Skocz do zawartości
Crossek

Ja w sprawie Graby :x

Polecane posty

może mi ktoś wyjaśnić co ten graba wyprawia na streamach ? D:

w trakcie streamów z lola praktycznie po każdym deadzie wyzywa przeciwnika i oskarża go o ghosting (jak chcecie potwierdzenia poszukajcie na forach) a jak tylko spytałem na streamie u rocka o Grabe (w sposób kulturalny żeby nie było) od razu dostałem perm bana

Graby nie oglądam więc co on dokładnie wyprawia to nie wiem ;) Powiem ci za to jak to wygląda od strony streamera. ZAWSZE gdy gra sie z widzami to cię dymają ghostując. W moim przypadku dzieje się tak w WarZ czy DayZ. Kto ogląda moje streamy czy Brot'a wie jak to wygląda. Dla mnie to nic przyjemnego bo tracę tylko czas na taką nieuczciwą grę. Jak grałem w Duel of Champions było to samo. Ludzie cię rozpoznają, wchodzą na stream i wykorzystują okazję. Lamerskie zachowanie typowego cheatera.

Wracając do Graby. Nie wiem jak on gra, ale jeśli gra z widzami normalne 5v5 to musi się spodziewac ghostowania. W normalnym losowaniu przeciwników szanse są już mniejsze zwłaszcza, że w świecie LoLa nie jest jakąś rozpoznawalną postacią;) Na wysokim poziomie gracz po prostu wie gdzie są przeciwnicy nawet ich nie widząc i dlatego jest dobry...

Co do bana u Rock'a to nie wiem, gdyby ktoś na moj stream wpadl i pytal o bana którego dostal u jakiegos innego streamera to może też by dostał bana za reklamowanie i offtop ; )

Jeśli pytanie było napisane w sposób kulturalny to nie widzę powodu, dla którego miałbyś zostać zbanowany. Może stało się to za sprawą awarii twitch.tv ? Ludzie dostawali bany z winy serwisu. Podaj swój nick na twitchu :)

To sie nazywa ego defense.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mechanizmy_obronne

http://pl.wikipedia.org/wiki/Regresja_%28psychologia%29

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaprzeczenie

No offence oczywiscie, ale na streamach to po prostu widac, bo LoL dosc powaznie wplywa na ludzi....

w trakcie streamów z lola praktycznie po każdym deadzie wyzywa przeciwnika i oskarża go o ghosting (jak chcecie potwierdzenia poszukajcie na forach) a jak tylko spytałem na streamie u rocka o Grabe (w sposób kulturalny żeby nie było) od razu dostałem perm bana

Mechanizm obronny.

Btw wiele razy widziałem na lajwach ta gre "best support eu miss universum"

i ten Rage kiedy coś idzie nie po jego myśli :D  i te wyzywanie przeciwników od najgorszych  :) nic nowego a podobno przeciwnikowi należy sie szacunek nawet jak wgniata nas w glebę ;p 

No copy pasterino

Dlatego macie możliwość oglądania różnych streamerów grających w różne gry. Do wyboru do koloru. Czasem ktoś nam lepiej pasuje w strzelankach, ale w RPG jego stream leży, czasem ktoś ciśnie ładnie w lola, ale poza nim kompletnie nie umie się odnaleźć.

Oglądajcie to co się wam podoba bo łatwiej wam zmienić stream na inny niż charakter streamera ;)

Ja to lubię takie strumienie na luzie. Sztuczne modelowanie się na kogoś idealnego to jest nic dobrego. Myślisz, że znasz kogoś takiego, a tak naprawdę on cały czas gra i najważniejszych momentach to wychodzi, zazwyczaj na niekorzyść. 

Ja to lubię takie strumienie na luzie. Sztuczne modelowanie się na kogoś idealnego to jest nic dobrego. Myślisz, że znasz kogoś takiego, a tak naprawdę on cały czas gra i najważniejszych momentach to wychodzi, zazwyczaj na niekorzyść. 

True Story tez tak uważam :)   czasami aż śmierdzi plastikiem ^^

Ja też bana dostałem i nie wiem nawet za co u rocka mój nick szczenkaa

Jeśli pytanie było napisane w sposób kulturalny to nie widzę powodu, dla którego miałbyś zostać zbanowany. Może stało się to za sprawą awarii twitch.tv ? Ludzie dostawali bany z winy serwisu. Podaj swój nick na twitchu :)

Ja też dostalem perma i też nie wiem za co u rocka ostatnio chciałem napisać cześć rock a tu ban i za co nawet nie wiem mój nick to szczenkaa :(

Ostatnio coś z bazą danych Twitcha się działo  i niektórzy dostali bany na losowych śledzonych kanałach.

Dostałem już ze sto wiadomości o tych banach.... Jedynym rozwiązaniem jest pisanie do supportu Twitcha, bo ja nie wiem czy ktoś zasłużyła na bana, czy ma go przez przypadek.

Ostatnio prawie w ogóle nie oglądam filmików na twichu, czy nawet yt, więc nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale z tego, co piszecie, to Graba po prostu reaguje jak każdy gracz. Pomijając nieuczciwe zagrywki widzów (którzy na jednym ekranie gapią się na streama, na drugim grają), każdy chyba gracz wkurwia się jak przegrywa. Normalna rzecz, że dostając headshota ktoś sobie myśli: "kurde, dupek mnie odstrzelił". Normalna rzecz. A jeśli Graba z takimi tekstami przegina, to po postu go nie oglądajcie.

A streamerzy, którzy mają problem z gosthami, powinni na czas gry z widzami włączać opóźnienie streama (z tego co kojarze na twichu można włączyć trzyminutowe opóźnienie). Jedyny efekt będzie taki, że na pytania streamer będzie odpowiadał trzy minuty później :P

Lepiej troche podenerwować się na streamie albo jakkolwiek do siebie niż obrażać ludzi na czacie w lolu. :) Jak ktoś gra w lola to doskonale wie jak to wpływa na rozgrywkę, nie mówiąc o tym, że na niskim/średnim poziomie w lolu rage powoduje na oko z 80% przegranych :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik