Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maniekszef

metin2, problem z fps!!!!i inne gry

Polecane posty

witam, mam problem z fps na moim nowym laptopie ma on 2 miesiace i od poczatku mam problemy z fps w grze metin2 i nie tylko, na channelu handlowym mam od 3 do 15 fps.

Podczas expienia rozniez mało fps w innych grach jest tak samo nie wiem dlaczego, zmienialem ustawienia karty graficznej na wydajnosc, ale to nic nie pomaga, dodam że czasem jest wszystko dobrze lecz np po 15minutach gra sie zmienia w prezentację.....

Dodam że mój sprzęt ma 2 karty graf, moze podam parametry komp.

Procesor: Intel core i5-3210M  cpu 2.5ghz 64 bit

RAM: 4gb

Karta graf. AMD Radeon. HD 7670M

Intel® HD Graphics 4000

Jest to gra multiplayer lecz nie mam problemow z transferem; )

jezeli czegos brakuje, prosze o odpowiedz,licze na was ARMIO @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Edytowano przez Maniekszef

Doradzam ci zeskanować kompa gdyż wirus może powodować spadek fps. Metin wymagający nie jest choć pamiętaj że w karcie i procku literka M znaczy że do lapków a one są zawsze słabsze niż te co w komputerach. Tyle z mojej strony.

jezeli czegos brakuje, prosze o odpowiedz,licze na was ARMIO @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Z takimi tekstami to idź do kolegów.

Jednak wracając do problemu. Sprawdź czy masz ustawioną kardę dedykowaną do grania, a nie integrę.

To, że w Metinie w tym pierwszym mieście, gdzie w zależności od kanału, ale w większości jest naprawdę masa ludzi. Nawet na moim sprzęcie, który mało skromnie mówiąc, jest dobry, w każdym razie napewno wystarczającym na metka też tnie. To po prostu jest już wina tego, że kod gry jest przestarzały. Swoją drogą, to w końcu to jest laptop, ale nie aż taki słaby o ile gra działa na tej karcie z AMD. O ile dobrze pamiętam to zanim jeszcze klikniesz uruchom to masz opcje. Tam musisz poszukać coś takiego jak karta graficzna lub adapter (nie wiem czy to w tej grze, ale widziałem takie określenie na kartę graficzną <facepalm>). Tam będziesz miał listę rozwijalną i może jak zmienisz to będzie lepiej działać. Jest tam jeszcze taka opcja gdzie się wybiera CPU, GPU albo Auto. Pokombinuj z każdym z osobna. Jeśli dzieje się tak w innych grach to też może być wina wirusa więc warto pobrać choćby testową wersję jakiegoś antywira (osobiście polecam NOD32) i przeskanować dokładnie wszystkie dyski.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Arcyk_Gaming
      Witajcie
      Jestem ArcyK i mam 30 lat. Regularnie nagrywam na YT od listopada zeszłego roku choć kanał mam tam od bardzo dawna! Nagrywam gameplaye z gier, poradniki do nich, sporadycznie uboxingi sprzętu i gier, a także bije rekordy w grach bądź wykonuje wyzwania zaproponowane przez widzów. Staram się by mój kanał był różnorodny i by każdy znalazł coś dla siebie. Staram się robić live'y, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, więc po prostu nagrywam i wrzucam filmy gdy wiem, że nie dam rady streamować. Czasem rzucam troszkę mięsem w filmach, aczkolwiek staram się by pozostało to w granicach zdrowego rozsądku i nie korzystania z nich jako przecinki. Po prostu gdy gram to jestem sobą i od razu pokazuje swoje emocje. Zaskoczenie, śmiech związany z daną sceną czy też po prostu frustracje i wkur.... Nie robię nic pod publiczkę (pewnie dlatego mam tyle widzów ile mam ^^), po prostu jestem sobą. Najlepiej zobacz i oceń sam . Dzięki za możliwość zareklamowania kanału!
      Pozdrawiam, Artur
      AKTUALNIE NAGRYWANE SERIE GIER: FAR CRY 5 i ASSASSIN'S CREED ROGUE i KONIEC GTA V + pojedyncze filmy z innych gier np. BATTLEFIELD 4 MP
      LINKI:
      Subskrybcja kanału - https://tinyurl.com/y8c6rccq
      Strona na Facebooku - https://tinyurl.com/ydh8p7t4
      Strone na Twitterze - https://tinyurl.com/y84y5y2z
      LINK DO KANAŁU: https://www.youtube.com/user/ARCYK
      ZWIASTUN KANAŁU: 

• Przez Trelemorele
      Witam!
      Od jakiegoś czasu mam strasznie irytujący problem w csie. Skacze mi var co skutkuje spadkiem fps z 300 do 30. Szukałem rozwiązania na wielu forach jednak nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi i pomocy. Zaznaczony var na zdjęciu poniżej potrafi skakać do 30 ms wtedy też spadają fps :/ Jakieś pomysły?

http://imgur.com/bAVBPKf
    • Przez sayikov2k16
      Witam, od trzech tygodni nie grałem w cs:go, wiem że była aktualizacja do gry i dodali kilka rzeczy.
      Przed tym gdy jeszcze grałem miałem od 200-300fps teraz po aktualizacji mam 50-70fps,sprawdzałem antywirusem laptop wszystko wyszło pozytywnie,spójność plików również wyszła ok.
      Wiem że po aktualizacji wszystkie ustawienia wideo była na wysokim ale gdy zmieniłem na swoje również efekt był taki sam czyli 50-70fps.

link do zdjęcia specyfikacji laptopa: http://scr.hu/77tt/0mexd

Jest możliwość aby fps wróciły do normy 200-300fps?
    • Przez RDWN5
      Witam
      Otóż mój problem jest dość specyficzny, a polega na tym że zainstalowałem sobie ostatnio Fallouta 3 i niestety gra jest niegrywalna przez ogromne spadki fpsów (nawet od 80 do 20 !). Spadki występują np gdy jestem odwrócony do ściany fps = 80, jednak gdy skieruję kamerą na środek pomieszczenia fpsy spadają nawet o połowę. Próbowałem już grać na najniższych możliwych ustawieniach - spadki dalej występują choć różnice między nimi są trochę mniejsze. Co ważne - jeśli mnie pamięć nie myli na Windowsie 7 nie miałem takich problemów (teraz mam Win 10). Moim zdaniem jest to wina systemu lub ustawień karty graficznej. Innym problemem jest mniej drażniące (lecz występujące w większości grach! - głównie fps) zacinanie się kamery podczas ruchu, tak jakby kamera nie przechodziła płynnie tylko przeskakiwała. Problem ten zauważyłem po przesiadce na Win 10.

Moja specyfikacja:
      CPU: Athlon II x2 2.9 GHz
      GPU: GF 9400 GT 512 MB
      RAM : 2GB
      Wiem że sprzęt nie powala ale przypominam że problem wcześniej nie występował

Proszę o pomoc.​ Dziękuję

• Przez Toodi
      Witam,

Ostatnio wymieniłem płytę główną z pocesorem na Asrock a75m-hvs+Athlon x4 631 2,6 Mhz podkręcony do 3,8 sprawdzany,testowany różnymi programami i grami. U kolegi ten zestaw odpalał BF4 na ultra ustawieniach i poniżej 60 fps nie schodziło. U mnie Wiedźmin 2 który jest starszą grą i ma mniejsze wymagania niż BF4 pokazuje max do 20 fps przy średnich ustawieniach. Więc coś jest nie tak. Pytanie czy karta graficzna ma aż taki wpływ na fps? Jestem małym laikiem w tych sprawch więc proszę o wyrozumiałość. Moja karta graficzna to Asus Geforce GT630-2GD. Drugą kwestią są ramy. Posiadam Kingstone ddr3 4Gb 1333mhz. Może są za słabe na tak podkręcony sprzęt ale tak jak pisałem wcześniej żadnych błędów programy nie pokazały i komputer chodzi normalnie. Jeśli jest to kwestia karty prosiłbym o podanie jakiejś innej którą mógłbym kupić i która nie sprawiałaby problemów przy nowych grach( oczywiście za przystępną cene   ).

Pozdrawiam
      Toodi

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik