Skocz do zawartości
Broda ty

Testy globalnego chatu JaRock.pl - naszej nakładki!

Polecane posty

Czat wstępnie jest testowany globalnie (czyli jeden czat = wszystkie streamy). Wstępnie czat działa bez potrzebnych dodatkowych kont, więc wbijasz "czysto". Nigdzie nie trzeba więc być zalogowanym.

Tyle ze wstępnych informacji.

Tymczasowo robię za rzecznika prasowego do spraw polepszania kontaktu z użytkownikami, ale lekko obawiam się o swoje stanowisko, ponieważ nie poinformowałem urzędu skarbowego o mojej pożyczce w wysokości 100tyś zł od znajomego.... :/

To była nieprawda....              Więc zostaję z OFE!

Kiedy premiera czatu?

Mogę chyba z pewnością powiedzieć, że w tym roku :).

Ogólnie mam nadzieję, że to stanie się już niedługo. Spróbuję na dniach zapytać się Nargala jak tam prace, albo i sam on zauważy to pytanie ;).

Można typowym Blizzardowskim tonem powiedzieć: Soon

Chodzą słuchy i nawet ludzie już zaczęli gadać.... Podobno.... Nie wiem czy można o tym mówić.... Chodzą plotki, że ten kto wiedział, zgin....  Jakiś odważny chciał coś ogłosić, ale dotąd go nie ma.... Zaczynam się bać... Wszystko mówi, że niedługo to się stanie..... Co ja mówię... To już widać.... Ja już nie chcę.... To nadchodzi!!!

Ostatnia nadzieja przepadła....

abjl glqmvrń

Acha. Himiodzio chyba chcial powiedziec ze dzisiaj chat wlacze.....

Nargallll! Zepsułeś nastrój :D.

Isdn mi mówił, że to jeszcze tajne.... A ja tak nastrój budowałem.... No to pozostaje mi potwierdzić, że moim przekazem chciał właśnie przekazać (za dużo tych "przekazów") to co napisał Nargal.

Nadzieja budzi się ostatnia...

Czat będzie włączony nadal do testów ? :P Coś się zmieniło od czasu kiedy był ostatni raz dostępny ? Ogółem fajnie byłoby wiedzieć co zostało dodane, poprawione itd. żeby zaspokoić ciekawość ludzi, w tym moją :)

@Fuzzik

Zwykla nakladka jest juz od wrzesnia.... nawet zdazyla ewoluowac pare razy (na poczatku byl mysql + ajax :D ale nie wyciagal nawet 100 osob).

Pomimo uzywania mitowskich bibliotek mam ponad 2000 lini kodu i taki projekt jest dla jednej osoby wyzwaniem. jesli chat mialby sluzyc tylko i wylacznie do rozmow to jego zrobienie to 2 dni. Ale oczywiscie community ma tyle trolli, ze trzeba sie przed nimi bronic bo beda wykorzystywac kazda mozliwosc do przeklinania, spamowanie i floodowania.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.