Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
EniuuuPL

Kolejne tłumaczenia

Polecane posty

Temat na szybko. Piszcie propozycje na kolejne tłumaczenia.

Ja bym przetłumaczył takie gry jak:

Ib

Gra stworzona na RPG maker 2000

Młoda dziewczyna o imieniu Ib odwiedza galerie sztuki ze swoimi rodzicami.
Podczas oglądania eksponatów nagle uświadamia sobie że jest sama.
Podczas poszukiwania innych zauważa że w galerii coś się zmieniło...

Gra krótka bo max 3 godz. Polecam zagrać nawet jeżeli nie mieli byśmy tego tłumaczyć. Posiada wiele zakończeń i skupiona jest głównie na relacjach głównych postaci (jest ich troje) i emocjach niżeli na gameplayu. Gra nie ma żadnych walk ale raz na jakiś czas trafią się zagadki.

IbScreen1.png IbScreen4.png

http://vgperson.com/games/ib.htm

Na razie podaje jedną ale może coś mi się jeszcze wynajdzie :P 

Ja proponuję 7 days to die, gra się rozwija, może by nawet się postarać o oficjalne tłumaczenie, ale raczej marne szanse.

Jak to w większości gier typu Zombie-Survival bywa, trzeba przetrwać wśród zombiaków jak najdłużej ;> 

617x.jpg

http://7daystodie.com/

Na razie trzeba skończyć jedno :) pierw strona, Eniuuu napisz coś o sobie w dziale w którym proszę Was o pomoc w tworzeniu strony później ponownie ten jebany Don't Starve który będzie się za nami ciągnął chyba do końca życia bo klei znowu coś zjebało z czcionką. Później jak już przeniesiemy się na naszą stronkę zupełna zmiana organizacji pracy, o czym dowiecie się w odpowiedniej chwili. Tymczasem pozostaje wam czekać. Co do 7 days widziałem gierkę jestem zainteresowany ale dopiero ukończoną wersją nie ma szans na tłumaczenie bety bo będzie tak jak z ds co tydzień coś spierdolą, Ib z tego co widziałem darmowa ?? jestem nią zainteresowany tym bardziej że jest ukończona.

Jak najbardziej darmowa. Tak samo jak reszta gier tłumaczonych przez vgperson http://vgperson.com/games/

Można przetłumaczyć coś z listy horrorów tłumaczonych prze vg (wszystkie gry robione na rpg maker ale różnych wersjach) z czego oprócz Ib polecał bym The Witch's House, Mad Father, The Crooked Man oraz Paranoiac (oraz opcjonalnie Misao ale mi osobiście gra nie przypadła do gustu)

no a co z the screecher? mieliśmy też to przetłumaczyć gra jest na 10 minut bo ostatnio właśnie w takim czasie ją przeszedłem a tekstu co kot napłakał także wydaje mi się że pracy i niewiele z tym jest :D

I tak jak Gram mówi żadnych alf, betów testów ujów czy innych nie skończonych gier :D 

Chociaż 7 Days jest naprawdę świetne :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik