Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
QuickCygan

Wyścig/The Rush [2013]

Polecane posty

The Rush / Wyścig

rushposterintl1.jpg

Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy. Przekonani, że śmierć zdarza się innym, przekroczą wszelkie granice. Prawdziwa, wciskająca w fotel historia Nikiego Laudy i Jamesa Hunta, to najbardziej oczekiwany film roku. Przystojny playboy James Hunt (Chris Hemsworth) i błyskotliwy Niki Lauda (Daniel Brühl) to dwaj najwięksi rywale. W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej. Ich prawdziwą historię wyreżyserował zdobywca Oscara Ron Howard, a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do Oscara Petera Morgana. - Filmweb

Ja udam się na film, bo bardzo, ale to bardzo mnie zaciekawił. Co wy sądzicie? :)

Zwiastun:

http://www.youtube.com/watch?v=QKAr42gxjhM

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Zwiastun fajny, ale już znam fabułę. Koleś jest doskonałym kierowcą, dużo imprezuje i się stacza. Jego wróg przejmuje jego miejsce i z wszystkich szydzi. Później dochodzi do ponownego starcia, wypadku i powrotu na szczyt.

Ostatnio zaczynam dochodzić do wniosku, że Hollywood produkuje filmy w kilku schematach i w niczym innym.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Fabuła może być gotowa i wiele historii opartych na faktach trzeba fabularyzować. Nie pamiętacie już "Jestem Bogiem"? Jakie były kontrowersje w sprawie tego filmu, że z prawdą miał niewiele wspólnego?
Tutaj będzie podobnie. Wszystko zostanie wepchnięte w schemat. Jeśli coś nie będzie pasowało to się doklepie i do kin.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik