Skocz do zawartości

Polecane posty

Oliver dostał propozycję nie do odrzucenia... :P

Ra's al Ghul zaproponował mu, żeby był jego następcą...

Podobno ktoś z on sadly umrze w kolejnych odcinkach. Taki tajemniczy post zamieścił na swoim Twitterze sam Stephen Amell

Za niedługo całe Starling City będzie wiedzieć, że Oliver to Arrow :P

Edytowano przez MaxiLager

Odcinek po przerwie niezbyt spełnił moje oczekiwania.

Rok temu wychwalałem Arrowa i oglądałem z wielkim zaciekawieniem. Teraz się troszkę nudzę. Deathstroke był jednak lepszym przeciwnikiem niż Liga Zabójców. Nie wykorzystują w ogóle swojego potencjału. Ra's Al Ghul jest świetnie zagrany, ale sam wątek jest trochę nudny. Oliver myśli czy zostać Ra'sem, chociaż wydaje mi się, że taka opcja nie istniała w jakimś z komiksów. Mam nadzieję, że wątek Ray'a będzie poprowadzony ciekawiej, bo to, co dzieje się aktualnie w tym serialu to trochę za niski poziom. Flash zmiażdżył Arrowa w tym tygodniu.

W Arrow? Przecież poziom jest nieporównywalnie niższy niż sezon temu czy w Flashu. Głupotka goni głupotkę. Oglądam bo jestem fanem i jest powiązane właśnie z Flash. :)

Ja tez oglądam jako fan. Dlatego ignoruje te głupotki. :P

Końcówka epizodu 22 rozdupiła mi mózg :kappa:

Al Sah-Him przy pomocy wirusa zabija cały team Arrow, a następnie bierze ślub. WTF?

Katie Cassidy (Laurel) ćwiczy przed 4 sezonem. Ciekawe czy bierze tez lekcje aktorstwa :kappa:

uhGaz82.jpg

Edytowano przez MaxiLager

Grała Ruby, więc nie. :)

Serio grała Ruby? :o

Nie no Ruby była fajna :P

Serio grała Ruby? :o

Nie no Ruby była fajna :P

Poprawka. Anna Williams jako Ruby brunetka była fajna. Tej blond to ja nawet nie pamietam :kappa:

Musiała zagrać wybitnie...

Zapewne pamiętacie jak Komisarz Lance w poprzednim sezonie zrobił najazd na kryjówkę Olivera? No więc w nadchodzącym 4 sezonie drużyna dostanie nową kryjówkę, która została nazwana "Bunker Arrow". Poniżej zdjęcie koncepcyjne.

arrowlair.jpg

Edytowano przez ZiggyGG

Ziggy mógłbyś bardziej dokładnie, bo do kogoś innego "w ostatnim odcinku" to może być np. s1e15 i "w kolejnym sezonie" - chodzi tu o sezon 4

comicbook.com na fb umieścił posta z tym samym zdjęciem, prawie 20h temu.

Info: Zero hejtów, tylko informuje.

@UP miało być sezonie, nie odcinku. Poprawione :P

A co do jakiegoś nieznanego mi fanpage na FB, to nie śledzę wszystkich jakie istnieją. Dlaczego nie dodałeś tej informacji 20h temu? :kappa:

P.S. Ja też tylko pytam ;)

@UP

"A co do jakiegoś nieznanego mi fanpage na FB, to nie śledzę wszystkich jakie istnieją."  Też ich nie śledzę, ale lubie fanpage Arrow i dodało mi posta w którym comicbook wspomniało o Arrow

"Dlaczego nie dodałeś tej informacji 20h temu?" Ponieważ nie zwróciłem większej uwagi na to zdjęcie, czyli wniosek... nie interesowało mnie to. (dumdumdummm :kappa:)

Bardzo lubię Arroverse poza Supergirl. Trochę mnie śmieszy poprawność polityczna, ale sama w sobie fabuła bardzo dobra. Ogólnie groza to nie moje klimaty, więc się dziwię, że ten serial do mnie trafia. Uwielbiam jego cliffhangery- jedne z lepszych, jakie w ogóle widziałem. Szkoda, że w ostatnim sezonie było ich stosunkowo mało. Ogólnie wolę Marvela, ale nic nie mam do DC. Czekam na Justice League (wiem, że to w innym universum).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się