Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RS16

Problem z monitorem

Polecane posty

Witam.

Mam monitor firmy Acer model S202HL.

Mam z nim problem, dostępna jest tylko częstotliwość odśnieżania równa 60 Hz, przez co mam słaby komfort grania czy oglądania filmów.

Co radzicie? Czy da się jakoś zmienić tą częstotliwość?

To najbardziej powszechna częstotliwośc odświerzania. Nie powinieneś odczuwać żadnego dyskomfortu w trakcie grania/filmów. Może problem tkwi w kablu (coś nie do końca styka)

Jeśli to nie kabel, to monitor może być walnięty albo coś z grafą nie tak. Podłącz telewizor do kompa i zobacz czy będzie lepiej (telewizory zwykle mają częstotliwość odświeżania równą 100 Hz).

O ile mi wiadomo to na HDMI jest max. 60 Hz. Jak chcesz więcej to na DVI jest na pewno 120 Hz, może i więcej jak masz odpowiedni monitor. 60 Hz to jest 60 FPS więc jest to już płynny obraz i przyjemny dla oczu więc nie wiem czemu byś miał odczuwać dyskomfort. Może masz już słabsze bebechy?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez TediPL
      Witam
      Mam problem ponieważ wszystkie pliki pobieram sobie na dysk D, i dziś chciałbym przenieść sobie jeden z plików.
      Lecz wyskakuje mi "Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji". Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/...b70588.png.html
      Dodam że posiadam Windows 10 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik