Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robi

Czy można dostać się do listy streamerów na jarock.pl?

Polecane posty

Cześć, zaciekawiła mnie jedna rzecz, mianowicie czy da się jakoś dostać na listę streamerów na jarock.pl? Wiem że inni jakoś się dostali, ale np. Nervarien. Nie jest dużym Youtuberem a został dodany. Czy jest jakiś regulamin mówiący o warunkach jakie trzeba spełnić? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Wydaje mi się, że wiele tu zależy od najzwyczajniejszej w świecie jakości LIVE - czy jest on prowadzony ciekawie, regularnie. Również elementem (wydaje mi się) ważnym jest to, czy ktoś streamuje bo streamuje czy w jakiejś grze jest po prostu profesjonalistą. Z tego, co pamiętam - parę osób zostało tam dodanych właśnie dlatego, że są doskonale obeznani w popularnych grach. Poczekamy na odpowiedź np. Phana czy Adama, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Wydaje mi się, że wiele tu zależy od najzwyczajniejszej w świecie jakości LIVE - czy jest on prowadzony ciekawie, regularnie. Również elementem (wydaje mi się) ważnym jest to, czy ktoś streamuje bo streamuje czy w jakiejś grze jest po prostu profesjonalistą. Z tego, co pamiętam - parę osób zostało tam dodanych właśnie dlatego, że są doskonale obeznani w popularnych grach. Poczekamy na odpowiedź np. Phana czy Adama, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

A da się jakoś ubiegać o tą funkcję? Np. zaprezentować co się potrafi czy coś w ten deseń?

Soldier ma rację. To chyba oczywiste że Rock nie doda Cię do listy LIVE jeżeli nie pozna Cię. Przecież gdyby dodawał każdego to nie miałoby to sensu. Podejrzewam że leżeli np. pograsz troszkę z Rockiem to wtedy Rock Cię pozna i może doda do tej listy. 

Stawiam, że trzeba by było pograć z Rockiem trochę, pokazać, że nie jesteśmy jakimiś tam debilami i tak dalej, że mamy coś ciekawego do pokazania, może do powiedzenia.

Chętnie bym z nim pograł i porozmawiał, tyle że nie wiem jak to zrobić. Znam adres ts3, ale na tym kończą się moje dostępy... ;/

Ktoś może mi powiedzieć jak mogę coś takiego osiągnąć? Tzn. chodzi mi o konwersacje z Rockiem bo wiem już teraz, że moje pytanie najlepiej zadać właśnie jemu. :)

Czasem jest możliwość pogrania z nim. Znacznie łatwiej jest "dobić" się do Graby, niż do Rocka. Możesz zaproponować wspólną grę w Infestation lub DayZ jak wyjdzie standalone albo w jakąś inną grę. Piszesz w 95% poprawnie, więc zakładam odpowiedni poziom twego ogaru, a to first step do czegokolwiek :)

Bardzo dziękuję za podpowiedź, spróbuję najpierw opracować strategię działania :) a później się wszystko okaże. Mam jeszcze małe pytanko. Na jakim serwerze ts3 można spotkać grabę? I w jaki sposób można nakłonić go do rozmowy? Przepraszam za taką wielką niewiedzę, ale pytam teraz bo chciałbym się dowiedzieć tutaj najwięcej.

Ogólnie każdy może się dostać ale to nie jest takie proste:)

Przede wszystkim tak jak wspomniał już Broda ty, sprawa dotyczy jakości streama, ale i na tym się nie kończy. Warto byś prezentował odpowiedni poziom kultury. Nie musisz tak jak Rock, całkowicie wyzbyć się wulgaryzmów i obraźliwych zachowań, ale ich ograniczenie na pewno Ci pomoże. Poziom Twojego komentarza również ma znaczenie. Tak samo poziom Twojego doświadczenia z robieniem video na YouTube lub prowadzeniem Livestream.

Raczej nie ma szans by ktoś został dodany bez posiadania jakiegoś zaplecza. Średniej wielkości kanał na YT, czy troszkę rozpoznawalny Stream to też ważna kwestia. Techniczna jakość stream również ma znaczenie. Jeszcze jednym z czynników jest regularne streamowanie. Jeżeli masz zamiar streamować raz na 2-3 tygodnie, to nie ma sensu być grzał miejsce na jarock.pl. Oczywiście zdarzają się przerwy ale jeżeli ktoś chce być w tym gronie to warto by streamował minimum raz na kilka dni, a najlepiej częściej.

I to w sumie główne kryteria, oczywiście przed samym dodaniem warto byś w coś pograł z Rockiem lub jednym ze streamerów, którzy grywają na jarock - taka rekomendacja od jednego z zaprzyjaźnionych streamerów ma duże znaczenie patrz Brot.

Dokładnie, Brot miał dobry technicznie stream, pełną kulturę i grono ~150 widzów na live. Gdyby jednak z nami nie grał regularnie przez wiele dni na jarock'a zapewne by nigdy nie trafił.

JaRock bardzo pomaga streamerom więc streamer musi być taki żeby Rock chciał mu pomóc:)

Pytanie brzmi - jak trafić do takiego zacnego grona? ;)

A co do Brota to należy mu się szacunek za to co robi, bo jego streamy są na wysokim poziomie.

Jeśli macie jak przelejcie mi chociaż tego symbolicznego dolara (nie będę tutaj podawał teraz linka, nie chce mi się szukać) :D

Gość Gorgorn   
Gość Gorgorn

Dokładnie, Brot miał dobry technicznie stream, pełną kulturę i grono ~150 widzów na live. Gdyby jednak z nami nie grał regularnie przez wiele dni na jarock'a zapewne by nigdy nie trafił.

JaRock bardzo pomaga streamerom więc streamer musi być taki żeby Rock chciał mu pomóc:)

I musi znać któregoś ze streamerów który poleci go Rockowi ;d Streamuj na poziomie i ciekawe rzeczy, a potem odezwij się do Rocka na maila albo do kogoś z ekipy i jakąś szansę masz ;d

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez Pizmak
      Na FB jest nowa grupa dla streamerów gdzie każdy może zaprezentować swojego live, mam nadzieje ze taka grupa komuś pomoże dotrzeć do większej publiki.
      Na grupie można tez znaleźć wsparcie jeżeli jesteście całkowicie zieloni w tematyce streamów, serdecznie was zapraszam do dołączenia.
      Stwórzmy community o szerszym gronie odbiorców razem.
      Pozdrawiam Pizmak

Link:   https://www.facebook.com/groups/455119378361433/
    • Przez vicovaro1
      Kanał do streamowania https://www.youtube.com/channel/UCrMjO-guaET08XSSLHLv6FQ
      Jestem początkującym streamerem, chcącym odnieść sukces. Gry które u mnie zobaczycie są różnej kategorii, z nastawieniem na RPG. Co 100 subskrypcji urządzam konkurs, a do wygrania są głównie gry.
      Z góry dziekuje za subskrypcje!
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik