Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ciepol97

Propozycja z konsolą Rocka PS3

Polecane posty

Witaj Rocku. Jak już oznajmiłeś na Facebook'u oraz na YouTube, zamierzasz oddać jednemu z widzów swoją konsolę PS3 z kolekcją gier.Ja mam propozycję odnośnie twojej konsoli PS3, ale oczywiście to tylko propozycja i możesz się z nią nie zgodzić. Otóż można by ją wystawić np. na allegro.pl (w formie licytacji) oczywiście bez ceny minimalnej i za pieniądze uzyskane z sprzedaży można by:

a) Zakupić wejściówki na PZR i oddać je np. do domu dziecka - lecz tutaj trzeba zapytać Roja, czy taka inicjatywa jest możliwa.

b ) Zbliżają się mikołajki, więc za pieniądze uzyskane z sprzedaży można by było zakupić jakieś paczki do domu dziecka, lub przeznaczyć je, na jakąś fundację.

Oczywiście koniecznością było by poinformowanie twoich widzów o powyższym pomyśle i zadać pytanie, czy oni ten pomysł popierają.

Chciałbym dodać, że sprawiło by to wiele radości dzieciom, które nie mogą sobie pozwolić na taką rozrywkę jak PZR, lub można by było osłodzić im życie jakąś paczką z okazji nadchodzących mikołajek.

P.S jeżeli to zły dział, to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam, Ciepol.

Pomysł może i dobry, ale Rock już poinformował co zrobi (tak, we vlogu to była informacja, a nie przypuszczenie, że może to, może tamto) :P więc osobiście myślę, że Rock nie zmieni zdania.

Pomysł świetny, ale co Rock zrobi to inna sprawa. Wprawdzie mówił, że odda to jednemu z widzów, ale oddanie w celach charytatywnych byłoby IMO lepszym pomysłem :).

No wydaje się, że takie rozwiązanie wiąże się też z większym "zachodem" niż po prostu rozdanie.
Sądzę, że nawet gdyby teraz taki pomysł nie wypalił, to na przyszłość będzie brany pod uwagę.

No wydaje się, że takie rozwiązanie wiąże się też z większym "zachodem" niż po prostu rozdanie.

Sądzę, że nawet gdyby teraz taki pomysł nie wypalił, to na przyszłość będzie brany pod uwagę.

No nie wiem. Rozdać tak losowo komuś kto go subuje nie spotka się z aprobatą widzów.

Jaka charytatywna aukcja na allegro byłaby najprostszym wyjściem. Zakładasz aukcje, ludzie licytują, wysyłasz konsolę, a hajs dajesz na coś co było ustalone.

Pomysł świetny! Ale można by dodać jakiś autograf lub coś wyjątkowego do konsoli aby zachęcić ludzi do kupienia tej konsoli a nie jakiejś od normalnego sprzedawcy. :)

No nie wiem. Rozdać tak losowo komuś kto go subuje nie spotka się z aprobatą widzów.

Jaka charytatywna aukcja na allegro byłaby najprostszym wyjściem. Zakładasz aukcje, ludzie licytują, wysyłasz konsolę, a hajs dajesz na coś co było ustalone.

Sama aukcja to nie problem, ale dogadanie i zgranie się np. w sprawie PZR-u to już inna sprawa.

Sama aukcja to nie problem, ale dogadanie i zgranie się np. w sprawie PZR-u to już inna sprawa.

Dokładnie.

Myślę jednak, że na następną edycję PZR dało by się coś załatwić. Tak jak wspomniałem w pierwszym poście, można zakupić paczki, bądź pieniądze przeznaczyć na jakąś fundacje. 

Trzeba poczekać, aż Rock przeczyta ten temat, wtedy on zadecyduje, czy odda tą konsolę, czy sprzeda i przeznaczy pieniądze jeden z powyższych celów.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik