Skocz do zawartości
DawQ

The Walking Dead (2010)

Polecane posty

Mi się podoba. Nie lubię cackania się, nie pokazywania czegoś bo "co ludzie pomyślą". To jest apokalipsa, ciężkie warunki. Nie ma miejsca na lekkość/miękkość. 

Może i nie ma, ale nie wolno zapominać kim są ludzie i co ich łaczy od tych zombie czyli uczucia, miłość, zauroczenie, przyjaźń, etc. Przyznasz, że Szejn (tak sobie spolszczyłem) był zbyt porywczy i głupi. Kto wie kiedy następny odcinek?

@DOWN

Tak, Szejn. Błąd się wkradł, skubany,

Mi się podoba. Nie lubię cackania się, nie pokazywania czegoś bo "co ludzie pomyślą". To jest apokalipsa, ciężkie warunki. Nie ma miejsca na lekkość/miękkość. 

Zgadzam się w 100‰ z przedmówcą, tutaj nie ma miejsca na owijanie w bawełne. Twórcy pokazują to co najprawdopodobniej by się działo w takiej sytuacji.

Szczerze? Jestem wielkim fanem The Walking Dead! Twórcy uwiedli mnie owym serialem tak samo było w przypadku The Arrow oraz Supernatural =). Gorąco polecam!

Ostatni odcinek mnie trochę zawiódł. Przez 43 minuty widzimy ucieczkę Andrea'y i ostatecznie do niczego to nie prowadzi. Jeszcze końcowa scena jak nagle Gubernator ją łapie. Rozczarowanie. :(

Zostały 2 odcinki do końca sezonu. 

Z tego co czytałem to ponoć produkcja The Walking Dead ma jeden odcinek mają budżet ponad 3 mln, więc w zasadzie nie powinni tak przynudzać bo naprawde, lubię ten serial ale czasami idzie 'potrenować oko', a teraz jak już jest taki kolejny odcinek z rzędu to szkoda gadać ..

Z tego co czytałem to ponoć produkcja The Walking Dead ma jeden odcinek mają budżet ponad 3 mln, więc w zasadzie nie powinni tak przynudzać bo naprawde, lubię ten serial ale czasami idzie 'potrenować oko', a teraz jak już jest taki kolejny odcinek z rzędu to szkoda gadać ..

Dobrze, cisza przed burzą i ostateczną walką.

Za bardzo się na kinematografii nie znam ale przewiduje iż ci wszyscy aktorzy, makijarzyści na zombie, lokacje takie jak więzienie oraz miasto woodbury, mnóstwo kamerzystów i sprzętu, montaż są warte tych 3 milionów (I wymieniłem tutaj jakąś jedną dziesiątą produkcji) a co dopiero jeżeli się doda do tego efekty specjalne strzelanin itp.

No Merl postać, która dokonała przemiany przed śmiercią, oczyściła się, tylko nie wiem czy zauważyliście błąd reżysera podczas gdy auto toczyło się miało sprzrychy, a przed tym miało felgi czy jakoś na odwrót :P

Mi się wydaje że zrobią zasadzkę ;)

Nie będzie żadnej zasadzki. Na zwiastunie było iż Rick i reszta uciekali z więzienia, a Gubernator dopiero nadjeżdżał i na dzień dobry poczęstował opuszczone więzienie, a dokładniej wieżę wartowniczą, pociskiem z Bazooki

Nie będzie żadnej zasadzki. Na zwiastunie było iż Rick i reszta uciekali z więzienia, a Gubernator dopiero nadjeżdżał i na dzień dobry poczęstował opuszczone więzienie, a dokładniej wieżę wartowniczą, pociskiem z Bazooki

Widziałem, widziałem ale nie wiadomo w 100% jak to będzie, bo się skończyła jedna z zapowiedzi jak otwierają drzwi, a i wieżyczkę zniszczyli z wyrzutni granatów ;D 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się