Skocz do zawartości
Glock

Wasze Battle Raporty

Polecane posty

Cześć! Zapewne wielu z Was już grało w Battlefield 4. Mieliście jakieś ciekawe pojedynki? Może mieliście jakieś świetne statystyki? W tym temacie możecie się pochwalić.

Ja zacznę. 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/396217424723445056/799991115/

Pomimo porażki i bardzo krótkiej gry (12 minut) szło jak i grało mi się bardzo dobrze. 14/6 to chyba niezły wynik?

To bardzo źle :P Moja prababcia gra lepiej ;)

Ja chciałem Tobie pospamować i poprosić ,byś z łaski swojej zmienił nazwę tematu. Ta jest lekko nie związana z tematem. Ja myślałem, że chodzi o raporty z gry - co jest nie tak lub co nie działa, ;)

Ja chciałem Tobie pospamować i poprosić ,byś z łaski swojej zmienił nazwę tematu. Ta jest lekko nie związana z tematem. Ja myślałem, że chodzi o raporty z gry - co jest nie tak lub co nie działa, ;)

Tak się nazywają te raporty na Battlelogu. :)

@QuickCygan nieźle.

@up 1. Szczęściarz :P.

2. Chciało Ci się? :o

@up czemu słabą? Dla Ciebie to może słaby wynik, ale u mnie baretka najlepszego gracza często nie występuje :).

Widzę, że zaszalałeś. Jakimś pojazdem czy jak?

Tak się nazywają te raporty na Battlelogu. :)

@QuickCygan nieźle.

@up 1. Szczęściarz :P.

2. Chciało Ci się? :o

Jak by nie lagowały serwery to w helki by się bardzo dobrze strzelało. W bf3 łatwiej mi było zestrzelić helikopter czołgiem niż przeciwlotniczą. 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/1/402147639145523264/592179781/

No i wycinek z chatu z tej rundy :)

8yz4.png

//

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/1/402165128228093760/592179781/ - w końcu udało mi się wykonać zadanie Żołnierz wsparcia - ekspert i to w jakim stylu ;) M249 zabija 1 strzałem w głowę... takie mam wrażenie :o

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez byqu
      Siemanko, szukam osób do wspólnej gierki w:

- Battlefield 4 (aktualnie najczęściej teraz gram i głownie do tej gry szukam osób, nie mam premium, gram na podstawce) 
      - Battlefront ( mam edycje ultimate ze wszystkimi dlc)
      Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszać na originie jakoś się zgadamy Nick: Bykunia

Jakiś specjalnie wymagań nie mam, ważne aby dobrze się bawić. Wiek 16+ jak już, no i obowiązkowo micro.

Także czekam i mam nadzieje, że będzie fun

Jeśli ktoś też jest zainteresowany pogranie w inne gierki to podaje link do steama
      https://steamcommunity.com/id/EXOS1994/

• Przez Glock
      No i nadszedł czas na finałowe zadanie! Po trzech miesiącach rywalizacji przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy, ale żeby to zrobić to musicie wykonać zadanie, które przygotował dla Was KromkaChleba. On też i je Wam oceni.

Waszym celem jest ugranie jak największego pointstreak'a. Punktem wyjściowym Waszych nagrań ma być wynik 800 punktów.

Jako iż jest to finał to macie troszkę więcej czasu i zadanie kończymy 14.05.2016r.

Poprzednie głosowanie wygrał 24ddebski. Tabela prezentuje się następująco:

oceanusadam (7)  szakal_m (7)  BOZZOn (5)  SoldierPL (2)  24ddebski (2) Powodzenia!
    • Przez Glock
      No i jesteśmy na półmetku zabawy. Bez zbędnego przedłużania przejdę wprost do zadania.

oceanusadam (6)  szakal_m (4)  BOZZOn (3)  SoldierPL (3)  24ddebski (1)   
      Mechanicy powinni naprawiać. Tak przynajmniej wygląda to w teorii. A w praktyce? Ileż to razy ktoś Was podpalił palnikiem, ileż to razy wjechaliście w minę przeciwpancerną, jak często zdarzało Wam się, że robot saperski przeprowadzał akcje dywersyjne na tyłach Waszej bazy? Takie jest właśnie Wasze zadanie – pokazać jak korzystacie z gadżetów technika. Robot saperski, palnik lub miny. Z tych trzech broni możecie korzystać w tym zadaniu. Nie wiem co chcę zobaczyć, ale na pewno ma tu być działanie na szkodę wrogowi.

Czas wykonania zadania? 7.04 I pamiętajcie – to ma być jedna akcja! Może trwać 5 minut czy więcej, ale JEDNA. I jeśli wysyłacie mi to na PW to wysyłajcie w tej samej wiadomości co poprzednie.

Powodzenia!
    • Przez Glock
      Cześć! No więc przyszedł czas na wyniki zadania drugiego. Tym razem pojawiło się troszkę więcej prac (6), więc mnie to cieszy, ale jednak muszę zdyskwalifikować użytkowników, którzy nie oddali ani jednego zadania. Mam też ogłoszenie dotyczące finału: nie będzie go. W zamiarze miał wybrać najlepszą około piątkę uczestników z całej ligi, ale biorąc pod uwagę, że jest Was dosyć mało uznaliśmy, że nie ma sensu w ten sposób tego ciągnąć i po prostu podium zostanie wybrane na podstawie punktów zdobywanych poprzez zadania, czyli tak, jak jest teraz.

Dobra, kończę gadać i zabieram się za ocenianie.

oceanusadam

Bardzo dobry film. Przedzierałeś się w nim przez wrogów niczym ostry nóż tnący masło na poranne śniadanie. Wszystko zagrało bardzo dobrze, strzały wychodziły Ci ładne, biegałeś po mapie i prawie nic Cię nie zatrzymywało.

24ddebski

Wszystko wydawało się być fajnie, aż zauważyłem, że to hardcore. Ciężko mi więc oceniać film pod kątem umiejętności, biorąc pod uwagę, że tam jeden strzał ze strzelby w większości przypadków oznacza zabójstwo. Sorki, ale wysyłając film do oceny podrzucaj klipy z normala, bo tam najzwyczajniej w świecie wymagane są większe umiejętności strzeleckie. Widać, że umiesz się poruszać i pewnie skilla Ci nie brakuje, bo na hardkorze też trzeba umieć grać, ale jednak zabijanie przychodzi tam zdecydowanie łatwiej.

Soldier

Padłeś, powstań, powerade. Całkiem fajne powstanie. Potem jeszcze 3 fajne zabójstwa, ale jednak to troszkę mało.

Xylar7

Grr, Sajga. No ale cóż, nie jestem z tych co uważają, że każda broń jest super op i należy ją zbanować, więc poza tym, że jej nie lubię nic Ci tu nie zarzucę. Było fajnie, najpierw się zakradłeś, a potem ładnie wyeliminowałeś plecy przeciwnika. Prawie się udało oczyścić cały znacznik. Szkoda, że coś ciekawego działo się przez jakieś 30 sekund, a reszta to było zakradanie. 

szakal_m

Ciekawy dobór broni, nie powiem. M26 Mass to z pewnością bardzo niedoceniona broń, a Ty za jej pomocą wprowadziłeś dosyć duży zamęt w szeregach wroga. Dobry film.

BOZZOn

Troszkę długo, ale było fajnie. Dużo akcji, kilka naprawdę ładnych szturmów na przeciwników, tylko szkoda, że oceniane jest to przez pryzmat dwóch akcji. Weź w końcu nagraj raz i porządnie akcję, a nie dwie, bo jednak tutaj oceniam akcję, a nie film, więc pod uwagę biorę tylko tę pierwszą (jednak i druga była dobra).

Miałem problem z wyborem miejsc 2 i 3. Zwycięzcą drugiego zadania jest oceanusadam, którego akcja zrobiła na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie. Drugie miejsce po długim zastanawianiu się zajął BOZZOn. Oceniając samą pierwszą akcję dostajemy już dosyć dobrą serię zabójstw. W trzecim zastanawiałem się nad nagraniem szakala i Xylara, jednak w ogólnym rozrachunku akcja szakala zrobiła na mnie lepsze wrażenie i to on zajął trzecie miejsce. Więcej zabójstw i ciekawszy dobór broni. 

Dzięki za nagrania i do zobaczenia w następnym zadaniu! Pamiętajcie o głosowaniu na najlepszą akcję. Poprzednio wygrał Xylar7.

Jeśli chcecie dołączyć do zabawy to odsyłam do tematu z zapisami, gdzie możecie się zapisać do startu następnego zadania.

Tabela prezentuje się następująco (po nawiasie są podane liczby punktów za zadanie, przekreślenia oznaczają wykluczenie z dalszej rywalizacji):

oceanusadam (5) +3 szakal_m (4) +1 BOZZOn (3) +2 Xylar7 (1) SoldierPL (0) 24ddebski (-1) Wackowskii (-1) -1 Śliwa Albert221 Mattie glebapl
    • Przez Glock
      Nadeszła ta chwila. Oto nastał moment, w którym rozpoczynamy pierwszą edycję Top Game. Bez zbędnego owijania w bawełnę od razu przejdę do rzeczy.

Uczestnicy:

Śliwa oceanusadam Albert221 Mattie glebapl szakal_m Xylar7 24ddebski BOZZOn Ze względu na pewne problemy z rywalizacji został wykluczony Soldier.

Waszym zadaniem jest zabawa wybuchami. Chcę zobaczyć jak sobie radzicie z ładunkami wybuchowymi, nie ważne czy będzie to C4, wyrzutnia rakiet czy czołg. Chcę widzieć wsparcie dla drużyny, może trochę szczęścia. Oczekuję filmu, po którym Michael Bay będzie narzekać na budżet w swoich produkcjach. Zadanie macie wykonać do 25.02.2016r. Nie ma limitu czasowego, ale im krótszy tym lepszy. Takie 3 minuty byłyby dobre (krócej też można, nie ma minimum, więc kilkusekundowe wstawki byłyby też dobre), ale jeśli akurat trafiła się Wam na tyle dobra akcja, że dacie radę więcej to ok, byle mnie to nie zanudziło.

Nie toleruję filmów, w których rozwalacie wyrzutnią piechotę. Również zadanie wyklucza pojazdy powietrzne.

Powodzenia!

I parę ogłoszeń:

- Ilość miejsc w finale podam kiedy zobaczę ilu z Was bierze udział.
      - Zadanie do grupy CS pojawi się wkrótce. 
      - Nadal można dołączać, jednak wtedy wziąć udział można dopiero od następnej rundy.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik