Skocz do zawartości
DawQ

The Walking Dead (2010)

Polecane posty

Ale przesiedlili wszystkich, ps. taki spojlerek, że podobno gubcio zostanie zabity przez armię w następnym sezonie ;p

Wut? Jaką armię, to coś jednak jeszcze przeżyło? Myślałem, że nie ma już żadnych zorganizowanych, militarnych grup.

No odcinek zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Szkoda Miltona bo to dobry człowiek był tylko trochę zastraszony. Andrea no cóż chciała dobrze nie "pykło". Zastanawiam się tylko czy nie lepiej byłoby zająć Woodberry niż przesiedlać wszystkich do więzienia. No cóż czekam na 4 sezon!

Serio zastanawiam się, czy osoby które piszą, że fabuła komiksu pokrywa się niemal w 100% z fabułą serialu widziały chociaż jedną stronę komiksu... 

Serio zastanawiam się, czy osoby które piszą, że fabuła komiksu pokrywa się niemal w 100% z fabułą serialu widziały chociaż jedną stronę komiksu... 

Ja nie widziałem komiksu, ale właśnie słyszałem, że mało co się pokrywa. Kłócić się nie chcę bo tak jak mówię nie widziałem komiksu.

CTSG czytałeś komiks? Warto Twoim zdaniem skusić się na kupno? No i jak w końcu jest z tą fabułą?

@up: Jestem obecnie na 7 tomie. Jeden z lepszych komiksów z jakimi miałem styczność. Dla jasności dodam, że nie jestem wielkim fanem serialu - sezon 2 był IMO ssący.

Jak dla mnie sezon 2 jest jak na razie najgorszym sezonem, praktycznie zeor akcji sie dzieje, tylko bieganina dookoła Ricka syna na tej farmie. Jak na razie sezon 3 chyba jest najlepszym dla mnie ;)

Mnie trochę rozczarowała końcówka ostatniego sezonu. Także uważam że 2 sezon był najsłabszy, pierwszy najlepszy, a z ostatniego sezonu najbardziej podobał mi się odcinek 1 i 15.

Komiks nie pokrywa się zupełnie z fabułą serialu. przeczytałem 13 tomów. Akcja dzieje się w tych samych miejscach co  serialu,a przynajmniej do 13 tomu,ale jeśli będzie tak dalej, no to chyba właśnie zaspoilerowałem sobie 4 sezon serialu którego jeszcze nie ma :P

Tylko nuży mnie jedna rzecz, a mianowicie ciągłe wykorzystywanie tych samych motywów.

I w grze, i w komiksie oraz w serialu występuje motyw z odcinaniem nogi aby uratować człowieka, o odcinaniu ręki już nie wspominając.

W grze i w komiksie występuje motyw z kanibalizmem, gdzie jedna grupa poluje na inne i zjada ich żywcem, czekam tylko aż to się pojawi w serialu.

Moim zdaniem, to trochę głupie że takie rzeczy się powtarzają, twórcy dostali temat: Zombie Apokalipsa i mają pełne pole do popisu. (UWAGA mały spoiler) Gdy w 2 Epizodzie TWD Trener Bena wpadł w pułapkę, od razu wiedziałem że będą mu odrąbywać nogę)

Bardzo zainteresował mnie ten serial tylko dużo ludzi go krytykuje ze nuda, niefajne itp. itd. Ale no cóż każdy ma inny gust. Mi natomiast serial The Walking Dead bardzo wciągnął i co poniedziałek marze o kolejnym poniedziałku żeby znowu obejrzeć kolejna cześć przygód. To jest bardzo fajny survival nie jak Resident Evil lub inne Zombie Apokalipsa, w The Walking Dead pokazują jak przeżyć itp. a aktorzy wczuwają się w role i wychodzi im wyśmienicie.  Moim zdaniem oby szybko się produkcja nie zakończyła :) 

To takie pytanie do oglądających: Kogo najbardziej lubicie/lubiliście i z kim byście się trzymali?
1.Rick                                                       11.Carol

2.Andrea                                                  12.Sophia

3.Shane                                                    13.T-Dog

4.Lori                                                         14.Beth

5.Glenn                                                      15.Michonne

6.Dale                                                         16.Gubernator

7.Carl                                                          17.Merle

8.Maggie                                                      18.Oscar

9.Hershel                                                     19.Axel

10.Daryl                                                       20.Milton

Pewnie o kilku zapomniałem :) Czekam na odpowiedzi. Chętnie poczytam Wasze opinie:)

Daryl, Michone, Rick, Merle, Shane - wszyscy są wprawieni w boju i mają jakieś tam doświadczenie związane z bronią.

Hershel, Dale  - mentorzy.

Mimo, że....

• Merle
  • Shane
  • Dale

... zostali uśmierceni....

Najlepszy był i będzie Daryl :D Mam sporo do nadrobienia, ale czasu mało niestety. A co do fabuły serialu i komiksu to według mnie, jeżeli serial jest dobry fabularnie, to nie ważne czy się pokrywa czy nie.

Ja już od początku serialu trzymam się Ricka (Andrew Lincoln). Dlaczego? Podejmuje słuszne, czasem jednak trudne i niekiedy niezrozumiałe dla innych decyzje, często są też dość niemoralne w porównaniu do ogólnych zasad. W sezonie 3 kiedy

Lori (Sarah Wayne Callies) umiera przy porodzie

Rickowi "odbija", wiadomo dlaczego. Naprowadza go Hershel. Jednak niezapomnianą dla mnie postacią będzie Dale (Jeffrey DeMuun).

Trochę odkopię temat, ale tworzenie nowego chyba nie ma sensu :). Zapowiedziano Spin-off serialu, planowany start 2015r. Nowe postacie, nowa historia, pod reżyserię powraca Kirkman. Coś więcej potrzeba? Byle tylko nie wywalili go jak w AMC. Więcej:

http://www.newsarama.com/18945-the-walking-dead-spin-off-series-announced-all-new-characters.html

Co o tym sądzicie?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik