Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
QuickCygan

Po prostu paranoja!

Polecane posty

Kurczę pieczone (mod edit) wygrałem klucz do Battlefield'a 4... czekam, czekam.

Mówią, że będzie w okolicy premiery, potem, że dzień przed premierą, teraz, że w dzień premiery.

Godzina 16:52 kiedy to piszę. Kodu nie ma.

Nikt nie dostał.

Jestem bardzo sfrustrowany ale nie będę pisał CAPSEM chcąc się dowiedzieć z kim mam porozmawiać w tej sprawie. (mod edit)

Po prostu mnie cholera bierze.

Z natury jestem bardzo niecierpliwy, a że jestem w domu i odświeżam co chwilę maila to jeszcze gorzej.

Matko boska... DO KOGO MAM PISAĆ w sprawie tego kodu? -.-

Sorry, że się żale, ale z bezczynności po prostu głupie pomysły mi do bani przychodzą.

Edit: neastępnym razem proszę się tak nie denerwować, bo takie zachowanie nic nie pomoże, a jeszcze Tobie zaszkodzi.
Pozdrawiam

Edytowano przez GrabaGra
Słownictwo

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Spokojnie. Napisz do organizatora i tyle. Wszystko chyba za bardzo przeżywasz. Ta gra to nie rewolucja. Raczej taka powolna, spokojna ewolucja. Nic ci nie ucieknie...

Organizator nie wie w ogóle co jest co. :/

@GrabaGra

Przepraszam za rage'a, ale po prostu mi się plątało w głowie. Przewietrzyłem się i jest lepiej.

Spoko rozumiem ale tak jak mówiłem - wkurzanie się na wszystkich i wylewanie swojej złości na pewno w niczym nie pomoże

Od kiedy to "strumykowcy" robią za moderatorów na forum?

Po drugie temat jest tu od ~17 i jakoś nikomu z moderacji jego "zawartość" nie przeszkadzała.

Jeśli zaczyna się zabawę z forum, to według mnie nie powinno się ingerować tam gdzie się nie powinno.

Większość osób z forum wie, kto jak piszę, kto jak wyraża emocje, więc jeśli się tego nie wiem, to może jednak najpierw trzeba "obadać sytuację"?

Moderacja jest tu od pilnowania i robienie z siebie kogoś takiego (w przypadku osoby, która ma niewielki wkład w rozwój forum) jest dla mnie idiotyczne.

Tyle w temacie

Co prawda to prawda.

Starałem się użyć jak najmniej bolesnych form przekleństw, które większość społeczeństwa miała za nic. ;)

Przy okazji zdanie z włączonym Caps Lockiem to nie przestępstwo, cała wypowiedź to już co innego.

Zaciekawiło mnie przy okazji, że się Graba zaczął udzielać, bo raczej nie ma czasu na co dzień, a tutaj proszę, moderacja. :D

PS

Himi + 1 :P

Ahhhr !

Udało się nam tu stworzyć bardzo miłą i mądrą społeczność. Nie jest ona bez wad ale większość z uzytkowników śmiało znalazłby miejsce na mojej łajbie :)

Jeżeli zaczniemy się bawić w ostrzeżenia, groźby i moderację kolorem czerwonym szybko to zniszczymy.

Jak to mówią " Lepiej sprawiać wrażenie głupiego i się nie odzywać, niż otworzyć usta i rozwiać tym samym wszelkie wątpliwości"

Pozdrawiam MaxiLager

@QuickCygan

To jest ten BF4 którego wygrałeś na live ? Kto go organizował ?

Od kiedy to "strumykowcy" robią za moderatorów na forum?

Po drugie temat jest tu od ~17 i jakoś nikomu z moderacji jego "zawartość" nie przeszkadzała.

Jeśli zaczyna się zabawę z forum, to według mnie nie powinno się ingerować tam gdzie się nie powinno.

Większość osób z forum wie, kto jak piszę, kto jak wyraża emocje, więc jeśli się tego nie wiem, to może jednak najpierw trzeba "obadać sytuację"?

Moderacja jest tu od pilnowania i robienie z siebie kogoś takiego (w przypadku osoby, która ma niewielki wkład w rozwój forum) jest dla mnie idiotyczne.

Tyle w temacie

Post został zgłoszony do moderacji (a jakieś przekleństwa, capslockowanie itp itd raczej nie są rzeczą akceptowalną) korzystając z moich uprawnień (które są wystarczające do moderowania forum) zrobiłem co trzeba było zrobić. Oczywiście nie zabraniam wyrażać nikomu swoich emocji, ale z tego co się orientuję netykieta i ogólne zasady dobrego zachowania muszą być przestrzegane.

Pozdrawiam

Odpinam się od walki.

A co do tematu. Własnie się dowiedziałem, że organizator jest nieogarnięty chyba niewprawiony w takie konkursy, bo okazało się, że jest długi weekend i pewnie dopiero we wtorek najwcześniej dostanę.

Blomedia S.A

I wszystko jasne.

Post został zgłoszony do moderacji (a jakieś przekleństwa, capslockowanie itp itd raczej nie są rzeczą akceptowalną) korzystając z moich uprawnień (które są wystarczające do moderowania forum) zrobiłem co trzeba było zrobić. Oczywiście nie zabraniam wyrażać nikomu swoich emocji, ale z tego co się orientuję netykieta i ogólne zasady dobrego zachowania muszą być przestrzegane.

Pozdrawiam

Z tego co wiem, wiele postów jest zgłaszanych.

Capslock i wszelakie wulgaryzmy są wyłapywane od razu przez moderatorów.

W tej wypowiedzi jednak wszystko było na granicy dobrego smaku, może tóż przy krawędzi, ale jednak jej nie przekroczyło.

Netykieta jednak z tego co wiem i widzę, "jest miła i źyczliwa".

Dotąd takowe posty, były traktowane jako "coś zwykłego" i nie były karane.

Oczywiście jeśli ma się większe uprawnienia, to według mnie na samym początku powinno lepiej poznać się forum jak i samych użytkowników....

Ale to moje opinia...

Jeżeli masz jakieś zażalenia to polecam pisać do administracji, która na pewno rozwiąże wszelkie problemy.
Post był zgłoszony do moderacji, a jego status wskazywał na to, że nikt się temu zgłoszeniu nie przyglądnął. 

Użytkownik nie dostał bana, ostrzeżenia czy coś - jedynie kilka rzeczy w jego wypowiedzi zostało zmienionych.

Użytkownik sam napisał, że trochę go poniosło i rzeczywiście przesadził, ale że już się przewietrzył i jest okej, więc uważam, że niepotrzebnie schodzisz z tematu dyskusji, a dodatkowo pchasz ją w złym kierunku.

Tak jak mówiłem, dalsze zażalenia proszę kierować do administracji.
Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik