Skocz do zawartości
  1. Jamajka000

Jamajka000

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez Vedduer
      Tak jak w temacie, komputer bez względu na jakich obrotach działa wyłącza się co kilka godzin i pojawia się czarny ekran i "no signal"
      Komputer nowy, wszystko na wypasie i temperatura w porządku- jakieś pomysły o co kaman?
    • Przez Glock
      No i jesteśmy po pierwszej serii zadań. Niestety, frekwencja nie jest zadowalająca i na dziewięciu uczestników dostałem filmy tylko od czterech. Smuci mnie to, tym bardziej, że przecież zadanie było bardzo proste, a osoby, które go nie wykonały nawet nie raczyły napisać do mnie z powodami. Szkoda, że wśród nich jest nawet moderator, którego nie podejrzewałem o takie olanie sprawy. No cóż, dzięki dla tych, którzy wykonali filmy i pamiętajcie by zapraszać znajomych!

szakal_m – bardzo fajny filmik. Zagranie z jeep'em pułapką – rewelacja. Później podszedłeś do czołgu, co wprawdzie nie wymagało nie wiadomo jakiego skilla, no ale jak to się mówi: szczęście sprzyja lepszym. Na koniec kolejny czołg, przy którym bardzo zaskoczyła mnie akcja z zeskoczeniem z mostu by Cię nie zauważył. Dobry pomysł. Następnym razem popracuj troszkę nad stroną techniczną filmu jeśli możesz, bo powiedzmy sobie szczerze – jest brzydki.

oceanusadam – to było dłuuuugie. Bardzo długie. Tak jak stwierdziłem - 3 minuty to taki dobry wynik, a Ty dałeś 8. Obejrzałem całe, bo było dosyć ciekawe, no ale jednak zamiast wybitnych akcji miałeś po prostu dobrą jazdę.. Jako jedyny zdecydowałeś się na czołg, co w ciekawy sposób urozmaica zadanie. Podoba mi się sposób w jaki rozwalasz inne pojazdy. Kilka sekund i wroga nie ma. Troszkę szkoda, że nie wchodziły Ci jednak te strzały w helikoptery, bo wtedy byłby to mocny kandydat do zwycięstwa. Tylko tak oglądam, oglądam, patrzę, a tam przyciski z konsoli. To jest jednak takie pokazanie, że da się dobrze grać na padzie.

Xylar7 – nikt Ci nie pisał na czacie, że jesteś nubem czy coś? Nie żebym miał coś przeciwko – sam lubię tak robić, a tutaj na pewno powkurzałeś innych. Rzucałeś C4, którymi nabiłeś dosyć dużo zabójstw. Mapa jednak była dosyć ciasna, więc choć akcja była bardzo fajna, to jednak inne bardziej mnie zaciekawiły. Na innej mapie byłby to mocny kandydat do zwycięstwa, ale na tak ciasnej to już takiego wrażenia nie robi.

BOZZOn – niepotrzebnie intro wrzuciłeś, jest słabe. Teoretycznie jednak nie podchodzi pod obróbkę, więc niech będzie. Tutaj mamy przykład przyczajonego tygrysa, który tylko czeka na okazję by zaatakować ofiarę. Potrafiłeś poczekać i z zaskoczenia zaatakować pojazd, których w sumie rozwaliłeś całkiem sporo. To było fajne, ciekawie się to oglądało. Potem była trochę nudniejsza akcja, z kampieniem na znacznik

Szkoda, że nikt z Was nie zainteresował się wyrzutniami rakiet, no ale mówi się trudno, może kiedy indziej nadarzy się okazja by to zrobić. No więc zagranie wygrywa szakal_m (+3 punkty). Drugie miejsce to Oceanusadam (+2 punkty), a trzecie to BOZZOn (+1 punkt). Dodatkowy punkt dostanie zwycięzca głosowania na najlepszą akcję, które potrwa tydzień, do 5.03. Tylko nie głosujcie na siebie.
    • Przez Dail
      Witajcie. Założyłem ten temat z myślą, że dotrze on na samą górę i zainteresują się tym ludzie za to odpowiedzialni. Rock współpracuję z Intel Polska, wiadoma sprawa, ale wydaję mi się, że jaRock.pl jako organizacja powinna wytyczyć jakieś standardy tej współpracy. Nie dopuszczalne jest, aby reklama dwóch poważnych i poważanych w swoich dziedzinach mark robiła taką chałturę:

http://i.imgur.com/ogdB8CQ.jpg

Przepraszam, ale inaczej tego nazwać nie można, Wiem, że to wina "działu graficznego, marketingu" Intela, ale jaRock.pl jak najbardziej ma na takie rzeczy wpływ. Chcą stawiać tego typu posty? Fotograf, sesja zdjęciowa, ewentualnie poprosić o jakieś profesjonalnie wykonane zdjęcie i do roboty, Niech się tym zajmie ktoś kto nawet koło gimpa śpi, ale nie wypuszczać czegoś takiego. Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.

Pozdrawiam, 
      Dail
    • Przez MatC
      Witajcie!
      Oto prezentacja mojego kanału.
      Zapraszam do zapoznania się i oceny oraz doradzenia jak mogę poprawić się na lepsze.

Link do kanału: MatC

Opis kanału:
      Na kanale pojawiają się głównie filmiki z gier. Różnego rodzaju gameplaye i luźne granie. Nie wykluczam też rozszerzenia do recenzji i jakiś audiologów(zwyczajnie, nie chcę się ograniczać). Staram się utrzymać kanał w lekkim i przyjemnym stylu. 

Co nagrywam?
      Wracam do przeszłości i znów podejmuję próbę zostania mistrzem Pokemon grając w wersję FireRed.
      Jakiś czas temu rozpocząłem swoją drogę w celu opanowania tajników mocy(seria JK: Jedi Academy)
      I różne materiały bonusowe

Przykładowe filmy:
      Zostać Jedi
      [video=youtube]

Jak wrażenia?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu