Skocz do zawartości
DawQ

The Walking Dead (2010)

Polecane posty

No więc pierwszy odcinek za mną. Wrażenia? Ile czasu minęło od wydarzeń z trzeciego sezonu? Mam jakieś dziwne wrażenie, że działy się w więzieniu różne rzeczy. Odcinek nawet ciekawy, ale niektóre nowe postacie mnie wkurzają.

M.in ten dawny wojskowy, który został przygnieciony w sklepie. Widział przepołowionego zombiaka, a raczej jego szczątki. W sklepie coś mu kapało na głowę (krew?) i co? Nic, przewalił półkę i się jeszcze dziwił. Powiem tyle, że wolałbym aby on umarł, a nie ten dzieciak. Btw. ciekawe od czego ten co uciekł z tego kursu się przemienił. Jakoś wątpię, aby został ugryziony. Coś było również z tą świnią. Nie wiem, może jedzenie zatrute? W każdym bądź razie nadal próbuję zrozumieć co mogło się wydarzyć.

Btw. Hershel ma drugą nogę? Poprawcie mnie jeśli się nie mylę, ale czy nie miał jej odciętej? Raczej wątpię aby kończyny ludziom odrastały.

No więc pierwszy odcinek za mną. Wrażenia? Ile czasu minęło od wydarzeń z trzeciego sezonu? Mam jakieś dziwne wrażenie, że działy się w więzieniu różne rzeczy. Odcinek nawet ciekawy, ale niektóre nowe postacie mnie wkurzają.

M.in ten dawny wojskowy, który został przygnieciony w sklepie. Widział przepołowionego zombiaka, a raczej jego szczątki. W sklepie coś mu kapało na głowę (krew?) i co? Nic, przewalił półkę i się jeszcze dziwił. Powiem tyle, że wolałbym aby on umarł, a nie ten dzieciak. Btw. ciekawe od czego ten co uciekł z tego kursu się przemienił. Jakoś wątpię, aby został ugryziony. Coś było również z tą świnią. Nie wiem, może jedzenie zatrute? W każdym bądź razie nadal próbuję zrozumieć co mogło się wydarzyć.Btw. Hershel ma drugą nogę? Poprawcie mnie jeśli się nie mylę, ale czy nie miał jej odciętej? Raczej wątpię aby kończyny ludziom odrastały.

Hersel ma proteze, widac to na poczatku odcinka, gdy rozmawia z Rickiem w "ogrodzie".

Szczerze mówiąc, to nie poczułem dzisiaj klimatu z poprzednich serii. Ale to może wina dosyć długiej przerwy:)
Irytuje mnie też

ta wręcz przytłaczająca liczba nowych ludzi w grupie.

To psuje trochę klimat -_-

2 odcinek jutro rano, po pierwszym mogę stwierdzić, że scenarzyści chcą zachować koncepcję z poprzednich sezonów. Subtelne pokazanie nowych postaci z serialu......uśmiercenie jednej z nich (dramatyzm zachowany). Czekam na 2 odcinek i w końcu większą i bardziej wyrazistą rolę katany :D 

Szczerze? Jestem jakoś rozczarowany... Więcej trupów, uśmiercanie w dramatycznych okolicznościach kolejnych postaci.. Jakiś taki przesyt czuję :/

Wam się podoba nowy sezon po tych 2 odcinkach?

Serial trafił w mój gust i zdecydowanie zalicza się do tych lepszych, który miałem okazję oglądać. Nie trudno się domyślić, że twórcy specjalnie dodali nową obsadę by mieć kogo potem uśmiercać, zostawiając 'starszych' bohaterów serialu. Czuję, że 4 sezon się jeszcze rozkręci. ;)

...I mam nadzieje, że moje skryte marzenie o uśmierceniu Carol zostanie spełnione w tym sezonie, denerwuje mnie babka.

Co się dzieje? Nic nie widziałem.

Pierwsza scena (ta rozmowa) bardzo mi się podobała. Podobnie jak i jedna z ostatnich (odejście Carol). Wkurza mnie ten, który wziął alkohol. Szukali leków, a on wziął jakiegoś whiskacza? Wcześniej przez niego zginął Zach, a teraz taka scena - powinien umrzeć następny, ale i tak wcześniej umrą chorzy (tzn. pewna część). Wydaje mi się, że David odegra jakąś rolę, bo przecież go nie odnaleźli. Brakuje mi tu innej grupy. Czekam na powrót gubernatora.

Źle nie jest, ale powinno być dużo lepiej...

Co się dzieje? Nic nie widziałem.

Pierwsza scena (ta rozmowa) bardzo mi się podobała. Podobnie jak i jedna z ostatnich (odejście Carol). Wkurza mnie ten, który wziął alkohol. Szukali leków, a on wziął jakiegoś whiskacza? Wcześniej przez niego zginął Zach, a teraz taka scena - powinien umrzeć następny, ale i tak wcześniej umrą chorzy (tzn. pewna część). Wydaje mi się, że David odegra jakąś rolę, bo przecież go nie odnaleźli. Brakuje mi tu innej grupy. Czekam na powrót gubernatora.

Źle nie jest, ale powinno być dużo lepiej...

Uwierz mi, że dla mnie się dzieje wiele. Zauważ, że wcześniej ukazana horda zombie właśnie zmierza w stronę więzienia, zatem wcześniej czy później opuszczą wreszcie te siedlisko chorób. (ileż można siedzieć w jednym miejscu i wyczekiwać aż gubernator zbierze siły, by zaatakować ponownie - bo na pewno nie odpuści -_- )

Częściowo moje marzenie w serialu zostało wreszcie zralizowane, dlatego jestem niezmiernie szczęśliwy z tego odcinka. Carol opuściła ekipe, chociaż domagałem się uśmiercenia (lepsze to niż nic) i pomyślałem sobie, że zostanie zamordowana przez właśnie wcześniej wspomnianego guberantora. Okaże się w następnych odcinkach.

Mam nadzieję, że się rozkręci ten 4 sezon, bo jak na razie to mam strasznie mieszane uczucia.

Też się cieszę, że się pozbyli Carol. Odwalało jej ostatnio

@Edit
Dopiero dzisiaj obejrzałem poniedziałkowy odcinek i z radością stwierdzam, że powraca stare dobre The Walking Dead!

Ciekawe ile będą mieszkać w tym więzieniu, bo mam nadzieję, że na tym się nie skończy :)

Swoją wypowiedź ukryję w spojlerze:)

Myślę, że już niedługo się to zmieni i zacznie się kolejna walka/podróż. Pojawił się Blake znowu (pod więzieniem...). Nowy odcinek niby pokazuje, że zostały w nim jakieś dobre cechy. Pomaga tej rodzinie, może szuka odkupienia za tych wszystkich wymordowanych przez niego ludzi. Ale myślę, że jego powrót oznacza właśnie ogromną zmianę sytuacji naszej grupy.

Jestem na bieżąco. Serial na początku dobrze się zapowiadał, ale ciągle mam wrażenie, że ciągną go na siłę. Większość postaci jest mdłych i bez wyrazu, tylko kilka mnie do siebie przekonało i uważam je za fajnie napisane (Daryl, Hershel, Gubernator). Oglądam każdy kolejny odcinek i ok - jest fajnie, historia jakoś się kręci, ale nie uważam tego za jakiś nad wyraz genialny serial. Gdybym miał go ocenić dałbym 7/10 maks.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik