Skocz do zawartości
Bedi321

htc Desire X Vs. Sony Xperia L Vs. Samsung S2 Plus-który telefon wybrać?

Polecane posty

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale dodałem post, jak w złym to przepraszam. Który z telefonów wybrać htc Desire X, Sony L czy Samsung S2 Plus? Telefon chce w cenie do 800 zl, może polecicie coś lepszego. Z góry dzięki ;)

Jeśli miałbym wybierać z 3 podanych modeli byłby to Sony Xperia L, ma procesor produkowany w najniższym procesie technologicznym (28nm), lepszą grafikę, więc do gier nadaje się bardzo dobrze. W tej cenie chyba najlepszy wybór. Chyba że może być używany to pomyślałbym nad Samsungiem Galaxy SIII bądź Note II jeśli jego wielkość Cię nie przeraża ;)

Nie chce wybrać używki. Na innym forum włąsnie mówią żebym własnie nie brał Xperi. No więc jaki telefon wybrać(Xperia odpada)?

A może lg swift L9?

równie dobrze możesz wejść na forum PTP i słuchać ich gadania o telefonach.

jak chcesz coś wiedzieć konkretnie to albo wejdź na forum o telefonach albo słuchaj się ludzi, którzy "się znają" a nie "wydaje im się że się znają"

good story bro...

nie chcesz soniacza a rozkminiasz LG??

Co jak co LG L9 jest dobrym wyborem, od siebie polecam. 

Co do tematu, polecam jeszcze LG 4X HD które znajdziesz do 1000zł ( używane po 600-700zł lecą ). Kolega ma, i naprawdę super jest.

Co jak co LG L9 jest dobrym wyborem, od siebie polecam. 

Co do tematu, polecam jeszcze LG 4X HD które znajdziesz do 1000zł ( używane po 600-700zł lecą ). Kolega ma, i naprawdę super jest.

tak, tak, a świstak siedzi bo sreberka były kradzione.

LG żadnego produktu tak na prawdę nie ma dobrego.

Ma  średniawki w przystępnych cenach.

Telefony natomiast od nich to strata pieniędzy.

Są jak samochody marki Renault - nawalone elektroniki i cudów za pół darmo a potem jedno małe spięcie i mamy choinkę a nie auto.

Słaba jakość wykończenia, tanie elementy, ogólnie lipa ładnie zapakowana.

Są jak samochody marki Renault - nawalone elektroniki i cudów za pół darmo a potem jedno małe spięcie i mamy choinkę a nie auto.

Jak to mówią? "**uja widziałeś, **uja wiesz" czy jakoś tak :D Patrzyłem na LG L5 na żywe oczy, dokładnie nie jest za dobre wykonania, wręcz dosyć słabe, ale design jest fajny, nie tak jak Samsung, on posiada długie i nie za szerokie boki. I jeszcze to zaokrąglenie, blee. W środku L5 tak samo jak na zewnątrz nie jest za dobre. Ale LG L9 jest już porządnym telefonem, a co do tego 4X HD, miodne miodne cudo :)

@Edit

S. S Advance

S III Mini

S Core

Niby 3 fajne telefony, Bukszpryty a nie telefony :D Po przejrzeniu ich, omal nie zemdlałem, totalne "Gunwa" na których prawie w cale nie da się grać ( wiem że telefon nie jest tylko do grania, ale to świadczy że: Słaby proc słaba grafika.)

To 1 telefon to jest liczba mnoga czy ja coś nie ogarniam, piszesz o LG jako całej marce telefonów że to gówno to ja tak samo piszę że są dobre. Widziałem, doświadczałem, wiem. 

Pomyśl 10 razy zanim coś napiszesz :) Co do tematu by nie robić spamu, i Samsung i LG (i Nokia) mają telefony dobre i złe. Żeby coś powiedzieć czy jest dobre czy złe trza sprawdzić samemu, warto przyjść do operatora jakiegoś i się dowiedzieć. Pozdro!

Jeżeli dla Ciebie "odpalenie" wystarczy, to zapraszam na stronę mpcforum, tam też tacy są :)

Każdy kto ma "sprawne" oko dostrzeże tam przycięcia. 

Co do S Advance, jeżeli tak mamy mówić, kumpel chciał zrobić roota i na najnowszy Andr. . Niestety, wyskakiwały mu errory itp, po przejściu na LG 4X HD nie miał żadnego ^^)

mój kolega ze swojego Iphone'a  potrafi zrobić hologram na biurku i pisać :D
mój kolega jeździł tirem po samsungu SII plus i nic mu się nie stało.
mój kolega próbował uruchomić mario na LG L9 i mu się nie udało, wyskoczyła informacja, że za mało pamięci wewnętrznej.
Ach Ci moi koledzy, co ja bym bez nich począł...

BTW. Na filmiku wypaczyłeś "przycięcia" a grasz w BF 3 przy 15fps'ach...
bez komentarza.

Wlasnie pisze z telefonu LG L5 i do przegladania internetu nie jest zly, jakies slabsze gry dzialaja, filmy na yt dobrze sie oglada. Ten lg mnie czesto wkurza jak sie zacina, wczesniej mi jakis blad wyskakiwal i musialem wyjac baterie zeby znowu go wlaczyc. To tyle ode mnie.

LG G2. Telefon jeden z najlepszych. Jeżeli nie najlepszy dostępny. Sama 4 wali na ***. LG wcale nie ma złych telefonów. Co prawda nie są to jakieś potwory, ale jakoś działają.

Ja od siebie tylko dodam że jeżeli brałbyś np. używany to szeroko omijaj telefony, które pochodzą od sieci ORANGE!!! Nie zdejmiesz tak łatwo simlocka a jak już to będzie to bardzo kosztowne, i jeżeli chciałbyś pobawić się w rootowanie i odblokowanie bootloadera to masz już problem bo telefony z sieci orange są ZABLOKOWANE jak tylko się da.

To z jakiej firmy lub od jakiego operatora jest telefon nie ma tutaj wpływu. Zaraz wyjaśnię dlaczego.

Telefon ma wgrany system. Może być brandowany lub nie. To też nie ma wpłwu. System ten zawsze możemy zmienić. Czyli jeżeli brandowany rom od jakiegoś operatora miał blokadę na roota ( co jest niemożliwe) to wtedy i tak można wgrać na Telefon System niebrandowany i zrootować fona. Więc śćiślej pisząc, to nie ma znaczenia i nie ma też wpływu na tą opcję.  

Inną sprawą jest gdy tak jak napisałeś telefon ma zablokowany bootloader. Wtedy jednak bootloader jest zablokowany prze producenta telefonu, a nie przez operatora. Jednak nawet wtedy i tak można zrootować fona. Wymaga to czasami więcej pracy i większej ilości plików, ale idzie to zrobić.

Operator może Tobie wgrać System operacyjny z jego durnymi apkami, ale nie zablokuje Tobie możliwości roota. To jest bzdura ^_^

To jaki telefon mam brac? A co do rootowania to mógłbym to zrobić z moim SG Young i co mi to da?(czyli przez dokonanie tego mógłbym sb wgrać nowszego Andka np. 4.0?)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik