Skocz do zawartości
Glock

Glockowy kanał - Intra, dyskusje, recenzje

Polecane posty

Helloł! Jestem Glock, intra robię od około pół roku. W tym temacie chciałbym wrzucać swoje "produkcje". 

Tutaj kilka intr:

GRID 2

War Thunder

Playlista: http://www.youtube.com/playlist?list=PLJ7aJeNf0Kwn0MJd19n-NrUOMwR8tOv5n

Oraz najnowsze intro do Stalker Zew Prypeci (czarne pole zostawione specjalnie): http://www.youtube.com/watch?v=LybARYQpyiM&feature=youtu.be

Edytowano przez Glock

To ocenie xd  Ten filmik ze Stalker Zew Prypeci- początek mi się podobal, potem takie nie wiem co jak dla mnie ;p ten sciemniania filmiku czy jak to nazwa, jakos nie moge slowa znalezc, w kazdym badz razie, kompletnie nie pasuje,  nie jest dopasowany w ogole pod muzyke, ale poczatek fajnie ;p

Ściemnienie na końcu było dlatego, że Stilgar chciał sam zrobić napis.

Co do muzyki: próbowałem spokojną gitarę i nie wychodziło, potem Cygan mi pisał by coś ostrego dać i wyszło lepiej niż przedtem.

Edit:

Intro do PlanetSide 2 na Bitwę :)

Wszystkie Twoje intra polegają na sklejaniu różnych fragmentów oficjalnych trailerów w jeden i podkładaniu muzycznej ścieżki dźwiękowej.
Mam więc jedno pytanie: Ile zajmuje Ci stworzenie takiego intra? ;)

Zależy od gry. Do niektórych prawie od razu mam muzykę, do innych szukam nawet i ponad godzinę.

Co do stylu tworzenia. Prawda, ale zamierzam zacząć bawić się różnymi efektami, więc czas się wydłuży.

Anyway:

- zwykłe intro 20-40 minut

- bitwa na intra 40-90 minut

Świetna muzyka ! Klimatyczne i ładnie zmontowane :) Na początku miałem mieszane uczucia co do tych pierwszych 7 sekund i przejścia pomiędzy dwoma utworami, ale obejrzałem drugi raz, trzeci i chyba widze w tym głębszy sens :D

To ostatnie intro wygląda dość ciekawie i dynamicznie, jedyne czego mógłbym się czepić do trochę długi, bo osobiście wolę takie 20sek max, ale tak to całkiem ok.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez IkarosPL
      Cześć,

Widzimy się po długiej przerwie. Długiej. Tak bardzoooooo długiej. Razem z Himiodziem pracowaliśmy na to żeby ta edycja wypadła lepiej, szybciej sprawniej i mam nadzieje że uda się tutaj stworzyć społeczność która kunsztem swoich prac rozwali polski YouTube

Pierwsze zadanie jest kierowane do:
      Divioner MassQet  Manttti   pater2604 RafV   Jest to selekcja próbna, losowanie do grup odbędzie się dopiero po pierwszym zadaniu, chcemy ocenić wasze umiejętności, powyłapywać błędy a jednocześnie sprawić żeby rywalizacje sprowadzić na poziom dobrej zabawy, bo o to tutaj przecież chodzi ( Też bym chciał Rocket League )   Bez zbędnego gadania macie za zadanie: IEM (Tak, pomysł Himiodzia ), wszyscy chcielibyśmy żeby finał e-sportowej rywalizacji znów zawitał do Katowic, mieć ciarki na plecach razem z 20 tysięczną publicznością w spodku. Waszym zadaniem jest zrobić aftermovie IEM 2015 Katowice dzięki któremu będziemy mogli znowu poczuć to co czuliśmy w marcu, dodatkowo sam koniec filmu, ma nas zachęcić do odwiedzenia spodka w 2016 roku na IEMie . Aleeee żeby nie było za łatwo nie możecie używać oficjalnych aftermovie ESL 2015 roku (oczywiście jak znajdziecie filmy które zostały w nim użyte, to nie będzie problemu, jeśli ich użyjecie - jedynie chodzi tu o brak kopiowania gotowych scen z aftermovie ESL). Muzyka: dowolna. Materiał? Cały YouTube, możecie używać czego chcecie (oprócz w/w + tylko filmy z IEM2015). Jedyne ograniczenie to min 1,5 minuty do 3 min filmu. Ma to być dynamiczne i przesiąknięte akcją na scenie jak i na trybunach. Gotowi? Czas start! Termin oddania pracy to 17.10.2015r. (godz. 16) Inne: regulamin!!!
      Prace wysyłamy na moje PW.   Nie liczę na profesjonalne filmy bo nie jesteście zawodowcami (chyba że o czymś nie wiem ), macie pokazać w tym wszystko co potraficie bo któryś z was może odpaść jeśli intro będzie poniżej oczekiwań. Po prostu bawcie się dobrze, i sprawcie żeby widzowie doświadczyli czegoś co będzie im trudno wyrzucić z pamięci.   Powodzenia
    • Przez Yosaie
      CZEŚĆ. ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ KANAŁ.

WYKONUJĘ INTRA NA ZLECENIE.

TUTAJ KILKA PRZYKŁADOWYCH: 

https://www.youtube.com/watch?v=5ReEx2qLhzU

https://www.youtube.com/watch?v=QKUH_4dzQ1Y

KONTAKT:

[GG] 52402532

[FB] fb.com/yosaie

• Przez Radszu
      Witam Postanowiłem założyć tutaj nowy temat i przedstawić Wam dwa intra jakie do tej pory stworzyłem. Będzie ich wiele więcej, kanał ma dopiero niecałe dwa dni Zapraszam do oceniania i komentowania, Wasze komentarze będą dla mnie bezcenne Jeśli intra się podobają to mogę zrobić owe dla każdego. Pisać w tej sprawie na PW

Intro 1

https://www.youtube.com/watch?v=Wm0r3yy4n2I

Intro 2

https://www.youtube.com/watch?v=GHH4mRTJs0A
    • Przez IkarosPL
      Hej,
      jako że bitwy cieszą się dużym zainteresowaniem nie zwalniamy tempa i lecimy z nową. Nie przedużając:

Temat: Serious Sam 3

Utrudnienia: Film musi posiadać przynajmniej 10 sek urywków z gry w całym filmie.

Termin oddania prac: Sobota (29.06.2013) Godzina 23.00

Uwaga! W regulaminie został dodany nowy wpis o tym że jeżeli nastąpi dogrywka duże punkty dzielone są przez zawodników.

To chyba już wszystko a więc "Let's get ready to the rumble!" I zaczynamy, Powodzenia!
    • Przez IkarosPL
      Witam w pierwszej "Bitwie Na Intra", jako że do tej pory nie udało mi się skontaktować z administracją startujemy z pomysłem sami! Glock i Wojo zgłosili się do mnie jako pierwsi więc to oni stworzą swoje filmy. Proszę o wysłanie prac do mnie na PW, umieszczę je tutaj gdy je od was dostane. Co do następnych bitw, gdy ta się skończy będziemy mogli zaczynać drugą. A więc jedziemy!

Wasz temat intra to: Fifa 13

Termin oddania prac: Niedziela Godzina 14:00 (nie oddanie pracy jest równe z walkowerem).

Wasze porażki i zwycięstwa będą skrupulatnie zapisywane w tabeli która będzie dostępna w Temacie "Twórczość Fanów" w Subforum "Wideo" po tej bitwie.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik