Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KorniXPL

Kamera Full HD do 700zł

Polecane posty

Ludziska poszukuję kamery do nagyrwania vlogów, relacji z imprez i innych.
Musi nagrywać w full hd, mieć możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu i dobrze znosić ciemne warunki.
Ogólnie jakość nagrań ma być zaje*ista
Cena do może 700zł

Pomożecie? ^^

Poszukaj używki JVC GZ EX-315. Nowa kosztuje około 1000zł, ale używkę powinieneś wynaleźć. Zgadzam się z kolegą powyżej, kamery w tej cenie nie znajdziesz.

PS: Do filmowania lepsze są lustrzanki, ale są droższe.

Lustrzanki nie są lepsze do filmowania, nigdy nie uzyskasz tak rewelacyjnje jakości z aparatu jak z kamery.

Nie kupisz dobrej kamery hd za 700 zł i aparatu też dobrego nie kupisz w tym przedziale cenowym.

Poszukaj używki JVC GZ EX-315. Nowa kosztuje około 1000zł, ale używkę powinieneś wynaleźć. Zgadzam się z kolegą powyżej, kamery w tej cenie nie znajdziesz.

PS: Do filmowania lepsze są lustrzanki, ale są droższe.

Do tych lustrzanek to mam takie samo zdanie jak kolega nademną. To są aparaty. Są do robienia zdjęć. Co prawda są one lepsze niż kamery za 500,600 złoty, ale nie mogą się równać z kamerami do filmowania. One są do tego produkowane i właśnie to mają robić. Dobre kamery są o wiele lepsze niż lustrzanki.

To zależy jakie. Canony (np. 5D) robią świetne filmy. Kamery są lepsze, ale to już wyższe ceny. Np. DevinSuperTramp tworzy filmy za pomocą lustrzanek, wiele osób za pomocą nich nagrywa.

Jak masz 20k to bierz kamerę, ale jak nie to lepiej lustrzankę.

Żeby nagrać coś lustrzanką to trzeba wiedzieć jak :) Kamerę włączasz i już nagrywasz a w aparacie działa to wszystko zupełnie inaczej. Wiem co piszę, bo sam mam zarówno lustrzankę jak i kamerę i wiem co z czym się je mniej więcej.

Aparat jest bardziej skomplikowany i uzyskanie dobrej jakości też wymaga dopracowania wszelakich szczegółów.

Możesz mieć kamerę za 20 tysięcy i nagrać film gorszy od lustrzanki za 3 tysiące. W lustrzance włączasz nagrywanie i masz. Efekty/ustawienia w obu musisz i tak ustawić (chyba, że lecisz na auto). 

Nagrywałem Canon Mark II (to brata aparat) i wiem jaka to jest jakość nagrania, wcale nie trzeba wydawać kupę kasy na aparat,(pisze tu o samym body, bez obiektywów, to już sprawa indywidualna) który będzie robił dobre filmy(4-5 tys wystarczy + obiektyw). w. 5 min. zajęło mi ogarnięcie funkcji nagrywania, chodzi o podstawowe ustawienia(ISO,przysłona to już zależy od oświetlenia). Żeby nie robić spamu, autorze, tak jak koledzy napisali, za tyle złotych nie kupisz dobrej kamery do nagrywania.

To też zależy które. GoPro 3 Black widziałem za 1900zł, aczkolwiek GoPro 2 w okolicach tysiąca by znalazł. Jednak nie ma ono ekranika, który we vlogach jest niezbędny - trzeba dokupić.

Ludzie, co wy mu chcecie polecic, to jest kamera do nagran w bardziej ekstremalnych warunkach, co jest kosztem jakosci. Autor chce nagrywac vlogi, jesli chcesz uzyskac dobra jakosc to musisz dozbierac pare stowek.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik