Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
NoFFuB

Bisz - Polski raper

Polecane posty

Pochodzi z Bydgoszczy, po wpisaniu w YT ''bisz'' wyskoczą jego piosenki. Jego najnowszym albumem jest ''Wilk chodnikowy'' który jest dość muzyczny. A wy co o nim sądzicie?

Jak dla mnie Bisz to największe pozytywne zaskoczenie ubiegłego roku. Płyta "Wilk Chodnikowy" której jestem szczęśliwym posiadaczem jest po prostu cudowna. Pod kątem tekstów płyta jest niesamowita, gdy coraz więcej raperów nawija ciągle w podobnej tematyce on zrobił coś nowego, a co najważniejsze zrobił to dobrze. Polecam zapoznać się również z B.O.K(skład muzyczny do którego należy Bisz) np kawałkiem "Spadam w Górę" moim zdaniem coś pięknego. Strona muzyczna..również na bardzo wysokim poziomie.To co robi Pawbeats to po prostu sztuka. Dziękuje i serdecznie zapraszam do zapoznania się z twórczością Bisza wszystkich którzy dość sceptycznie podchodzą do polskiego hip-hop-u . To może Wam się spodobać:) Piona !

Cenię sobię dobrych tekstowo raperów, lubię dobrę koncpety tekstowe, dwuznaczoności, grę słów, a to wszystko można zobaczyć u Bisza, dlatego też przesłuchałem wszystkie jego płyty, również tego z BOK.

Polecam Wam też sprawdzić Golina, jeżeli cenicie sobie teksty :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik