Skocz do zawartości
Winiu

Battlefield 3 podstawa i dodatki

Polecane posty

Hej Wszystkim! :) 

Drogi Rocku moje pytanie brzmi następująco, czy będzie okazja zagrania z Tobą, bądź abyś nagrał odcinki, live na podstawowych mapach Battlefield 3? Wiem, że masz dodatki nie po to, aby w nie nie grać, ale chodzi mi tak od czasu do czasu, chodź aktualnie idzie zauważyć wkecenie w close quarters :) 

Wczoraj nie było ponoć Live , bo był Sylwester i świętował Rock , przynajmniej tak słyszałem , dla upewnienia  dzisiaj się Go dużo osób pytało na początku i mówił , że nie było , więc to na pewno było wczoraj?!

EDIT: Great mój błąd , źle przeczytałem ale to co napisałem też się dla niektórych przyda może :P

o tym, że wczoraj grał nie wiedziałem, "sylwek" każdy rozumie, ale skoro wciąż gra od czasu do czasu w takim razie będe czekał z niecierpliwościa :)

Wczoraj nie było ponoć Live , bo był Sylwester i świętował Rock , przynajmniej tak słyszałem , dla upewnienia  dzisiaj się Go dużo osób pytało na początku i mówił , że nie było , więc to na pewno było wczoraj?!

Grał w BF3 bez liva(nagrywał odcinki na yt).Było to popołudniu.

Brakuje troche Ciebie Rock'u oraz Roja  w BF-ie. Mam nadzieje, że jeszcze znajdziecie czas na jakąś wspólną roz(g)rywkę ;)

Leo    0

Ile można w tego BEEFA grać? Znudziło im się i już

Niech DICE zajmie się Mirrors Edge2(gimbaza pewnie nie wie że DICE to nie tylko bf),a nie tylko te "szczelanki"

Daruj sobie chłopcze... Wyzywanie w tym momencie było bezsensowne ,a mogłeś ograniczyć się tylko do wypowiedzi o grze.

A co do BF'a , to mnie ta seria dalej interesuje i przyjemnością oglądam nowe filmy.

Ja niestety pracuję na zmiany i póki co z Rockiem udało mi się zagrać dwa razy jeden live mam wyszukany ale niestety tego pierwszego nie pamiętam kiedy był grany :( ale trzeba będzie ogarnąć jednak Premium bo już od pewnego czasu granie na B2K robi się  strasznie nudne... A tymczasem pozdrawiam i idę odespać nockę :)

Następnym razem linki będę tutaj wklejał na forum, a że mało kto o nim wie, to łatwiej będzie mnie złapać w grze :)

HnS    0

Bardzo dobry pomysł na wklejanie linków tutaj oraz kolejne plusy bo im wiecej osób bedzie o tym wiedzieć tym wiecej odwiedzających przybędzie. Czekam z niecierpliwościa na pierwszą możliwość zagrania z Rock'iem i resztą użytkowników tego forum.

Pozdrawiam

Wojciech HnS Hajnas

Ja proponuje założyć zakładkę na forum "LIVE" znajdzie się tam temat BF3 i właśnie w to miejsce Rock będzie wrzucał linki :)

Mnie osobiście z Rockiem udało się grać ogromną ilość razy :)

Czy są w planach jakieś kolejne wojny typu Armia Rocka vs Armia Roja? Chętnie bym się załapał, bo jeszcze z żadnym z Nich nie grałem. Jeśli tak to napiszcie kiedy, gdzie i jak dołączyć.

Z góry dzięki.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Glock
      Przed Wami drugie zadanie! Tym razem Waszym zadaniem będzie zabawa ze strzelbami. Możecie pokazać jakie siejecie zagrożenie trzymając którąś z tych broni niczym anioł pędzący z shotgunem.  Mały haczyk: pod ocenę nie biorę filmów nagranych w trybach Squad Deathmatch i Team Deathmatch. Termin wykonania zadania: 10.03.2016r. Filmy podsyłamy w temacie lub na PW.  Nie ma limitu czasowego, ale te 3-4 minuty to optimum.

Do gry dochodzi nam dwóch uczestników. Poza tym osoby, które nie wykonały poprzedniego zadania dostaną jeszcze ode mnie ostatnią szansę i teraz dostaną karę jedynie jednego punktu.

Śliwa (-1) oceanusadam (+2) Albert221 (-1) Mattie (-1) glebapl (-1) szakal_m (+3) Xylar7 (+1) 24ddebski (-1) BOZZOn (+1) SoldierPL (0) Wackowskii (0) Przypominam, że zapisy nadal trwają. Jeśli zapiszecie się teraz to udział możecie brać jednak dopiero od następnego zadania. Powodzenia!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik