylko tej dziewczynki bo nie była niczemu winna.

Popłakałem się prawie jak zabił Hershella.

tsaa kolejny odcinek w lutym

pikna sprawa z hershelem była, z jednej strony, to się zastanawiałem, czemu nie uwalił michonne (to ona mu wiecej zrobiła) ale z drugiej strony hershel więcej wnosi do grupy i to strata jego bardziej przybiła ludzi ...

kolejne niedociągnięcie to Ci nowi ludzie gubcia ... wszyscy tak pięknie uwierzyli i podążyli za nim, jakby ...

no i sam gubcio jak pozbywał hershela życia, te oczy eh ...

no i czy on na pewno sobie umżył? nie wróci w kolejnym sezonie wychodząc zza krzaków jakiś? aż się zdiwiłem, że michonne, go nie dobiła)

daryl terminator sobie nawet z czolgiem poradzi

no i to na co czekam, co z JUDITH? kto ją zgarną?

daryl zwiewający? może maggie i ta 2 co przy aucie byli? albo tyresse i dziewczynki?

ogólnie odcinek najlepszy jak do tej pory w TYM sezonie, od razu było widać, że gubciowi chodziło tylko o zemstę, i zrobi wszystko, by wywołać wojnę

Ja się nie dziwię czemu go nie dobiła, pamiętaj ile tam zombiaków było. Po za tym, chciała by się pewnie przemienił w zombiaka. Śmierć poprzez rozwalenei mózgu to w ich czasach luksów, so?

No i proszę Cię, używaj code "spoiler" bo po to on jest, żebyś nikomu innemu nie powiedział co się wydarzyło zanim ta osoba zobaczyła odcinek, czyli tak zwany spojler.

No nareszcie powróciło stare dobre TWD na 100% :)

Śmierć Hershella wstrząsająca, ale bądź co bądź to właśnie za takie wstrząsy pokochałem TWD. Daryl niezły miglanc :) Co to dla niego czołg.  W sumie wychodzi na to, że teraz ani grupa Ricka, ani gubernatora raczej nie zasiedli więzienia.

No nic czekam z niecierpliwością do lutego :)
W międzyczasie pamiętajcie o drugim sezonie gry The Walking Dead najprawdopodobniej do obejrzenia na kanale Rocka :)

Jestem ciekaw czy się w jakiś sposób odnajdą. Jak dobrze wiemy Glen został w autobusie, Rick poszedł z synem, a moim zdaniem to Judith nikt nie zabrał tylko została kolokwialnie rzecz ujmując spałaszowana przez jakiegoś trupiaszka :> bo jak widać no była tam krew, chyba, że to była krew rannej osoby, która ją ze sobą wzięła.

Jak widać jednak dobrze, że dzieciaczki były szkolone z zakresu użycia broni bo uratowały dupę Tyresse'owi :>

Jestem ciekaw czy się w jakiś sposób odnajdą. Jak dobrze wiemy Glen został w autobusie, Rick poszedł z synem, a moim zdaniem to Judith nikt nie zabrał tylko została kolokwialnie rzecz ujmując spałaszowana przez jakiegoś trupiaszka :> bo jak widać no była tam krew, chyba, że to była krew rannej osoby, która ją ze sobą wzięła.

Jak widać jednak dobrze, że dzieciaczki były szkolone z zakresu użycia broni bo uratowały dupę Tyresse'owi :>

Myślę, że w końcu się odnajdą. Kwestia czasu. Może mieli na podobny wypadek ustalone miejsce spotkania(?) Uważam też, że Judith żyje. Co prawda krew w nosidełku sugeruje zgoła odmienną tezę, ale brakowało mi tam ciała małej Judith, bądź jej kawałków (źle to brzmi).

Szczerze to spodziewam się, że Judith zabrał ten ranny z grupy Ricka. Nie pamiętam jak się nazywa, w każdym bądź razie ten alkoholik :P W końcu był mocno ranny, więc mogła mu się krew po ręce lać jak ją podnosił. Ale to tylko takie o, moje wymysły.

Ogólnie odcinek miazga, obejrzałem go przed chwilą i do teraz mam skurcz brzucha po scenie, w której gubernator wbija katanę w hershela... MASAKRA! Szkoda, że tylko 8 odcinków i znowu przerwa :/

Szkoda mi tej dziewczynki, którą się gubernator zajmował. Nie była niczemu winna :S A że laseczka dobiła gubernatora to się spodziewałem, jak widziałem jej minę po rozmowie z gubernaorem przed atakiem, pomyślałem - pewnie się od niego odwróci.

Ale prawdę mówiąc, jak na to, ilu było atakujących + czołg, to straty w obrońcach zerowe. Kompletnie to nierealne moim zdaniem :)

Odcinek MEGA, może i ten sezon do tej pory nie był najlepszy, ale jako całość fajnie się to zgrywa.

Odświeżając temat , jakiś czas temu podano informację , że w drugiej części 4 sezonu zginie jedna/dwie  osoba  z tej listy :

• Rick
  • Carl
  • Michonne
  • Maggie
  • Beth
  • Sasha
  • Daryl

A teraz modlić się proszę by nie padło na Daryla ;P

walking_dead-s4e09-05.jpg

Odcinek był głównie skupiony na Carlu/Michonne i wyjaśnił parę rzeczy. Moment kiedy NAGLE zombie wyskoczył na Carla był epicki. Zawału prawie dostałem.

Wcześniej nie wiedziałem czy The Walking Dead jest fajne :) Ale pomyślałem są ferie co mi szkodzi :P 3 dni i obejrzałem pierwsze 3 sezony i 9 odcinków 4 :D Teraz tylko czekam na następne odcinki :) Daryl jest moją ulubioną postacią :)

Odcinek bardzo dobry. A jedyne co mnie zastanawia to czy

ostatnia scena była prawdą, czy tylko jakimś złudzeniem

Wydaje mi się że prawdą ;) potem było pokazane co będzie w następnych odcinkach :D i wszystko wskazywało na to że to prawda.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik