Skocz do zawartości
kos

Czy warto kupić klawiaturę mechaniczną

Polecane posty

kos    0

Czy warto kupić klawiaturę mechaniczną 

Jestem na etapie wymiany klawiatury rozważam zakup klawiatury mechanicznej obecnie posiadam logitech g510 ale już daje oznaki zmęczenia i przyszedł czas by się pożegnać , proszę o pomoc osób mających doświadczenie podanie info "za i przeciw" i może jakieś konkretne rekomendowane modele co samego limitu cenowego to brak ... 

kos    0

Morze jest szerokie i głębokie. Może*! Interpunkcja też nie boli.

super ... ale bardziej interesuje mnie odpowiedź na pytanie ....

Dziękuję bardzo, jednakże w mym odczuciu nadal nie poprawiłeś interpunkcji. Boli mnie to bardzo, ponieważ, zauważyłem teraz, że masz skłonność do zaczynania zdania z małej litery. Usunę wszystkie swoje odpowiedzi, żeby nie zaśmiecać ci tematu, ale proszę popraw to.

Raczej tak ale zależy do czego jesz Ci potrzebna. Ale polecam takie z wymiennymi przełącznikami (ustalają potrzebną siłę nacisku klawisza).

Mam nadzieje że pomogłem. W razie dalszych pytań pytaj śmiało. ;)  ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez xkubvix
      Witam wszystkich, otóż mam taki problem że posiadam od około 2 tygodni laptopa asus rog gl553 vd (i 5, gtx 1050). Wczoraj normalnie użytkowałem laptopa i klawiatura była podświetlona. Dzisiaj włączyłem laptopa i podświetlenie nie działa, oprócz przycisku on/off który świeci się na czerwono. Jakieś porady co mogę zrobić?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik