Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kondziola

Który MIKROFON wybrać !?

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez Ajmi_
      Hej! 
      Nazywam się Rafał, ale w internecie bliżej znany jako Ajmi_
      Obecnie streamuję i staram się znaleźć czas żeby porządniej uderzyć w nagrywki na youtube.

W tym miejscu chciałbym podzielić się z Wami moim dzieckiem, mianowicie największym poradnikiem do Shaco (League of Legends).
      Jestem jednym z trzech najbardziej znanych streamerów tej postaci na twitchu.

https://www.youtube.com/watch?v=jZEPBZ9wgWY

Ponadto zachęcam do obejrzenia innych filmów na kanale!
      Głównie gry z gatunku horror.
      Pozdrawiam!
    • Przez Johny7168
      Witam serdecznie mam pewien problem z Cs Go, otóż od miesiąca nie słychać ani nawet nie widać ikonki w lewym dolnym rogu żeby ktoś rozmawiał w cs .I to jest dziwne że na tyle godzin co grałem nikt się nie odezwał ani słowa.Postanowiłem to sprawdzić zaprosiłem znajomego na prywatny serwer, poprosiłem żeby się odezwał i nic nie słychać ani nawet ikonka się nie pojawiła z mikrofonem.Mam nadzieje że da się z tym coś zrobić. Pozdrawiam
    • Przez Febetorbi
      Cześć. Mam problem z pingiem w grach takich jak CS:GO, LoL. Mianowicie, kiedy włączam CS'a/LoL'a ping skacze mi do 999+. Co do mojego internetu, jest on dobry (stałe 18Mb/s, http://scr.hu/39sk/u05aq). Wszystko typu Twitch, YouTube, gry przeglądarkowe chodzi mi bez żadnych ścięć. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.
    • Przez iNqsinis
      Witam, zwracam się o pomoc, otóż gdy nie streamuje gry League Of Legends fps'y sięgają mi od 100 do 120. Natomiast kiedy włączę streama poprzez program OBS moje fps'y ledwo utrzymują 30-35, z reguły mam 28-29. Próbowałem już wszystkiego, dosłownie, zmieniałem paredziesiąt razy ustawienia na OBS'ie jak i w grze. Nawet na najniższych wymaganiach w grze League Of Legends miałem tylko 45fpsów. Oglądałem miliard poradników na youtub'ie dot. "Jak Streamować bez lagów" itd... Komputer mam na prawdę dobry, rok temu został zakupiony, jego parametry : 6 rdzeni, procesor : AMD FX-6100 Six-Core 3.3GHz, pamięć 8192MB Ram. Od zawsze chciałem streamować, po to zakupiłem nawet nowy sprzęt, lecz OBS mi w tym nie pozwala, bardzo będę wdzięczny jeżeli ktoś mi pomoże. Z góry dziękuję za chęci !

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik