Skocz do zawartości

Polecane posty

A może łaskawie poczekacie i pomyślimy czy to dobry pomysł :) ? Trzeba się zastanowić kto by to czytał, jaki sens by miał ten dział przy wszechobecnym dostępem do portalów growych :).

Niestety tu jestem na nie.

Jest masę portali z "newsami" z różnych dziedzin.

Jeśli ktoś ma popęd do pisania newsów, może przecież założyć własną stronę :P.

Wydaje mi się, że nie chodzi tu o stworzenie kolejnego "portalu" o newsach, tylko o zebranie wszystkiego do kupy. Nie każdy ma czas sprawdzać kilka serwisów codziennie, a chce wiedzieć co się w świecie dzieje.

up @

Dobrze gada. Polać mu :)

Ja też jestem za tym by taki dział powstał. Liptonex, to jest oczywiście propozycja. Jednak nikt z Admiistracji nic nie pisał, więc zdawało się mi, że nikt nie ma nic przeciwko. 

Fuzzik +1. Tworzenie kolejnego portalu o grach by nie miało sensu, przecież nawet na portalu co nieco jest podawane (mało, ale jest). Sam przeglądam jedynie cdaction i ps3site, znajdą się inni, którzy przeglądają gry-online, gram, inni jeszcze jakieś zagraniczne. 

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Dział z pomysłem jest fajny, ale zamiast funkcji informacyjnej dałbym mu opiniotwórczą. Niech użytkownicy piszą swoje newsy, ale pod jednym warunkiem. Mają na maxa być subiektywne. To pozwoli poznać zdanie innych i rozwinie dyskusję. Od czystego info mamy PAP.

Dział z pomysłem jest fajny, ale zamiast funkcji informacyjnej dałbym mu opiniotwórczą. Niech użytkownicy piszą swoje newsy, ale pod jednym warunkiem. Mają na maxa być subiektywne. To pozwoli poznać zdanie innych i rozwinie dyskusję. Od czystego info mamy PAP.

O proszę, świetny pomysł!

A kto powiedział, że już skończyliśmy opijać? :D

Wstępnie według mnie te "newsy" pojawiąją się w każdym dziale.... Ale swoją opinię już wyraziłem kilka postów do tyłu.

Już komuś to pisałem z ponad miesiąc temu. Dział nie ma sensu, przy tylu portalach informacyjnych o grach, i też sam Rock robi NewNews więc nie ma sensu. Temat zamykam-> wątpliwości pw.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez ghostuu
      Witam,Jestem osobą która lubi testować różne rzeczy a dokładniej lubię bawić się formą wideo.
      Jakiś czas temu postanowiłem robić program informacyjny o grach, e sporcie...zapraszam do komentowania oraz konstruktywnej krytyki.
      https://www.youtube.com/watch?v=f5yqd0k4lEI&feature=youtu.be

Pozdrawiam.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik