Skocz do zawartości
Winiu

Battlefield 3 podstawa i dodatki

Polecane posty

Rocky liczę, że także z Tobą zagram :) btw. ta gimbaza już dawno gimnazjum skończyła, więc nie wyzywaj.. a i małe edytowanko, Rock jeśli byś mógł, kontynuuj świetny pomysł dodawania odcinków w postaci sezonów na RMaciaszek. 

Pozdrawiam wszystkich! :)

Super! Udało mi się pierwszy raz zagrać z Rockiem. Cudowna, wyborna rozgrywka. Mam nadzieję, że uda mi się częściej załapać do jakieś fajnej gry i może uda się trafić do Jego zespołu. Mój nick to Mojzesz8991 (dla zainteresowanych wspólnym graniem). Pewnie dla części z Was to nie wyczyn, ale czekałem na to dużo czasu. Świetne uczucie. Dzięki Rock, że organizujesz takie gry.

Tak, jest spoko. Wojna Armii Rock'a i Armii Roja, jest uzależniona od czasu Rojcia. Kiedy znajdzie on czas, to prawdopodobnie wszystko będzie na facebook'u.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Glock
      Przed Wami drugie zadanie! Tym razem Waszym zadaniem będzie zabawa ze strzelbami. Możecie pokazać jakie siejecie zagrożenie trzymając którąś z tych broni niczym anioł pędzący z shotgunem.  Mały haczyk: pod ocenę nie biorę filmów nagranych w trybach Squad Deathmatch i Team Deathmatch. Termin wykonania zadania: 10.03.2016r. Filmy podsyłamy w temacie lub na PW.  Nie ma limitu czasowego, ale te 3-4 minuty to optimum.

Do gry dochodzi nam dwóch uczestników. Poza tym osoby, które nie wykonały poprzedniego zadania dostaną jeszcze ode mnie ostatnią szansę i teraz dostaną karę jedynie jednego punktu.

Śliwa (-1) oceanusadam (+2) Albert221 (-1) Mattie (-1) glebapl (-1) szakal_m (+3) Xylar7 (+1) 24ddebski (-1) BOZZOn (+1) SoldierPL (0) Wackowskii (0) Przypominam, że zapisy nadal trwają. Jeśli zapiszecie się teraz to udział możecie brać jednak dopiero od następnego zadania. Powodzenia!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik