Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mootoi

Co wybrać ? PS4 czy też PC ?

Polecane posty

witam mam uzbierane 2200zl i zastanawiam sie czy kupic za to kompa czy ps4 :) posiadam juz tv led full hd 32 cale :) wiem ze Pc za taka cene bedzie dosc slabe na nowe gry a ps4 aurat bym dozbieral do premiery i kupil konsole i z 2 gierki prosze o wasze opinie

Ja jak uzbierałem podobną sumę około 2500tyś. I chciałem kupić zestaw komputerowy na allegro za 2000. Ale kolega mi doradził, że "mega składaki" z allegro nie są zbyt dobre i poradził mi złożyć samemu. Więc gdy byś zdecydował na PC to zalecam ci złożyć kompa jak Liptonex na górze, a może jeszcze troche reszty ci zostanie ;).

Ja jak uzbierałem podobną sumę około 2500tyś. I chciałem kupić zestaw komputerowy na allegro za 2000. Ale kolega mi doradził, że mega składaki z allegro nie są zbyt dobre i poradził mi złożyć samemu. Więc gdy byś zdecydował na PC to zalecam ci złożyć kompa jak Liptonex na górze, a może jeszcze troche reszty ci zostanie ;).

Brzmisz jak "rada" z Mango. :D

A tak już na temat to jasne że nie gotowiec.

Ciężko jest doradzić komuś i powiedzieć "Kup to, bo to jest lepsze" :P, popatrz na to z tej strony,

PODZESPOŁY

*Konsola raz kupiona nie potrzebuję, aby dokupywać do niej nowych bajerów co jakiś czas (pomijam temat pada, move itd.)

*Komputer posiada ten mankament, że raz na jakiś czas trzeba coś wymienić, aby nasz komputer dalej funkcjonował ;).

JAKOŚĆ

Konsola przez pierwsze rok +/- będzie dawała Ci podobną jakość grafiki do PC, a później no niestety będzie już gorzej ;)

CENA GIER

Różnica jest kosmiczna :/ gra na PC kosztują +/- 100 złotych mniej niż na konsole

Możliwości

Komputer nie musi Ci służyć jedynie do grania ;), a na konsoli już filmu raczej nie zmontujesz hehe

To takie moje mniej więcej zestawienie plusów i minusów, pewnie jest tego więcej i oczywiście każdy to widzi inaczej ;), możliwe, że też gdzieś jakąś gafę strzeliłem, ale wczesna pora (5:00) robi swoje ;).

Kolego. Osobiście uważam, że mógłbyś kupić PS4. Nie napisałeś do czego komputer by Ci służył, więc sądzę że tylko do grania, skoro porównujesz z konsolą. Konsola jest bardziej wydajna, niż komputer za 2k. Konsola do grania to lepszy wybór.

Jeśli dobrze się orientuję, to PS4 kosztuje jakieś 1800 zł w preorderze. Jednak głupotą jest kupić konsolę w preorderze według mnie. Radzę ci, abyś dozbierał 800 zł do 3 kafelków, to zmontujemy dobry zestaw.

Jeśli lubisz grać na konsoli to bierz PS4, jeśli na PC to bierz PC. Oczywiście za taki budżet konsola posłuży Ci wiele lat więcej niż PC w najnowszych grach. Na PC możesz swobodniej przeglądać internet, za to na konsolę gry kosztują 100zł więcej. Decyzja należy do CB.

Moim zdaniem zaletą konsolki jest to, że każda gra na niej idzie. A nie jak na PC, że musisz spełniać jakieś tam kryteria, ewentualnie jeśli ma się dobrego blaszaka to nie ma problemu.

tylko dobry blaszak za 2-3 lata bedzie srednim blaszakiem a za 5 lat slabiutki:) a konsola ciagle dobra:) no i eraz grafa jest fajna a jak ja ogarna optymalizxacje i wogole to za rok lub dwa bedzie super grafika:) oki wybralem Ps4 dziekuje za rady:P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik