Skocz do zawartości
QuickCygan

Ściągnij i graj wcześniej!

Polecane posty

Witajcie! Wiecie może, że niestety premiera gry w Polsce będzie miała miejsce 31 Października. W Ameryce na przykład ta premiera będzie wcześniej, bo już 29 Października.

Jesteśmy więc zmuszeni czekać. Ale czy na pewno?

Jest pewien sposób, żeby ominąć te głupie daty premiery i grać już 29 Października jak Amerykanin. :)

Więc tak - całość polega na tym, że po zmienieniu naszego IP na amerykańskie i po zresetowaniu Origin'a będziemy mogli pobrać wstępnie oraz grać na takich warunkach, jakby nasz komputer był w USA.

Link do VPN, czyli programu, który pozwoli nam zmienić nasze IP :

http://www.dobreprogramy.pl/CyberGhost-VPN,Program,Windows,19195.html

Przechodząc dalej. Kiedy zainstalujemy program wystarczy zmienić nasze IP na amerykańskie. :)

Tutaj przykładowy poradnik jak to zrobić :

http://www.youtube.com/watch?v=plABdt-zhaU

Następnie wystarczy włączyć, lub zresetować Origin (jeśli był już włączony) i nacisnąć przycisk 'Pobieranie Wstępne' przy grze Battlefield 4.

I już. :)

Po rozpoczęciu ściągania można wyłączyć CyberGhost VPN'a.

UWAGA! NIE STOPOWAĆ ANI NIE RESETOWAĆ ŚCIĄGANIA, BO PRZESTANIE DZIAŁAĆ!

No i chciałbym zaprzeczyć jakimkolwiek pogłoskom i wątpliwościom, że możecie dostać za to bana. Rozmawiałem z konsultantem firmy Electronic Arts, który stwierdził, że kupowanie przez VPN'a nie jest legalne, ale nie ma zapisku w regulaminie, który nie pozwalałby na robienie rzeczy przedstawionych powyżej. Nie musicie więc obawiać się bana.

Jeśli poradnik się przydał to naciśnijcie przycisk 'Lubię To' :D

Ja sam był tego sposobu użył, ale kod do gry dostane dopiero 30 Października, bo organizator konkursu, w którym wygrałem taki termin otrzymania nagrody ustalił. :D

Poradnik został napisany przeze mnie na podstawie informacji zawartych w witrynie Battlelog.

Pozdrawiam, QuickCygan.

Ale... jak? :o

Przecież to są normalnie niemieckie, brytyjskie, a nawet hiszpańskie serwery. :o

Europejskie serwery? Trzy dni przed premierą? Coś tu nie halo. Najwcześniejsza premiera jest dopiero 29 Października w USA.

Chyba, że mam lewe info, ale na to się nie zapowiada.

Orientuje się ktoś jak to jest z nagrywaniem? Chciałbym coś wrzucić na yt przed Polską premierą i nie wiem czy mogę dostać za to jakieś powiadomienie na yt.

W czym jest problem. Nie wiem czy dobrze gadam, ale gra jest już oficjalnie dostępna. To powinno im zwisać czy jesteś z Polski czy nie. Wypuścili grę i już po ptokach. Jak ludzie streamy dają to czemu nie mógłbyś nagrywać?

Edit: dajmy na to, że masz brata lub kolegę w USA. On Tobie kupił grę i podesłał kod. Co Ci zrobią?

Ale... jak? :o

Przecież to są normalnie niemieckie, brytyjskie, a nawet hiszpańskie serwery. :o

Europejskie serwery? Trzy dni przed premierą? Coś tu nie halo. Najwcześniejsza premiera jest dopiero 29 Października w USA.

Chyba, że mam lewe info, ale na to się nie zapowiada.

Ja mieszkam na stale w Angli wlasnie wrocilem ze sklepu z nowym Bf4 na ktorym dostalem jeszcze chinska nawalnice

Ogólnie dalej jestem ciekaw optymalizacji BF3,5. Zobaczymy, jeszcze kilka dni :P.

EA/Dice ma ode mnie już plusa na start, za trzy nośniki z numerem 1 (rozumiem taka zabawa, w zgadnij który to nośnik).

Drugi plus, za dawanie wszędzie info, że jestem gorszy bo nie mam Premium :).

Trzeci plus (i to prawdziwy ;)) za język polski i rosyjski :) (uczę się rosyjskiego, więc będę często na niego zmieniał).

Jestem i tak smutny z zakupu, bo to strata pieniędzy (lepiej kupić bundla z BF3,5 soon :P), ale niestety jako, że musiałem kupić, to sobie będę płakał w samotności.

Pozdrawiam

Pilot myśliwca w BF 3,5 na Frostbite 2,5 ;)

Trzeci plus (i to prawdziwy ;)) za język polski i rosyjski :) (uczę się rosyjskiego, więc będę często na niego zmieniał).

A gdzie angielski? Jesteśmy traktowani jak ludzie drugiej kategorii? 

To się podziel tą wiedza, jakim ci się udało ;)

Wystarczy sciagnac VPN, zmienic ip na Korea, badz USA(od wczoraj, uruchomic Origin na zmienionym IP i odpalic gre multi/single przez battlelog. Jednak granie na multi na koreanskich i usa serwerach to bez sens, pingi 200-400.

@up jak odpalisz Origin na zmienionym IP to wyłącz vpn - wtedy nie ma lagów.

Co to niby zmienia, skoro bedac w Polsce, wchodzac na serwery Azjatyckie,Amerykanskie zawsze bedzie sie mialo wch_j wysokie pingi :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik