Skocz do zawartości
DawQ

The Walking Dead (2010)

Polecane posty

Widziałem, widziałem ale nie wiadomo w 100% jak to będzie, bo się skończyła jedna z zapowiedzi jak otwierają drzwi, a i wieżyczkę zniszczyli z wyrzutni granatów ;D 

Jestem ciekaw czy Daryl będzie kogoś obwiniał za śmierć Merla. Sądzę, że będzie wkurzony na Michone bądź Ricka bo będzie ich uważał za głównych winowajców jego śmierci. Jest również kolejna opcja, która będzie pasowała pod jego charakter - będzie chciał się zemścić i zabić Gubernatora, albo odejdzie, będzie podróżował sam.

Pierwsze: to był granatnik nie bazooka :). Drugie: twórcy serialu ZAWSZE pokazują zwiastun następnego odcinka w taki sposób, aby widz myślał o jednym a na ekranie stanie się drugie. To wszystko po to żeby ten serial był ciekawy i żebyś nie mógł się doczekać nowego odcinka. Pokazali że będą uciekać? to jestem prawie pewien że np. nie zdążą, albo coś takiego.

Pierwsze: to był granatnik nie bazooka :). Drugie: twórcy serialu ZAWSZE pokazują zwiastun następnego odcinka w taki sposób, aby widz myślał o jednym a na ekranie stanie się drugie. To wszystko po to żeby ten serial był ciekawy i żebyś nie mógł się doczekać nowego odcinka. Pokazali że będą uciekać? to jestem prawie pewien że np. nie zdążą, albo coś takiego.

Zgadzam się, ze smugglerem ;D

Przepraszam za błąd jeśli chodzi o broń, nie było to zamierzone - faktycznie granatnik. Raczej zdążą uciec, albo po prostu ktoś umrze bo bądź co bądź jest to ostatni odcinek 3 sezonu, a następny "dopiero" w październiku :(

"Welcome on the Tombs" tak się nazywa nowy odcinek. Tombs można dosłownie tłumaczyć jako grobowiec/grób czyli można się domyślać że albo ktoś zginie i jest to nawiązanie do śmierci danej osoby, albo zginie ekipa gubernatora i będzie to nawiązanie do tego że więzienie będzie grobowcem dla gubernatora i reszty, albo np. że uciekną z więzienia i powrót do lasu, między szwendaczy będzie oznaczać dla nich "grobowiec". 

O kurwa zajebisty odc. r.i.p andrea, gubcio chuj bo uciekł, i spełniło się to co mówiłem o tej zasadzce xd

Kuźwa Milton, szkoda, że umarł, ale Gubernator miał rację, tak czy siak ją zabił, może nie bezpośrednio, ale pośrednio przyczynił się do tego. Zresztą sama sobie jest winna bo gdyby nie przyglądała mu się tylko robiła to co miała robić to by się uwolniła. Ciekawe jak to teraz rozwiążą, zgromadził wszystkich ludzi z ich miasta, został tylko gubernator z dwójką ludzi, wiadome, że nie starczy w więzieniu pokarmu, powinni przeprowadzić szturm na Woodberry, zabić gubcia i zakończyć definitywnie serial.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się