Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SoldierPL

Pomoc w wyborze telefonu

Polecane posty

Mam problem z wyborem telefonu. Nie wiem na co się zdecydować. Chodzi mi o ofertę w Plusie Mix [http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus/NowiKlienci/PromocjeDlaNowychKlientow/Smartfony/OfertaSmartfonowa/]. Moje maksimum to 60 zł/24 miesiące, czyli przez 24 miesiące płacę 60 zł miesięcznie. Na tą chwilę zastanawiam się nad Samsungiem Galaxy Trend, Nokią Lumią 520 i Xperią E. Jak coś, to nie ma pod tym linkiem wszystkich telefonów dostępnych w ofercie, chodziło mi głównie o pokazanie, co mnie interesuje. W grę wchodzi jedynie sieć Plus i ta oferta. 

Telefon potrzebuję do dzwonienia, SMS-ów, internetu (więc Wi-Fi konieczne), czasem do zabicia czasu grami no i oczywiście YouTube i streamy na moim domowym Wi-Fi. W Lumii przekonuje mnie dwurdzeniówka. Chciałbym jakieś opinie o telefonach podparte najlepiej doświadczeniem z nimi, coś propo parametrów itp.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Nokią Lumią 520 odradzam. Trzech znajomych miało ten telefon i każdy z nich lądował w przeciągu 3 miesięcy (rekord) w serwisie. Padał ekran, bateria i głośnik.

Najlepszy będzie galaxy Trend z tych trzech. Jest najbardziej uniwersalny. Lumia 520 to tylko namiastka windows phone, xperia e wieje tandetą gdy tylko go weźmiesz do ręki. Trend jest no. 1 jeśli chodzi o sprzedaż telefonów na allegro w tym segmencie cenowym

Z tych, które są za 1 zł ten Sami jest najlepszy.

Soniaka nie bierz. Lumie miałem przez 4 dni i oddałem. Ten telefon jest dobry dla starych babć lub kogoś kto chce mieć go tylko do dzwonienia lub łatwego posługiwania się interfejsem. Nic tam nie pozmieniasz. System też nie powala z nóg.

Nie powinieneś żałować biorąc Sama.

Z całym szacunkiem dla Microsoftu, ale odradzam Ci Lumie 520. Sam jestem właścicielem Lumii 720 i trochę żałuję decyzji, bo 512 mb RAM to zdecydowanie za mało jak na dzisiejsze czasy :) Windows Phone nie jest tragedią, ale wymaga wiele poprawek wg mnie. Używam tego telefonu od czerwca 2013. Jedyne co mnie w nim cieszy to xbox, ale dziś to chyba ma większość telefonów jeśli się nie mylę.
Android przewyższa Windows Phone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik