Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zawers

Czuje obniżke cen ;)

Polecane posty

Człowiek chce sobie nowy komputer kupić, a tu nowe karty wychodzą, będzie spora obniżka cen, widać to po cenie gtx 770, 780 również stanieje, ponieważ będzie można kupić radeona r9 290 za 1500zł.

http://pclab.pl/art55381-7.html

Niestety dla mnie to średnia wiadomość, bo na duży spadek ceny r9 270x nie ma co liczyć. Waszym zdaniem warto czekać do grudnia? Chciałbym kupić komputer na początku grudnia, bo wtedy z kolegą zamierzamy nabyć bf4. Mam do wydania 2,5 tys. złożyłem sobie zestaw, ale nie wiem czy jakaś promocja będzie przed świętami, orientuje się tu ktoś, bo nie wiem jak to jest w świecie elektroniki. Ostatnio radeon 7970 był w promocji za 1100zł.

Oni serio chcą wypuścić na rynek kartę mocniejszą od 290x (w jedynym słusznym dla człowieka trybie, co by nie podpalił domu) i o 500zł tańszą? Serio?

Sytuacje cenową z komponentami w czwartym kwartale trudno przewidzieć. Z jednej strony ceny nie koniecznie pójdą w dół bo jest to najlepszy okres w którym komponentów sprzedaje się najwięcej. Z innej strony jeśli chodzi o karty graficzne. Nvidia po ostatnich obniżkach dopłaca dystrybutorom określone kwoty do kart 760/770/780. Jednak dystrybutorzy niestety nie obniżają cen kart adekwatnie do dopłaty jaką dostali do kart posiadanych na magazynie. Jedno jest pewne, obniżki będą w pierwszym kwartale przyszłego roku. Sklepy i dystrybutorzy będą wyprzedawać się ze sprzętu którego na pewno kupują już zbyt wiele na okres świąteczny.
A jeśli chodzi o kartę jaką bym wybrał to chyba obecnie najbardziej korzystną opcją jest gtx 760 i 770 zależnie od funduszu jaki posiadamy. Wydaje mi się ze ta nowa seria Radeonów jest tak wyżyłowana, że działa na granicach swoich możliwości, bałbym się takie coś trzymać w swojej obudowie:p

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik