Skocz do zawartości
L-u-K-

World War Z

Polecane posty

@up Może coś więcej? Z twojej wypowiedzi dowiedziałem się że są fajne efekty, oraz interesująca fabuła, ale nie wiem czy nudził cię przewidywalny scenariusz, banał dialogów, czy zamierająca w niektórych miejscach akcja,

(są to tylko przykłady).

Osobiście sądzę że film zachował, należyte tempo dzięki czemu brak tu nudy. Miejscami ciężko się połapać o co chodzi z powodu, zbyt szybkiego tempa, czy przewalającej się przez ekran chmary zombie. Jednak zobaczyłem film jakiego się spodziewałem i jestem zadowolony.

Pozwolę ponowić temat. Oglądnąłem zobaczyłem, myślałem że będzie to film który na prawdę będzie dobry, w pewnym sensie spełnił moje oczekiwania ale nie w 100%.

Nudy jako takiej nie było, groza była, raz czy dwa razy "naskoczył" zombie na emocje.

Powiem tak, za dużo było miejsc w które się przemieszczali, i jeżeli chciałeś się czegoś dowiedzieć to nie mogłeś gdyż zaraz odlecieli bądź uciekali. Tak jak wyżej kolega pisze, ciężko było się połapać co, jak i gdzie. Ale film i tak był dobry (Brat Pitt, hoho). Zakończenie nie dawało smaczka. Ponoć ma być druga część ale to jeszcze nie wiadomo. 

Pozdrawiam!

Temat zombie jest już przejedzony, ale ten film oglądało mi się bardzo przyjemnie. Było parę ciekawych i zaskakujących momentów, nie dało się nudzić.

Na uwagę zasługuje muzyka, która jest bardzo przyjemna (aż obczaję sobie soundtrack :D ).

Jak dla mnie 8/10, film spójny i wart obejrzenia.

Oraz + za sprytnie wplecioną reklamę Pepsi :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik