Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć! Chciałbym zakupić monitor pod komputer. Wymagania:

• 27-?
  • LED
  • Cena nie ma znaczenia, aczkolwiek im taniej tym lepiej ;)
  • Głośniki - obojętnie, i tak zapewne mało bym z nich korzystał.

Polecacie coś?

Cena nie ma znaczenia. Nie wiem, 1200, 1500? Może być więcej, dostosuję się.

Edit: Soldier podesłał mi 2 monitory:

http://www.morele.net/monitor-led-lg-27ea33-27ea33v-b-27-ips-led-fhd-5ms-5mln-1-hdmi-dvi-548124/#div4

http://www.morele.net/monitor-led-lg-27ma73d-pz-z-tunerem-tv-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-27-ips-fhd-5mln-1-scart-2xhdmi-dvi-usb-570205/#div4

Co sądzicie? A może polecicie coś innego?

Dobrze się pracuję na tego typu monitorach LG 29EA93-P (takie dwa monitory w jednym) ale cena może być zaporowa bardziej uniwersalny do grania i pracy to EIZO Foris Black 23 lub DELL U2412M z tańszych ASUS MX239H bardzo fajny monitor miałem okazje grania na nim obraz żyleta zero smużenia czy jakich kolwiek tego typu objawów ma wbudowane głośniki i dzwięk jest bajka.

Ogólnie w tym przedziale cenowym jest w czym przebierać wszystkie propozycje wyżej też są warte uwagi.

Hmm, ten pierwszy nawet mi się podoba, ale cena rzeczywiście troszkę wysoka. Mimo to dodam do listy monitorów, które mnie interesują. Ten drugi chyba za mały, trzeci zauważyłem, że jest też wersja 27 cali. O co Ci chodzi z tym dwa monitory w jednym?

W sumie to trochę jeszcze powiększę wielkość monitora. Od 27 cali prosiłbym o propozycje.

Z tymi dwoma w jednym chodziło mu, że standardowo monitory masz 16:9, a ten o którym wspomniał jest 21:9, czyli o jakieś 50% (nie chce mi się dokładniej obliczać ;p) szerszy od normalnego.

W grach jest problem z tym? Chodzi mi o to czy starsze produkcje obsłużą chociaż na modach takie rozdzielczości (bo nowsze to chyba spokojnie?).

Dokładnie Fuzzik ekran typu 21:9 można podzielić na dwa i pracowac jednocześnie na dwóch różnych aplikacjach przydładowo:

anwendungen15.jpg

A z grami to nie wiem rozdziałka jest dość spora i może przerażać ale przy mocnym kompie nie widzę problemu.

Przy karcie graficznej z 1GB pamięcią ram to może stanowić problem rozdziałka 2560x1080 to wiele za dużo dla tam małej pamieci przy grach (tu bym nie ryzykował) szkoda kasy i nerwów :)

A jaki masz teraz monitor?

Komputer masz bardziej do pracy niż do gier to może obecny monitor zostawić pod gry a nowy monitor kupić do pracy według mnie to nie ma co szaleć z kupowaniem monitora za np.1500zł czy więcej przy obecnym specyfikacji komputera.

Jak celujesz w monitor w 27cali to szukałbym najtańszego.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik