Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, ostatnio postanowiłem złożyć jakiś lepszy komputer. W ten piątek muszę zamówić kartę graficzną, chciałem kupić GTX'a 660 gdyż jest on w miarę mocny i cena nie straszy. Teraz pytanie, są różne edycje GTX'a 660 od różnych producentów, znajomi twierdzą abym wziął od EVGA, inni aby od Gigabyte'a a jeszcze inni ze to nie ma różnicy. Miałem na oku GTX'a 660 od MSI Twin Frozr III, ale czy czasem inni producenci nie oferują bardziej wydajnych za tę same pieniądze?

Z góry dzięki za odpowiedzi...

Aktualnie korzystam z GTX 660 OC od Asusa i sprawuje się idealnie. Jest cicha a ostatnio odkurzałem kompa na początku wakacji. Przy c2q q8300 (wnioskuje że ty kupisz coś lepszego skoro nowy komp) gram w BF3 (daje 3 jako przykład bo 4 mnie zawiodła i jej nie kupiłem (głównie przez super optymalizacje bety bo na dobrą sprawę to beta miała wykreować nasze poglądy dot gry. Kto dał jej drugą szansę ten dał, ja litości nie mam) na Ultra z 40-60 fpsami węc u ciebie zapewnię wyciśnie paręnaście fps więcej.

EVGA ma chyba najdłuższą gwarancję, ale mogę się mylić, do tego na jakość wykonania nikt nie narzekał. W przeciwieństwie do przedmówcy, ja mogę z czystym sumieniem polecić wersję od Gigabyte, co prawda mam Radeona, ale o problemach z GTX660 nie słyszałem. Ze sterownikami też już nie ma takich problemów jak kiedyś, więc tym nie trzeba się martwić. Dobra kultura pracy też na + :) 

Dziekuje za odpowiedzi, a macie jakies konkrente opinie na temat GTX 660 MSI Twin Frozr? Z waszych odpowiedzi wynika ze EVGA jest najlepsza opcja...

Ja mogę się jedynie wypowiedzieć o niej na podstawie testów. Wydajność w porównaniu do karty od EVGi niemalże ta sama, potencjał OC także, pobiera troszkę mniej prądu i jest całkiem sporo chłodniejsza, tak więc jeżeli zdecydujesz się na nią, również będzie to dobry wybór. Pod względem hałasu też jest dobrze :) 

Wielkie dzięki, raczej wybiore MSI Twin Frozera gdyz zalezy mi na zuzyciu pradu bo moj zasilacz do mocnych nie nalezy(Xigmatek Tauro 600w).

No problemo :) Ten zasilacz chyba nie będzie miał problemów z tym zestawem. A właśnie, nie zastanawiałeś się jeszcze nad wersją od Gigabyte? Cena praktycznie ta sama, chłodzenie także świetne :) 

Się zobaczy, zastanawiam się czy zasilacz da rade gdyz pod 12v ma tylko 432w, a skladam taki zestaw, AMD FX 8320 3.5ghz, GTX660, 8gb ddr3 crucial balistix, Sandisk 64gb 6gb/s SSD, 500gb twardziel, do tego dojdzie chlodzenie, Mugen 4/Hyper 212 Evo bo chce go podkrecic go do 4ghz, do tego 7x Cooler Master Sickleflow 120mm i obawiam się ze nie starczy mocy...

Jeszcze nie mam wybranego szczegolnego, zobacze jakie sa oferty. Poza tym, oprocz gier to jeszcze będę zajmowal się pisanien LUA w MTA oraz cos z Source film makerem, ale glownie do gier. Poza tym sa calkiem tanie i wydajne i rutynowych czynnosciach i w grach.

Lua nie wymaga zbyt wiele, Notepad++ i lecisz :) Tego drugiego progamiku nie znam, także nie mówię. Polecałbym ci WD Caviar Blue 500 GB/1 TB (1 TB jest zaledwie kilkadziesiąt złotych droższy od 500 GB, a ma dwa razy tyle miejsca).

Lua nie wymaga zbyt wiele, Notepad++ i lecisz :) Tego drugiego progamiku nie znam, także nie mówię. Polecałbym ci WD Caviar Blue 500 GB/1 TB (1 TB jest zaledwie kilkadziesiąt złotych droższy od 500 GB, a ma dwa razy tyle miejsca).

Dzięki, nie potrzebuje jakiegos super szybkiego, cos tam za 30 funtow (150zl) się znajdzie. SFM to program do tworzenia animacji w silniku Source od Valve.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez NCIS128
      Hej wszystkim. Po dość długim czasie chciałem odświeżyć swoją playliste na telefonie. Pobrałem sobie muzykę tak jak zawsze i wrzuciłem na kartę SD jak zawsze czyniłem. Po odpaleniu odtwarzacza walkman w telefonie Sony Xperia M nie wykrywa tego co wrzuciłem. Czy może ktoś wie w czym tkwi problem.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik