Skocz do zawartości
Naznaczony

Na jakich ustawieniach pójdzie mi Battlefield 4?

Polecane posty

Czy wejdzie mi Battlefield 4:

Procesor: AMD Athlon II X4 630 2.80 GHz
Karta Graficzna: AMD Radeon HD 5700 Series (512 mb)
Pamięć RAM: 4.00 GB DDR3
System: Windows 8.1 64-bit
Monitor: 1440x900 (grałbym na 1280x768)

Czy mój sprzęt pociągnie BF4 na low w minimum 30 - 40 FPS?

Moim zdaniem może i byś zagrał, ale twój system jest za dobry, a komp za stary. Jak byś sobie zmienił oprogramowanie na XP'ka to będzie śmigał. System nie powinien wtedy tak obciążać komputera i gra powinna lżej chodzić. Jednak nie wiem czy jest to warte zachodu.

W BTF3 powinieneś zagrać na niskich, ale przygotuj się do oszczędzania pieniędzy i zakupu nowej karty graficznej. 512mb to zdecydowanie za mało na jakąkolwiek nowszą grę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez CarcassBlack
      Hejka wszystkim!
      Jak w temacie poszukuję chętnych graczy do wspólnej zabawy. Z natury jestem dość nieśmiały, dlatego też zdecydowałem się napisać na forum. Na co dzień staram się być przyjazny, pomocny, tolerancyjny, otwarty i sympatyczny.
      Krótko o mnie: platforma PC, wiek 23 lata, płeć męska, gram w gry i fascynuje się nimi odkąd tylko pamiętam
      Uwielbiam fantastykę, świat wirtualny i dobrą, wspólną zabawę. Szukam wesołych ludzików (swego rodzaju bratnich dusz), z którymi mógłbym dzielić wspólne tematy/zainteresowania, spędzać wolny czas i rozmawiać o grach oraz najnowszych nowinkach na temat nowych, wychodzących tytułów. Uwielbiam grać w grupie (coop/multiplayer) - nie ma dla mnie nic lepszego niż walka oko w oko ze wspólnym przeciwnikiem oraz wspieranie się wzajemnie. Gdyby istniała możliwość, to nawet gry Single Player wolałbym przechodzić z kimś ramię w ramię niż samemu
      Staram się całkowicie angażować w każdą grę - moim celem jest dobra zabawa, lecz również bycie jak najlepszym w tym co robię. Bardzo lubię wczuwać się w postać, uwielbiam wszelką immersyjność w grach, dużą uwagę przywiązuje do otaczających mnie podczas gier soundtracków.  Jeżeli chodzi o świat wychodzący poza zakres gier to jeżeli znasz m.in. takie tytuły jak: Wiedźmin, GOT, SNK to na pewno się dogadamy. Ogólnie jestem otwarty na wszelkie propozycje odnośnie tytułów. Interesuje mnie wiele rodzajów gier (jak nie wszystkie), bardzo chętnie mógłbym również pograć np. w jakieś MMO.

Nie rozpisując się już więcej (bo i tak całość już wygląda jak swego rodzaju "mini" elaborat) umieszczam poniżej listę gier, w które aktualnie pogrywam oraz te, które umożliwiają wspólną zabawę i aktualnie posiadam je w swojej Steamowskiej (i nie tylko) bibliotece:
      1. Gry, w które obecnie gram:
      - Apex Legends
      - Path of Exile

2. Gry, które posiadam i znajdują się w dziale coop/multiplayer:

- Borderlands 1,2, pre-sequel
      - Dark Souls 1,2,3
      - Dead island: epidemic
      - Dead space 3
      - Diablo 3
      - Divinity Original sin
      - Don't starve together
      - Dying Light
      - Fear 3
      - How to survive 1,2
      - Human Fall Flat
      - The Incredible Adventures of Van Helsing
      - Kane & Lynch 2: Dog Days
      - Killing Floor 2
      - Overwatch
      - Prawie wszystkie gry LEGO na coach coop
      - The Lord of the Rings: War in the North
      - Monster Hunter: WORLD
      - Payday 1,2
      - Resident Evil 6
      - Sacred 3
      - Saint's Row: The Third
      - Saint's Row: IV - Game of The Century Edition
      - Shadow Warrior 2
      - Serious Sam 3: BFE
      - Sniper Elite V2
      - Sniper Elite 3
      - Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition
      - Terraria
      - Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms
      - Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
      - Tom Clancy's The Division
      - Tom Clancy's Rainbow Six Siege
      - Trine 2
      - Victor Vran
      - Warhammer 40,000: Dawn of War II
      - Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising
      - Warhammer: End Times - Vermintide
      - Warhammer: Vermintide 2

3. Gry, które chciałbym mieć, ale nie mam z kim ich ograć:

- Anthem
      - Divinity Original sin 2
      - Borderlands 3
      - Remnant: From the Ashes

Jeżeli zainteresował Cię mój post to zapraszam serdecznie do kontaktu!

Jedyne wymagania jakie chciałbym, aby były spełnione to:
      - wiek +18
      - wzajemny szacunek i kultura osobista
      - pozytywne nastawienie
      - zajawka do wspólnej gry

Miejscem, w którym możemy się "spotkać" jest komunikator Discord.
      Oto moje ID: Carcass-Black#7659

Możecie również w odpowiedzi na tego posta wrzucać mi wasze loginy na Steam/Origin/Uplay/Battle.net - wyśle zaproszenie kiedy tylko zdołam.
      Staram się być online codziennie w godzinach popołudniowo-wieczornych.
      Do usłyszenia i niech moc będzie z wami!
    • Przez Arcyk_Gaming
      Witajcie
      Jestem ArcyK i mam 30 lat. Regularnie nagrywam na YT od listopada zeszłego roku choć kanał mam tam od bardzo dawna! Nagrywam gameplaye z gier, poradniki do nich, sporadycznie uboxingi sprzętu i gier, a także bije rekordy w grach bądź wykonuje wyzwania zaproponowane przez widzów. Staram się by mój kanał był różnorodny i by każdy znalazł coś dla siebie. Staram się robić live'y, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, więc po prostu nagrywam i wrzucam filmy gdy wiem, że nie dam rady streamować. Czasem rzucam troszkę mięsem w filmach, aczkolwiek staram się by pozostało to w granicach zdrowego rozsądku i nie korzystania z nich jako przecinki. Po prostu gdy gram to jestem sobą i od razu pokazuje swoje emocje. Zaskoczenie, śmiech związany z daną sceną czy też po prostu frustracje i wkur.... Nie robię nic pod publiczkę (pewnie dlatego mam tyle widzów ile mam ^^), po prostu jestem sobą. Najlepiej zobacz i oceń sam . Dzięki za możliwość zareklamowania kanału!
      Pozdrawiam, Artur
      AKTUALNIE NAGRYWANE SERIE GIER: FAR CRY 5 i ASSASSIN'S CREED ROGUE i KONIEC GTA V + pojedyncze filmy z innych gier np. BATTLEFIELD 4 MP
      LINKI:
      Subskrybcja kanału - https://tinyurl.com/y8c6rccq
      Strona na Facebooku - https://tinyurl.com/ydh8p7t4
      Strone na Twitterze - https://tinyurl.com/y84y5y2z
      LINK DO KANAŁU: https://www.youtube.com/user/ARCYK
      ZWIASTUN KANAŁU: 

• Przez Trelemorele
      Witam!
      Od jakiegoś czasu mam strasznie irytujący problem w csie. Skacze mi var co skutkuje spadkiem fps z 300 do 30. Szukałem rozwiązania na wielu forach jednak nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi i pomocy. Zaznaczony var na zdjęciu poniżej potrafi skakać do 30 ms wtedy też spadają fps :/ Jakieś pomysły?

http://imgur.com/bAVBPKf
    • Przez byqu
      Siemanko, szukam osób do wspólnej gierki w:

- Battlefield 4 (aktualnie najczęściej teraz gram i głownie do tej gry szukam osób, nie mam premium, gram na podstawce) 
      - Battlefront ( mam edycje ultimate ze wszystkimi dlc)
      Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszać na originie jakoś się zgadamy Nick: Bykunia

Jakiś specjalnie wymagań nie mam, ważne aby dobrze się bawić. Wiek 16+ jak już, no i obowiązkowo micro.

Także czekam i mam nadzieje, że będzie fun

Jeśli ktoś też jest zainteresowany pogranie w inne gierki to podaje link do steama
      https://steamcommunity.com/id/EXOS1994/

• Przez Glock
      No i nadszedł czas na finałowe zadanie! Po trzech miesiącach rywalizacji przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy, ale żeby to zrobić to musicie wykonać zadanie, które przygotował dla Was KromkaChleba. On też i je Wam oceni.

Waszym celem jest ugranie jak największego pointstreak'a. Punktem wyjściowym Waszych nagrań ma być wynik 800 punktów.

Jako iż jest to finał to macie troszkę więcej czasu i zadanie kończymy 14.05.2016r.

Poprzednie głosowanie wygrał 24ddebski. Tabela prezentuje się następująco:

oceanusadam (7)  szakal_m (7)  BOZZOn (5)  SoldierPL (2)  24ddebski (2) Powodzenia!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik