Skocz do zawartości
kalibers

[O] Gra o tron

Polecane posty

A weź daj spokój. Już totalnie powaliło to HBO :kappa:

Ja rozumiem jedna smierć głównego bohatera, no jeszcze dwie. Ale żeby zabić trzy osoby? Totalnie sie nie spodziewałem ze John Snow zostanie zabity. To było dla mnie zaskoczenie. Ta dziewczyna tez. Rozmowa. Koleś sie dowiaduje, ze ona wie o tym, ze jest jej ojcem i jest z tego faktu zadowolona. Moment wzruszenia i sekundę pózniej dup. Trup. Stanisa mi nie szkoda po tym, co zrobił w poprzednim odcinku z córką

Gry o Tron przeczytałem tylko pierwszy tom i nie ruszyłem dalej chociaż dużo czytam. Za to serial oglądałem cały i niesamowicie mnie wciągnął. Ostatni 5 sezon tylko był taki jakiś, nie wiem nudny? Generalnie nie porwał mnie. 

Serial wyprzedził książki. Trzeba było pozmieniać, bo Taniec ze Smokami i Uczta dla Wron to książki, w których podobno mało co się dzieje (np. Hardhorne nie było w książkach).

Ostatni 5 sezon tylko był taki jakiś, nie wiem nudny? Generalnie nie porwał mnie. 

Też tak miałem, ale tylko przez pierwsze odcinki 5tego sezonu. Ostatnie 3-4 odcinki były zaś bardzo dobre w moim odczuciu. Praca kamer nawet wydawała mi się jakaś inna. Soundtracki też były inne, lepsze. Jakby bardziej "filmowe" (np. podczas walki Wron i Dzikich z Nieumarłymi czy ucieczka Daenerys na Drogo). Miałem przy tych odcinkach wrażenie, jakby władowano w nie kupe kasy - były jakieś takie "lepsze". No ale to też moje odczucie, mogę jakoś dziwnie to postrzegać ;)

Poniżej zamieszczam zwiastun filmu "Game of Thrones: The one true King". Historia chłopca o imieniu Joffrey, który był źle traktowany i niechciany przez własnego ojca. Miał ciężkie życie, jednak staje sie prawdziwym i miłosiernym królem. Jedynym prawdziwym królem w 7 królestwach. Premiera 11.2016. :)

Nadal nie przestałem sie śmiać a minęło dobre 15 minut :P

http://youtu.be/fLxFDdezjTA

Edytowano przez ZiggyGG

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się