Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
keram2112

Stażyści / The Internship [2013]

Polecane posty

Stażyści / The Internship [2013]

male.jpg

"Dwóch bezrobotnych kumpli po czterdziestce podejmuje staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń. 

Powiem od razu, bawiłem się bardzo dobrze oglądając ten film. Lubię w komediach, a takim oto gatunkiem dystrybutorzy i producenci naznaczyli tę produkcję grę aktorską Wilsona i Vaughn'a. W "Polowaniu na druhny" byli zabawni i tutaj tacy w moim odczuciu są.

Tematyka Google'owska pewnie jest bliska większości osób z forum, każdy w mniejszy lub większy sposób chciałby tam pracować :) 

Nie ukrywam że sam bardzo chętnie odbyłbym taki staż jak bohaterowie tego filmu.

Komedia...która jest komedią a nie romansem z elementami zabawnymi...w końcu !...wiadomo nie obyło się bez całkowitego wymazania wątku miłosnego...ale tutaj akurat mi on pasował ;]...tak też bym poleciał na tę laskę co Nick ;p...jak obejrzycie to będziecie wiedzieć o którą chodziło ;)

Moja ocena nie będzie do końca obiektywna gdyż jako student informatyki google'owski eden sprawił że tak się wyrażę...odrobina tęczy mogła by wydobyć się z moich ust ;)...także daję całkowicie subiektywne 8/10 jeżeli chodzi o same w sobie komedie.Jeżeli oceniać na tle całej kinematografii to spokojne 7/10.

Pozdrawiam

keram2112

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik